Thread Closed 
Recenzje naszych złotych zagrajmerów - Niezapominajka
Author Message
dwolf Offline
*

Posts: 26
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #43
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów
Nie chcę niczego wmawiać wypowiadam tylko swoje zdanie. Można pisać negatywne komentarze ale jak czegoś się nie lubi to chyba nie ma sensu tego zaznaczać. Jak dla mnie nie lubię = nie oglądam. A nie nie lubię = komentuje aby pokazać że nie lubię.
Może miał głębie, może nie miał ale to nie znaczy że był bez sensu. Jak dla mnie było to chwaleni się pupilem co według mnie nie jest naganne. Jak dla mnie dziwne jest zakładanie ze ktoś zrobił film aby złapać "ego boost od fanów".
Co do logicznego myślenia to tym razem widać zostałem nie zrozumiany. Chodziło mi o inne sformułowanie wypowiedzi tak aby nikt nie mógł się do niej przyczepić.
A co do słów "moim zdanie" to napisanie ich nie zajmuje wiele a dzięki temu można uniknąć bezsensownego przekrzykiwania Fajne-Nie fajne.
Natomiast to że jestem zwolennikiem łagodnej formy wypowiedzi, łagodnej krytyki i uważam że taka forma jest właściwsza niż ostre krytykowanie nie jest chyba jakąś zbrodnią prawda.
Co zaś tyczy się powtarzania pewnych rzeczy to przepraszam za to. To jedna z moich wad i puki co nie udało mi się jej zwalczyć.
29-12-2010 15:21
Visit this user's website Find all posts by this user
Thread Closed 


Messages In This Thread
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów - dwolf - 29-12-2010 15:21

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Recenzje naszych złotych zagrajmerów - LCSintrax Lavos 15 6.080 18-07-2011 22:16
Last Post: Lavos
  Recenzje naszych złotych zagrajmerów - 3landerBK Lavos 3 1.593 30-01-2011 09:45
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 11 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5