Thread Closed 
Recenzje naszych złotych zagrajmerów - Niezapominajka
Author Message
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #34
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów
(29-12-2010 08:43 )dwolf Wrote:  Widzę że nie zrozumiałeś mnie i troszkę czepiasz się sformułowań. Więc wyjaśniam. Twój styl jest jak dla mnie ZŁY, ale to TWÓJ STYL i nie zmienię go na siłę jedynie postaram się przekonać Cię abyś pisał łagodniej.

Trochę czasu zabrało byś to załapał.

Quote:Sformułowania co wyjaśniłem też są ZŁE bo można się do nich doczepić i wieloznacznie odebrać jednak ja rozumiem co miałeś na myśli pisząc to co napisałeś. Natomiast ostatnia część Twojej wypowiedzi była nie na miejscu moim zdaniem.
Pozdrawiam.

Na miejscu, na miejscu. Jeszcze poparta faktami. Możesz ile wlezie torpedować formę mojego tematu, ale treści już nie. Co praktycznie oznacza, że to nie ma sensu.

MariuszKastet Wrote:Jeżeli sami nie jesteście zagrajmerami , to po co komentować innych jak pewnie lepiej sami byście niezrobili

No proszę, niby jedno zdanie, a za to z iloma błędami. To ja odpowiem - od jutra masz zakaz krytykowania czegokolwiek. Muzyka ? Sam nie robisz lepszej, zakładając, że w ogóle. Filmy ? Co, kręcisz ? Gry ? To zasuwaj z dwudziestoma ludźmi i rób lepszą.
Możesz dobrowolnie wyłączać własną mózgownicę, ale nie próbuj tego rozpowiadać.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
29-12-2010 12:16
Find all posts by this user
Thread Closed 


Messages In This Thread
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów - Lavos - 29-12-2010 12:16

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Recenzje naszych złotych zagrajmerów - LCSintrax Lavos 15 6.081 18-07-2011 22:16
Last Post: Lavos
  Recenzje naszych złotych zagrajmerów - 3landerBK Lavos 3 1.593 30-01-2011 09:45
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 15 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5