Post Reply 
Najpopularniejsze zwalnianie z myślenia
Author Message
dwolf Offline
*

Posts: 26
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #16
RE: Najpopularniejsze zwalnianie z myślenia
"Więc kiedy coś wstawia się jako publiczne, to znaczy, że... nie chce się krytyki?" Nie jak ktoś usuwa krytykę to widać jej nie chce. Widzisz w tym problem bo ja nie bardzo.

"Czyli lepiej uciekać od problemów, niż stawiać im czoła."
Pokaż gdzie to napisałem. Podałem tylko przykład zachowania. Nie mówię że trzeba uciekać od problemów. Zacznij czytać a nie sobie dopowiadasz.

"Chyba kończę.
Nie pojmujesz aluzji i ironii, powtarzasz się, zagłębiasz w coś a potem masz z tym problem, jak ktoś o tym wspomni.
Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, nawet własnych wypocin."
No i znów. Kto teraz się powtarza. To że Ty widzisz w czymś ironię nie znaczy że musi tam jakaś być. Pogódź się z tym wreszcie że nie każdy musi patrzeć na coś tak jak Ty. I nie tylko Twój punkt widzenia jest słuszny.
Ty też masz widzę spory problem z czytaniem ze zrozumieniem. I z panowaniem nad emocjami co pokazałeś w innym swoim poście. Więc racja. Kończ lepiej bo nic dobrego z tego nie wyniknie. Ja też już skończyłem. Nie ma jednak sensu z Tobą i z ModronCube dyskutować. W widzieć świat na swój sposób i jakoś nie potrafię postawić się na waszym miejscu.
30-12-2010 18:22
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Najpopularniejsze zwalnianie z myślenia - dwolf - 30-12-2010 18:22

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 33 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5