Thread Closed 
Recenzje naszych złotych zagrajmerów - Niezapominajka
Author Message
dwolf Offline
*

Posts: 26
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #51
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów
"To znaczy - 'To nie ja zawieszam kanał, to przez nich, ale nie wyzywajcie ich. ALE TO NIE JA ZAWIESZAM, TO ICH WINA'. Łapiesz ? Pewnie nie, ale co tam."
Pewnie że nie łapię bo to Twoja interpretacja. Doszukujesz się czegoś czego tam nie ma no ale nic. Widzisz wiem jaki jest sens tej wiadomości bo rozmawiałem o tym z Niezapominajką i jedyne o co w tej wiadomości chodzi to właśnie aby nie zaogniać sytuacji. No ale zawsze znajdzie się ktoś kto będzie szukał podtekstów i zinterpretuje to tak aby wyszło na jego. Wcześniej było czepianie się że nic nie zrobiła aby uspokoić fanów teraz to zrobiła i też jest źle.

"Żebyś tylko nie napisał - to nie jest pytanie czysto informacyjne. To wstęp do 'nie podoba ci się, nie oglądaj'. " Tak samo można odebrać pytanie "Jaki ma sens takie video?" czyżby też wstęp do "To mi się nie podoba, jest durne i tylko idiota by to zamieścił". Łapiesz? Pewnie nie, ale co tam.

"Chyba skończę niedługo, diabelnie przybija mnie nieznajomość czytania ze zrozumieniem z Twojej strony. Bronisz, okej, rycerzuj dalej, ale bez bełkotu i powtórzeń."
Jak dla Ciebie to co robię to "rycerzowanie" i "bełkot" to trudno. Za powtórzenia już przepraszałem i wyjaśniałem to więc po co znów o tym wspominasz.
Zaś co do tego posta i tak odbierzesz go jak chcesz tak jak całość tematu. Nie zmienimy naszych podejść do niego, co jak sądzę dla nas obu jest już jasne, więc proponuję na tym zakończyć. Przyznaje że przekonałeś mnie do części swoich racji ale na pewno nie do całości a już zwłaszcza Twoja ocena Niezapominajki jest według mnie błędna. Więc jak pisałem na tym może zakończmy i nie ciągnijmy tego dalej.
Pozdrawiam serdecznie.
(This post was last modified: 30-12-2010 11:47 by dwolf.)
30-12-2010 11:39
Visit this user's website Find all posts by this user
Thread Closed 


Messages In This Thread
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów - dwolf - 30-12-2010 11:39

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Recenzje naszych złotych zagrajmerów - LCSintrax Lavos 15 6.081 18-07-2011 22:16
Last Post: Lavos
  Recenzje naszych złotych zagrajmerów - 3landerBK Lavos 3 1.593 30-01-2011 09:45
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 17 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5