Thread Closed 
Recenzje naszych złotych zagrajmerów - Niezapominajka
Author Message
CarlSheppards Offline
*

Posts: 207
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #45
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów
dwolf Wrote:Nie chcę niczego wmawiać wypowiadam tylko swoje zdanie. Można pisać negatywne komentarze ale jak czegoś się nie lubi to chyba nie ma sensu tego zaznaczać. Jak dla mnie nie lubię = nie oglądam. A nie nie lubię = komentuje aby pokazać że nie lubię.
Film był publiczny. Jeśli ktoś chce, to krytykuje. Kiedy Ty to zrozumiesz?
Ile razy jeszcze trzeba pisać Ci o tym samym?

dwolf Wrote:Jak dla mnie było to chwaleni się pupilem co według mnie nie jest naganne.
Ale jednak jest dość dziecinne, szczególnie, że kot nie wykonywał żadnych ciekawych akcji.

dwolf Wrote:Jak dla mnie dziwne jest zakładanie ze ktoś zrobił film aby złapać "ego boost od fanów".
Widziałeś ilu ludzi się pod tym filmem łasiło?
Kiepski, krótki film -> łaszenie fanów -> trafne założenie.

dwolf Wrote:Co do logicznego myślenia to tym razem widać zostałem nie zrozumiany. Chodziło mi o inne sformułowanie wypowiedzi tak aby nikt nie mógł się do niej przyczepić.
Czyli, żeby nie musiał za dużo myśleć.

dwolf Wrote:A co do słów "moim zdanie" to napisanie ich nie zajmuje wiele a dzięki temu można uniknąć bezsensownego przekrzykiwania Fajne-Nie fajne.
Dobrze, od teraz moje wypowiedzi będą zajmowały dwa razy więcej, ale przynajmniej ktoś, kto nie lubi dużo myśleć i kto nie zna się na Internecie nie będzie mnie brał za "chama".
Lovely!

dwolf Wrote:Natomiast to że jestem zwolennikiem łagodnej formy wypowiedzi, łagodnej krytyki i uważam że taka forma jest właściwsza niż ostre krytykowanie nie jest chyba jakąś zbrodnią prawda.
Oczywiście, że nie. Przyjmij jednak do wiadomości, że nie każdy jest taki jak Ty i wcale nie oznacza to, że jest gorszy.
I tak, wiem, że nie mówisz, że ktoś taki jest gorszy. Oszczędź wypowiedzi na ten temat, proszę.

dwolf Wrote:Co zaś tyczy się powtarzania pewnych rzeczy to przepraszam za to. To jedna z moich wad i puki co nie udało mi się jej zwalczyć.
To i piszesz 'puki' zamiast 'póki'.


---

MariuszKastet Wrote:
ModronCube Wrote:No proszę, niby jedno zdanie, a za to z iloma błędami. To ja odpowiem - od jutra masz zakaz krytykowania czegokolwiek. Muzyka ? Sam nie robisz lepszej, zakładając, że w ogóle. Filmy ? Co, kręcisz ? Gry ? To zasuwaj z dwudziestoma ludźmi i rób lepszą.
Możesz dobrowolnie wyłączać własną mózgownicę, ale nie próbuj tego rozpowiadać.
Przecież jest wolność słowa , czyż nie ??

A wcześniej:
MariuszKastet Wrote:Ja powiem tylko jedno zdanie : Jeżeli sami nie jesteście zagrajmerami , to po co komentować innych jak pewnie lepiej sami byście niezrobili "
Dziękuje,pozdrawiam

Pomyśl, zanim coś napiszesz. O tyle Cię proszę.
(This post was last modified: 29-12-2010 15:36 by CarlSheppards.)
29-12-2010 15:34
Find all posts by this user
Thread Closed 


Messages In This Thread
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów - CarlSheppards - 29-12-2010 15:34

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Recenzje naszych złotych zagrajmerów - LCSintrax Lavos 15 6.083 18-07-2011 22:16
Last Post: Lavos
  Recenzje naszych złotych zagrajmerów - 3landerBK Lavos 3 1.593 30-01-2011 09:45
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 8 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5