Thread Closed 
Recenzje naszych złotych zagrajmerów - Niezapominajka
Author Message
CarlSheppards Offline
*

Posts: 207
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #47
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów
dwolf Wrote:Dzięki za wypomnienie ortografii. Postaram się bardziej na to uważać.
Natomiast co do kwestii filmów i ogólnie rzeczy publicznych. Wiem że to co publiczne każdy ma prawo krytykować i do tego już dawno doszliśmy. Ja tylko uważam że czasami lepiej nie pisać nic nie pisać krytykę na zasadzie "mnie się nie podoba bo nie i koniec".
Dziękujemy za Twoją opinię. A teraz już przestań o tym pisać.
We get it.

dwolf Wrote:Kolejna Twoja wypowiedź też jakoś nic nie daje bo co z tego że ludzie się łasili. Mi chodziło o ujęcie przez autora krytyki tego w taki sposób że wyszło iż film powstał właśnie z myślą o tych pochwałach.
To jest chyba jej problem jak przyjmie krytykę.
Nie każdy będzie się starał z tym, pisząc o kwiatkach i ptaszka ćwierkających na łące.
Niektórzy piszą stanowczo, "prosto z mostu" i nie będą się obawiali, że ktoś może się z tego powodu popłakać.

dwolf Wrote:Kolejna sprawa to znów dla Ciebie formułowanie jasnych wypowiedzi jest odbierane negatywnie. Co złego w tym że chcę aby każda wypowiedz była odbierana właściwie od razu bez głębszego wnikania co autor miał na myśli. Skoro wolisz odwrotnie to pisz zagadkami lub szyfrem. Ja wolę jasne wypowiedzi abym nie musiał doszukiwać się podtekstów i sam nie lubię jak ktoś szuka jakiego innego znaczenia moich słów.
I dobrze, super, ale NIE KAŻDY JEST TAKI JAK TY!
Zrozum to. Ty robisz co uważasz za słuszne, inny robią to inaczej.
Proszę, czytaj swoje wypowiedzi, zanim je wyślesz.
Najpierw mówisz, że to coś złego, potem, że to Twoja opinia i rób co chcesz.

Straciłem w Ciebie wiarę, kompletnie.
Twoja wiarygodność spadła do punktu krytycznego.
Przykro mi.
29-12-2010 16:07
Find all posts by this user
Thread Closed 


Messages In This Thread
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów - CarlSheppards - 29-12-2010 16:07

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Recenzje naszych złotych zagrajmerów - LCSintrax Lavos 15 6.080 18-07-2011 22:16
Last Post: Lavos
  Recenzje naszych złotych zagrajmerów - 3landerBK Lavos 3 1.593 30-01-2011 09:45
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 6 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5