Thread Closed 
Recenzje naszych złotych zagrajmerów - Niezapominajka
Author Message
dwolf Offline
*

Posts: 26
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #56
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów
Natomiast jeśli wy jesteś tymi co mają najważniej argumenty przeciwko niej to mogę to samo powiedzieć. Bo poprzez interpretowanie według własnego widzi-mi-się każdej wypowiedzi osiąga się swój cel. Tylko że nie o to w tym chodzi. Szkoda że tego nie pojmujesz zwłaszcza że ja tylko pokazałem przykłady a Ty odbierasz je jako mój wyraz złości. Kiepskie podejście.

"Właśnie dwolf, naucz się interpretować tekst, bo tym razem sam sobie zaprzeczasz." Widać że nie zadajesz sobie nawet trudu aby zrozumieć. Napisała "Aha, i proszę Was bardzo, aby nie ubliżać osobom, które to spowodowały. Nie chcę jeszcze bardziej zaogniać sytuacji." A Ty się czepiasz jednego zwrotu w tej wypowiedzi. A może zacznij czytać całość. Ja widzę wyraźnie słowa "proszę Was bardzo, aby nie ubliżać" oraz "Nie chcę jeszcze bardziej zaogniać sytuacji". Ty zdaje się ich nie widzisz. A to w tej wypowiedzi jest najważniejsze moim zdaniem.


"Co to ortografii, to tylko napomykam." Po raz kolejny i w sposób który, według mojej interpretacji, miał na celu mi zaszkodzić. Widzisz jak łatwo nagiąć fakty. Swoją drogą tam chyba miało być DO zamiast TO. Widać nie ja jeden robię błędy.

"Szczerze, jeśli powiedzmy Ty jesteś najlepszą obroną Niezapominajki, to kiepsko widzę tą debatę."
Nie jestem najlepszym obrońcom. Ale staram się przynajmniej coś z tym wszystko zrobić. Idzie mi słabo według Ciebie. Trudno. Twoje zdanie.

No i jeszcze takie małe podsumowanie z mojej strony. Uprzedzam z góry że to jest moje zdanie i że mogę się mylić.
Według mnie wydaje wam się że "wolność słowa" pozwala wam powiedzieć co chcecie, jak chcecie i kiedy chcecie. Nie myślicie jak poczuje się druga osoba, jak odbierze waszą wypowiedź. Wszystko sprowadza się do "JA mam prawo". Kolejna sprawa to brak myślenia o konsekwencjach i oburzanie się że takie nastąpiły. Taka recenzja w takiej formie miała prawo być odebrana jako nierzetelna i obraźliwa. Więc nie dziwcie się że są ludzie którzy według was "nieudolnie" próbują coś z tym zrobić.

No to chyba tyle co chciałem jeszcze napisać.
Pozdrawiam wszystkich.
(This post was last modified: 30-12-2010 13:57 by dwolf.)
30-12-2010 13:43
Visit this user's website Find all posts by this user
Thread Closed 


Messages In This Thread
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów - dwolf - 30-12-2010 13:43

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Recenzje naszych złotych zagrajmerów - LCSintrax Lavos 15 6.080 18-07-2011 22:16
Last Post: Lavos
  Recenzje naszych złotych zagrajmerów - 3landerBK Lavos 3 1.593 30-01-2011 09:45
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 4 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5