Thread Closed 
Recenzje naszych złotych zagrajmerów - Niezapominajka
Author Message
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #57
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów
(30-12-2010 11:39 )dwolf Wrote:  Pewnie że nie łapię bo to Twoja interpretacja.

Tak, tylko i wyłącznie. NIKT inny nie mógł tak pomyśleć. Of korz !

Quote:Doszukujesz się czegoś czego tam nie ma no ale nic.

Skoro ktoś mówi, że przestaje coś robić z jakiegoś powodu, to znaczy, że powód jest winny. Czego tu się doszukiwać ?

Quote:Widzisz wiem jaki jest sens tej wiadomości bo rozmawiałem o tym z Niezapominajką i jedyne o co w tej wiadomości chodzi to właśnie aby nie zaogniać sytuacji.

Aha.
Pooglądaj załączniki.


Quote:No ale zawsze znajdzie się ktoś kto będzie szukał podtekstów i zinterpretuje to tak aby wyszło na jego.

I zawsze się znajdzie ktoś, kto do upadłego będzie bronić zdania, mimo niezbitych dowodów. Zabawne, prawda ?

Quote:Wcześniej było czepianie się że nic nie zrobiła aby uspokoić fanów teraz to zrobiła i też jest źle.

Czepianie ? Hah.
Pisałem o tym, że nic nie robi w celu zachowania kultury, gdyż nie kasowała/napominała osoby, które wyzywały krytykujących.
Teraz, pisząc, że przerwała z CZYJEGOŚ powodu, kieruje, świadomie, czy nie, agresję na tamtych. Załap różnicę.

Quote:"Żebyś tylko nie napisał - to nie jest pytanie czysto informacyjne. To wstęp do 'nie podoba ci się, nie oglądaj'. " Tak samo można odebrać pytanie "Jaki ma sens takie video?" czyżby też wstęp do "To mi się nie podoba, jest durne i tylko idiota by to zamieścił". Łapiesz? Pewnie nie, ale co tam.

Zadam Ci poważne pytanie - czy jesteś idiotą ?
PYTANIE oraz NIEUZASADNIONA OPINIA to dla Ciebie TO SAMO ? Poważnie ?

Quote:"Chyba skończę niedługo, diabelnie przybija mnie nieznajomość czytania ze zrozumieniem z Twojej strony. Bronisz, okej, rycerzuj dalej, ale bez bełkotu i powtórzeń."
Jak dla Ciebie to co robię to "rycerzowanie" i "bełkot" to trudno. Za powtórzenia już przepraszałem i wyjaśniałem to więc po co znów o tym wspominasz.

Gdyż..CAŁY CZAS TO ROBISZ.
Wszystkie moje argumenty traktujesz zasadą inwersji. Tak robią ludzie niezdolni do polemiki.

Quote:Przyznaje że przekonałeś mnie do części swoich racji ale na pewno nie do całości a już zwłaszcza Twoja ocena Niezapominajki jest według mnie błędna. Więc jak pisałem na tym może zakończmy i nie ciągnijmy tego dalej.
Pozdrawiam serdecznie.

Błędna, bo nie Twoja. Powodzenia w walce z wiatrakami pełnymi faktów, bro.

(30-12-2010 13:30 )vayaConDios Wrote:  Ludzie! O co Wam chodzi?

Głód na świecie. Korea vs. Korea. Takie tam.

Quote:Każdy ma prawo mieć swoje zdanie na temat twórczości.

Święta prawda. Stosuję ją tutaj.

Quote:Niektóre let's playe Niezapominajki mi się podobały, inne nie. Ale NIE WOLNO obrażać ludzi.

Pokaż, gdzie tak zrobiłem.

Quote:Publiczne określanie subskrybentów mianem 'e-penisa'/'wacka', nazywanie ludzi mianem 'bezsensownych', 'dupowłazów', rzucanie określeniami w stylu 'ssanie internetowego penisa', 'mentalność 13 latki', 'tłumokami' - to NIE są rzeczy KULTURALNE.

Są to określenia kontrowersyjnie, prawda. Jednak na pewno nie są niekulturalne. Opisują dosadnie zachowania internetowe. Może się z czymś takim nie spotkałeś, nie wiem. Ale takie rzeczy są. Były przed Internetem i będą po nim.

Quote:I tak naprawde w żaden KONKRETNY sposób nie określają tego, co Wam się nie podoba.

Jeśli nie rozumiesz, czym zajmuje się taki dupowłaz, to masz braki w wiedzy. Nie musisz tym się chwalić.

Quote:Jaki jest POWÓD Waszej krytyki? Co Wam się KONKRETNIE nie podoba?

Poczytaj cały temat. To zazwyczaj pomaga.

Quote:Z tego co rozumiem, irytuje Was to że Niezapominajka ma wielu niekulturalnych fanów. To czemu SAMI używacie określeń, które mogą być postrzegane jako obraźliwe i nieprzyjemne?

O, to teraz mogą być takowe ? A poprzednio pisałeś, że są absolutnie be. Zdecyduj się.
A co do określeń..cóż, jeśli ktoś przykładowo wyzywa Ciebie, to jak go nazwiesz ? 'Człowiekiem używających słów, uznawanych za mało parlamentarne' ? Jeśli uderzę kogoś, a powiem, że użyłem prewencyjnych środków przymusu fizycznego, to kolesia mniej zaboli ?

Quote:Żyjemy w wolnym kraju, mamy wolność słowa. Ale to nie znaczy, że można obrażać ludzi albo szkodzić drugiemu człowiekowi.

Dokładnie. O tym cały czas piszę, kanał niezapominajki i jej fani byli pokazem, że nie każdy potrzega wolność słowa tak dobrze, jak Ty.


Attached File(s) Thumbnail(s)
                   

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
(This post was last modified: 30-12-2010 16:48 by Lavos.)
30-12-2010 16:36
Find all posts by this user
Thread Closed 


Messages In This Thread
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów - Lavos - 30-12-2010 16:36

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Recenzje naszych złotych zagrajmerów - LCSintrax Lavos 15 6.083 18-07-2011 22:16
Last Post: Lavos
  Recenzje naszych złotych zagrajmerów - 3landerBK Lavos 3 1.593 30-01-2011 09:45
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 11 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5