Post Reply 
Najpopularniejsze zwalnianie z myślenia
Author Message
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #13
RE: Najpopularniejsze zwalnianie z myślenia
(30-12-2010 15:14 )dwolf Wrote:  Mam jedno pytanie. Co złego jest w haśle "Nie podoba się, nie oglądaj"? W kontekście YT gdzie przecież nikt nie zmusza Cię abyś coś oglądał, nie płacisz za oglądanie czegoś czemu nie miałoby być odpowiedzią na krytykę.


Teraz to dopiero pochwaliłeś się inteligencją. A pod uwagę nie wziąłeś tego, że najpierw człowiek musi coś oglądnąć, by widzieć czy mu się to podoba bądź nie ? Hah.

Quote:Poza wolnością słowa jest też wolna twórczość. Robiąc coś każdy ma świadomość że jednym się to podoba innym nie. Ale to nie znaczy że MUSZĘ wysłuchiwać lub czytać negatywne komentarze.

Wątpię, czy komentujący każe sobie czytać swoją krytykę. Na pewno jednak kasowanie takowej i ucinanie takim ludziom sposobu na wyrażanie własnego zdania, nie jest wolnością. I nie mydl oczu z tą świadomością. Przez wyżej wspomniane działania taką świadomość się traci. To reguła.

Quote:Inna sprawa jakbyś płacił za to. Wtedy obowiązuje zasada "Płacę więc wymagam". Ale gdy masz wszystko za free i w dodatku bez przymusu to po co się czepiać czegokolwiek.

Czepianie się= krytyka. Brawo, dwolf, brawo. Brzmisz jak trzynastolatek z DeviantART.

Quote:Ktoś coś robi źle, niech sobie robi. Będzie chciał rad to o nie poprosi.

Precz z wolnością słowa i własną opinią !
Skoro nie masz co i jak krytykować, to miej to w zadzie. Skoro ja mam inaczej, nie masz zwyczajnie prawa zakazywać mi krytyki.

Quote: No chyba że ktoś podaje się za wzór i ze wszystkich sił stara zmusić innych do jego wizji. Wtedy śmiało krytykuj ile chcesz. W innych sytuacjach pomyśl czy naprawdę warto.

Piszesz naprawdę głupio. Bardzo głupio. Jak dziecko, któremu ktoś właśnie zwrócił uwagę.
Jeśli ktoś krytykuje, to oczywiste , że nie podaje się za wzór. Nigdy tak nie jest (poza skrajnymi przypadkami). Kiedy krytykowałeś jakąś grę/książkę/muzykę/film też czułeś się wzorem dla autorów ? Pomyśl trochę.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
30-12-2010 17:03
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Najpopularniejsze zwalnianie z myślenia - Lavos - 30-12-2010 17:03

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 65 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5