Thread Closed 
Recenzje naszych złotych zagrajmerów - Niezapominajka
Author Message
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #50
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów
(29-12-2010 14:30 )dwolf Wrote:  Odniosę się najpierw do ostatniej części. Z tego co ostatnio patrzyłem na kanał Niezapominajki to poprosiła aby nie obrażać tych co mają o niej inne zdanie niż jej fani. Sprawdź jak nie wierzysz.

Wyraźnie nie umiesz czytać ze zrozumieniem.

Kanał Niezapominajki Wrote:Niezapominajka666 ### 28.12.2010 -- Zawieszam działalność mojego kanału na czas nieokreślony. Ewentualny powrót, jeśli takowy nastąpi, zostanie ogłoszony w biuletynie. Co do LP z L4D2 wrzucę jeszcze te 3 odcinki i koniec.###
(23 godz. temu)

To jest ok. Zwyczajne podanie wiadomości. Jednak kimże nie byłaby nasza droga gwiazdka bez butthurta.

Kanał Niezapominajki Wrote:'Niezapominajka666 Aha, i proszę Was bardzo, aby nie ubliżać osobom, które to spowodowały. Nie chcę jeszcze bardziej zaogniać sytuacji.
(20 godz. temu)

To znaczy - 'To nie ja zawieszam kanał, to przez nich, ale nie wyzywajcie ich. ALE TO NIE JA ZAWIESZAM, TO ICH WINA'. Łapiesz ? Pewnie nie, ale co tam.

Quote:Teraz co do screenów aby nie było że ich nie oglądałem nawet. Zacznę od pierwszego:
"Jaki jest sens tego video? okropny masz śmiech" Jak dla mnie taki komentarz jest dziwny. Wiele filmów w necie pokazuje domowe pupile i jakoś nikt się temu nie dziwi. Nie we wszystkim trzeba szukać głębi.


To nie jest komentarz do niesławnego filmu z kotem, a do filmu z okazji wielkości e-wacka.
Z tego co rozumiem (tak, pisałem z autorem tego komentarza), zapytanie było odnośnie celu takich filmików. Proste.

Quote:Dlatego uważam ten komentarz za dziwny. A Niezapominajka odpowiedziała na ten komentarz i to z sensem. Wyjaśniła dlaczego wrzuciła film.


Oczywiście nie skomentujesz jej odpowiedzi, szczególnie tego 'Mam wrażenie, że ogólnie nie podoba ci się to, co robię..'
Przypuszczenie, dodatkowo błędne (to był pierwszy komentarz tej osoby, nigdy wcześniej nie pisał), potem dodatkowo zalążek agresji 'Zastanawiam się tylko po co to oglądasz ?'
Żebyś tylko nie napisał - to nie jest pytanie czysto informacyjne. To wstęp do 'nie podoba ci się, nie oglądaj'.

Quote:Drugi screen:
Pierwszy komentarz to raczej oburzanie się na ludzi którzy wrzucają komentarz do takiego film i do nich powinien być skierowany a nie do autorki.

LUDZI ? Gdzie jest mowa o całości, o ogóle takich filmików ? To jest opinia do tego jedynego, załap w końcu ! Geez.


Quote:Ona tylko pochwaliła się swoim pupilem i nie uważam tego za coś dziwnego.

Ludzie na ogół chwalą się takimi pupilami, kiedy robią one COKOLWIEK. Nie tylko siedzą i gapią się do obiektywu. Łapiesz ?
Zadam Ci teraz jedno pytanie - czy ten komentarz coś sugeruje ? Każe jej wywalić filmik ? Odpowiedz szczerze - czy to sugestia, czy komentarz jest agresywny choćby w najmniejszym stopniu ?

Quote: Więc skoro się czegoś nie lubi można było napisać po prostu "nie lubię takich filmów, uważam że nie mają one treści i są bezpostaciowe"

O, znowu argumentacja typu 'powinno być'. Tyle że jak pisałem- komentarz NIE mówi o ogóle, wręcz przeciwnie:
krytykuje niedopasowanie utworu muzycznego
traktuje o tym, że widoczny na nim zwierzak nie robi NIC CIEKAWEGO

To tak, jakbym nakręcił trzyminutowe ujęcie własnej dłoni. I nic poza tym. Tylko dłoń. Dłoń dłoń dłoń dłoń. NIC POZA TYM. Rozumiesz już ?

Quote:a nie zaraz robić z tego sensacje w stylu "robisz film aby dostać pozytywne komentarze i pławić się w uwielbieni fanów"

Jakbyś jeszcze się nie domyślił, to komentarz innej osoby. Zresztą i tak nie sugeruje, że autorka zrobiła to W CELU DOSTANIA TAKICH KOMENTARZY, tylko o tym, że ten filmik zaowocuje takowymi.

Chyba skończę niedługo, diabelnie przybija mnie nieznajomość czytania ze zrozumieniem z Twojej strony. Bronisz, okej, rycerzuj dalej, ale bez bełkotu i powtórzeń.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
29-12-2010 16:36
Find all posts by this user
Thread Closed 


Messages In This Thread
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów - Lavos - 29-12-2010 16:36

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Recenzje naszych złotych zagrajmerów - LCSintrax Lavos 15 6.082 18-07-2011 22:16
Last Post: Lavos
  Recenzje naszych złotych zagrajmerów - 3landerBK Lavos 3 1.593 30-01-2011 09:45
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 14 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5