Thread Closed 
Recenzje naszych złotych zagrajmerów - Niezapominajka
Author Message
CarlSheppards Offline
*

Posts: 207
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #37
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów
dwolf Wrote:Ja nie zauważyłem w nich aby sama autorka filmu obrażała kogoś.
Zapewne ktoś ma z tego screenshoty.

dwolf Wrote:Wiem że autor tego komentarza, co sam wyjaśnił, nie miał na celu jej obrażać ani w ogóle nic złego na myśli jednak skoro on nie rozumie tego filmu i dlaczego go wrzuciła to po co krytyka.
Nie wierzę, że to robię, ale cytat z Wiki:
"Krytyka - analiza i ocena dobrych i złych stron z punktu widzenia określonych wartości (np. praktycznych, etycznych, poznawczych, naukowych, estetycznych, poprawnych) jako niezbędny element myślenia."

Serio, trzeba coś tłumaczyć jeszcze?
Pomyśl o tym.
Pomyśl o tym.
Przestań.
I tak zaraz się zaczniesz powtarzać.

dwolf Wrote:Z drugiej jednak strony odpowiedzi fanów są w jeszcze gorszym stylu i dla dobra całej sytuacji nigdy nie powinny się pojawić z czym zapewne się zgodzisz.
Czyli, kiedy jej fani wyzywali autorów komentarzy, to Niezapominajka mogła im dać do zrozumienia, że źle robią?
Ciekawe kiedy coś takiego zobaczymy.
Skoro już jesteśmy przy temacie jej fanów, to widzę poważne groźby użycia przemocy fizycznej wobec tych, którzy to zaczęli.

Pretty good job.
29-12-2010 13:20
Find all posts by this user
Thread Closed 


Messages In This Thread
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów - CarlSheppards - 29-12-2010 13:20

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Recenzje naszych złotych zagrajmerów - LCSintrax Lavos 15 6.083 18-07-2011 22:16
Last Post: Lavos
  Recenzje naszych złotych zagrajmerów - 3landerBK Lavos 3 1.593 30-01-2011 09:45
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 11 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5