Post Reply 
Najpopularniejsze zwalnianie z myślenia
Author Message
CarlSheppards Offline
*

Posts: 207
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #15
RE: Najpopularniejsze zwalnianie z myślenia
Wypaliłeś się.

dwolf Wrote:Mi nie chodzi o to aby w ogóle nie było krytyki. Tylko czy naprawdę zawsze warto krytykować. Zwłaszcza w kontekście YT wydaje mi się że czasami lepiej sobie odpuścić. No ale to moje zdanie.
Właśnie, to TWOJE zdanie, w Internecie.
Deal with it.

dwolf Wrote:"I kiedy się cenzuruje/odrzuca krytykę, to tak właśnie jest.
"My way, or no way"."
Z jednej strony racja że może to tak wyglądać, ale czy nie można przyjąć że ktoś po prostu nie chce krytyki. Nie szukać zaraz że chce być wzorem. Tylko że po prostu nie chce krytyki.
Więc kiedy coś wstawia się jako publiczne, to znaczy, że... nie chce się krytyki?
Nice try.

dwolf Wrote:Chyba ma do tego prawo. Ktoś może po przeczytaniu krytycznej opinii poczuć się po niej źle, poczuć że jego praca jest bez wartości i bez sensu. Wiem że to świadczy że taka osoba jest przewrażliwiona i wyolbrzymia ale są tacy ludzie. Wtedy nie chcesz oglądać takiego wpisu nigdy więcej i kasujesz. Co nie znaczy że chcesz być wzorem. Po prostu nie chcesz więcej tego widzieć i tyle.
Czyli lepiej uciekać od problemów, niż stawiać im czoła.
Dzięki za radę.

Chyba kończę.
Nie pojmujesz aluzji i ironii, powtarzasz się, zagłębiasz w coś a potem masz z tym problem, jak ktoś o tym wspomni.
Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, nawet własnych wypocin.
30-12-2010 18:12
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Najpopularniejsze zwalnianie z myślenia - CarlSheppards - 30-12-2010 18:12

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 28 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5