Thread Closed 
Recenzje naszych złotych zagrajmerów - Niezapominajka
Author Message
CarlSheppards Offline
*

Posts: 207
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #42
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów
dwolf Wrote:Zaś z tonu wnioskuje, możliwe że błędnie, że autor tej krytyki ma ogólnie negatywne nastawienie do takich filmów mimo że na yt jest ich pełno.
I co w tym złego? Nie można pisać negatywnych komentarzy? Wszystko musi pachnieć fiołkami?

dwolf Wrote:Drugi z zaznaczonych komentarzy zaś to to co pisałem wcześniej. Nie widzisz sensu to nie znaczy że to jest złe. Po prostu Ty tego nie rozumiesz.
Jeśli ten film z kotem miał w sobie jakąś "głębię", to mi ją wytłumacz.

dwolf Wrote:CarlSheppards więc powiedz mi jaki cel ma krytyka w stylu "Tym razem na serio nie ma to sensu. Pokazywanie siedzącego kota w dodatku z niepasującą muzyką. Pointless". Nie ma w takiej wypowiedzi nic z tego co mi tak ładnie zacytowałeś z wiki. To jest stwierdzenie a nie analiza. Jakby ktoś chciał to należycie ująć to mogłoby to wyglądać tak: "Wyjaśnij mi jaki jest sens tego filmu? Według mnie muzyka w nim jest źle dobrana a sam film nie ma głębszych wartości". Może wtedy autor uzyskałby jakąś odpowiedź.
Rzeczywiście, autor komentarza zapomniał, że niektórzy nie posiadają czegoś takiego jak logiczne myślenie i mogli to wziąć jako stwierdzenie, nie analizę.
Czy naprawdę trzeba każdemu pisać "Moim zdaniem" na początku wypowiedzi?
"Tym razem na serio nie ma to sensu." - kot w pudełku od butów - nudny.
Faktycznie, jest wiele podobnych filmów, ale niektóre przynajmniej dają minimum rozrywki. Ten taki nie był, ale zdaniem autora.
"Pokazywanie siedzącego kota w dodatku z niepasującą muzyką." - analiza czy stwierdzenie? Może stwierdzenie po analizie? Czy to zdanie jest błędne? Film dokładnie to przedstawiał.
"Pointless" - czy naprawdę trzeba się tutaj rozpisywać i dopisać "moim zdaniem..."? Srsly?

"Wyjaśnij mi jaki jest sens tego filmu? Według mnie muzyka w nim jest źle dobrana a sam film nie ma głębszych wartości"?
I proszę bardzo, na jedno wyszło, wystarczy pomyśleć.
Dwadzieścia trzy lata do tego zobowiązują.

dwolf Wrote:GreenCell ja nie pisze że JA MAM RACJĘ co zaznaczałem kilkakrotnie. (...) prosiłbym abyś na mnie nie naskakiwał za to ze mam inne zdanie na całość tematu.
Ciągle się powtarzałeś, nawet gdy coś już było wytłumaczone. Można przypuszczać, że chcesz nam coś jednak wmówić.
29-12-2010 15:02
Find all posts by this user
Thread Closed 


Messages In This Thread
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów - CarlSheppards - 29-12-2010 15:02

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Recenzje naszych złotych zagrajmerów - LCSintrax Lavos 15 6.080 18-07-2011 22:16
Last Post: Lavos
  Recenzje naszych złotych zagrajmerów - 3landerBK Lavos 3 1.593 30-01-2011 09:45
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 10 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5