Thread Closed 
Recenzje naszych złotych zagrajmerów - Niezapominajka
Author Message
dwolf Offline
*

Posts: 26
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #60
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów
""Szajbusy", "którego zabić", "skurwysyny", "zbieramy bandę podaj jego adres".
Ja tam widzę nie tylko obrazę, ale i poważne groźby. "
Też to widziałem ale nie widzę aby tak pisała większość fanów. Zauważ że niemal każdy kto ma fanów będzie też miał fanatyków którzy tak reagują. Tylko czy to ich wina.
Fakt że to są dowody ale tam też jest pełno innych komentarzy. Normalnych, bez przeklinania i grożenia. Więc co dowody traktujemy wybiórczo. Są przykładny na normalnych i nienormalnych fanów. Tyle że z tego co widzę więcej jest tych normalnych.

"Poziom pojęcia aluzji równy zero." Każde pytanie musi być aluzją. Traktuj oba pytania tak sam to zrozumiesz o co mi chodzi. A nie jedno to pytanie drugie aluzja. Nie masz pojęcia co jest czym tylko subiektywnie to odbierasz. Ktoś inny może widzieć to inaczej.

"U blind, u mad, u eediot.
Learn to read or gtfo."
No a to co jest. Ładny przykład krytyki z Twoje strony. Bo ja mogę ale jak mnie to już nie wolno. Czyli ja nie mam prawa mieć własnego zdania i własnej oceny sytuacji. A jak mam to mi się obrywa bo jest inna niż Twoja. Bardzo dojrzałe zachowanie.

Po tym poście oraz po tym co zobaczyłem a co jest w załączniku nasuwa się jeden pytanie. Po co jeszcze dalej z wami dyskutować. Pokazaliście jedno. Umiecie rzucać slogany, ładnie wypisywać swoje pretensje i oceniać innych. Ale siebie już ocenić nie potraficie. Jak dla mnie pokazaliście obaj swoje prawdziwe oblicza. Dość paskudne moim zdaniem.


Attached File(s) Thumbnail(s)
   
(This post was last modified: 30-12-2010 18:14 by dwolf.)
30-12-2010 17:54
Visit this user's website Find all posts by this user
Thread Closed 


Messages In This Thread
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów - dwolf - 30-12-2010 17:54

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Recenzje naszych złotych zagrajmerów - LCSintrax Lavos 15 6.080 18-07-2011 22:16
Last Post: Lavos
  Recenzje naszych złotych zagrajmerów - 3landerBK Lavos 3 1.593 30-01-2011 09:45
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 10 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5