Thread Closed 
Recenzje naszych złotych zagrajmerów - Niezapominajka
Author Message
CarlSheppards Offline
*

Posts: 207
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #54
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów
"Aha, i proszę Was bardzo, aby nie ubliżać osobom, które to spowodowały. Nie chcę jeszcze bardziej zaogniać sytuacji."

dwolf Wrote:Jak dla mnie przejęła się po prostu tym co napisano w tej "recenzji"
Z tego co wiem, opuściła konto po tak zwanej "groźbie".

dwolf Wrote:Podanie POWODU uznajesz za zwalanie na kogoś winy. Gratuluje pomysłowości. Napisała co spowodowało jej decyzję. Wiesz taka zależność przyczyna-skutek.
Jeśli oni byli przyczyną, czyli to przez nich. Zwaliła na nich swój wybór.

dwolf Wrote:Czytaj to co jest napisane i co jest istotne.
Właśnie dwolf, naucz się interpretować tekst, bo tym razem sam sobie zaprzeczasz.

dwolf Wrote:"Używanie chwytów innych jest ostatnią formą obrony. U mad?" Pokazuję tylko jak łatwo można poprzez jedno proste stwierdzenie dość mocno kogoś zjechać.
Czyli U mad.

dwolf Wrote:Bawiąc się w interpretowanie można przyjąć że autor chciał powiedzieć "Skoro nie widzisz tego tak jak ja jesteś idiotą więc nie mamy o czym dyskutować"
To twoje stwierdzenie.
Z tego co widać, to większości ironii i aluzji nie pojąłeś, więc może i masz rację.


dwolf Wrote:I znów to samo. Wypominanie tego co było jako wasze argumenty na moją niewiarygodność. Swoją drogą łapanie się czyjejś ortografii to dość tani chwyt na podniesienie swojej wiarygodności. Wypomniałeś raz to po co się powtarzasz.
Więc przestań się powtarzać - koniec tematu.
Co to ortografii, to tylko napomykam.
Powtarzam, byś pojął ironię. U mad? U mad!


dwolf Wrote:A może dacie jej czas aby ochłonęła trochę. Może niech wszystko sobie przemyśli. Dlaczego wam się tak do tego pali. Chwyciliście temat i ma natychmiast wszystko być tak jak chcecie. Nie o to w tym chyba chodzi. Sądzę że jak wszyscy trochę ochłoną to dyskusja będzie jak najbardziej możliwa i odbędzie się w miłej atmosferze.
Póki co Niezapominajka jeszcze ani razu się nie obroniła, nawet gdy miała okazję.
Gdzie ci "wszyscy"? Tylko ona to tak przeżywa. I jej fani, ale to nie oni mają uczestniczyć w debacie.

Szczerze, jeśli powiedzmy Ty jesteś najlepszą obroną Niezapominajki, to kiepsko widzę tą debatę. Życzę powodzenia.
30-12-2010 12:57
Find all posts by this user
Thread Closed 


Messages In This Thread
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów - CarlSheppards - 30-12-2010 12:57

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Recenzje naszych złotych zagrajmerów - LCSintrax Lavos 15 6.080 18-07-2011 22:16
Last Post: Lavos
  Recenzje naszych złotych zagrajmerów - 3landerBK Lavos 3 1.593 30-01-2011 09:45
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 9 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5