Thread Closed 
Recenzje naszych złotych zagrajmerów - Niezapominajka
Author Message
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #61
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów
(30-12-2010 17:10 )dwolf Wrote:  No i tu mamy coś ciekawego bo Twoja recenzja też była krzywdząca a jesteś z niej dumny.

ZAKŁADASZ, że jestem dumny. Pisałem, że jestem ? Nie ? To się ucisz.

Quote:Wolność słowa to widać dla Ciebie możliwość powiedzenia czego chcesz i nie myślenia o konsekwencjach. Gratuluje podejścia.

Takie ogólne twierdzenia może pisać byle dureń. Udowodnij, wtedy pogadamy.

Quote: To że dla Ciebie te określenia są normalne to pozostaje tylko Ci współczuć.

Pisałem gdzieś tak ?

Quote:W końcu są też ludzie którzy takie zwroty jak "kur**" uważają za przecinek wiec znów mamy przykład typu "Punkt wiedzenia zależy od punktu siedzenia".

Są ludzie, którzy jedzą ze śmietnika i uważają to za obiad.
ODNIEŚ SIĘ DO WYPOWIEDZI.

Quote:Co do Twojego pytania to pozostawię bez odpowiedzi.

Co za niespodzianka.

Quote:Osoba względnie zdolna do dyskusji nigdy by go nie zadała.

Jakiej dyskusji, skoro 'punkt widzenia zależy od punktu siedzienia' ? Przecież to można rozszerzyć na całą dyskusję, ba, nawet na ogólny sens posiadania własnego zdania i wymieniania się opiniami.
Zatem - skoro masz takie nastawienie, po co piszesz ? Skoro wg ciebie i tej teorii mam inne zdanie i ty masz inne ? To nie warto wcale dyskutować, nie ?

Quote:Co do drugiego to widzę że Ty widzisz dogłębną różnicę między "Jaki jest sens tego video?" a "To po co to oglądasz?".

Brawo, Szerloku. Załapałeś już za drugim wyjaśnieniem.

Quote:Jak dla mnie jedno i drugie to pytanie no ale zawsze znajdzie się ktoś kto dopasuje to do swojej ideologii.

No i patrz, znalazł się taki ktoś. Dwolf się nazywa. Nie umie czytać ze zrozumieniem, czytać miedzy wierszami..a na forum się pcha.

Quote:A teraz ja się zapytam czy Ty w ogóle widzisz resztę wypowiedzi.

Zapytałbym, czy w ogóle czytasz ze zrozumieniem, ale dałem z tym spokój kilka postów temu.
Pisałem, że pierwsza informacja była w porządku. Druga zaś, może i miała załagodzić, jednak w tej formie tego nie robi. Dorośniesz, może załapiesz.

Quote:Uczepiłeś się tego jednego. Pisze wyraźnie aby dali spokój. To ma teraz ponosić odpowiedzialność za tych co nie posłuchali.

A kto dał asumpt do agresji ? Sama się wzięła ? To ona napisała, że przez KOGOŚ przestała. Z tego masz te wszystkie histeryczne reakcje.

Quote:Jakoś wśród Twoich niezbitych dowodów widzę tylko jednostkowe komentarze w złym guście.

A po co więcej ? Już sam fakt, że pozwala mimo WŁĄCZONEJ MODERACJI KOMENTARZY na JAWNE GROŹBY na swoim kanale już świadczy o niekonsekwencji, prawda ?

Quote:Reszta to prośby o nie przerywanie działalności, rady aby się nie przejmowała, lub pozytywne oceny dotychczasowych filmów. Więc gdzie te Twoje "większości".

Reszta ? Hah. Chcesz widzieć resztę, mydl sobie oczy. Nie chcesz, popatrz po innych kanałach, ludziom ślina pryska z gęby.

Quote:Pooglądałem i znalazłem to co chciałeś mi pokazać. Ale jakoś nie dopatrzyłem się w każdym komentarzy, ani nawet w większości z nich obrażania ludzi o odmiennym zdaniu.

BO NIE O TYM PISAŁEM. Pisałem o wywołaniu agresji pod rzekomym uspokajaniem sytuacji. Można było to wykonać dziesiątki sposobów inaczej, bardziej neutralnie, wiesz ?

Ogólnie to ostatnia odpowiedź do twojego posta. Czuję się dosłownie głupszy, tłumacząc w kółko to samo i czytając w kółko to samo. Wygrałeś Internet, stary.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
30-12-2010 18:26
Find all posts by this user
Thread Closed 


Messages In This Thread
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów - Lavos - 30-12-2010 18:26

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Recenzje naszych złotych zagrajmerów - LCSintrax Lavos 15 6.074 18-07-2011 22:16
Last Post: Lavos
  Recenzje naszych złotych zagrajmerów - 3landerBK Lavos 3 1.593 30-01-2011 09:45
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 5 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5