Post Reply 
Jak i kiedy pownniśmy grać w horrory
Author Message
Przemcio Offline
*

Posts: 143
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #10
RE: Jak i kiedy pownniśmy grać w horrory
Jako wielki fan horrorów mam ochotę rozerwać na strzępy każdą osobę, która mówi mi coś takiego - "grałem w tą Amnezję popołudniu z 3 kumplami, co w tym niby strasznego?". No zabiłbym. Na moim kanale poświęconym recenzjom horrorów (a także od niedawna LP, stąd zarejestrowałem się na tym forum : P) nagrałem dawno temu poradnik jak powinno się grać w horrory, by się ich bać i właśnie znajduje się tam większość rad (+ jakieś inne), które podali użytkownicy wyżej. Ogólnie nagrywanie LP z horrorów też bardzo obniża strach, wiem to na swoim przykładzie. Grając w Amnezję robiłem sobie jaja z potworów i moje zagrajmy wychodziły bardziej śmieszne, niż straszne : D Za to grając za pierwszym razem że tak powiem - srałem w gacie. Może to dlatego, że grałem drugi raz... Nie wiem.

Kern3l Wrote:Niestety survival-horrory typu SH nieszczególnie mi przypasowały (sterowanie, specyficzny styl rozgrywki), ale za to chętnie mogę obejrzeć ogarniętego w takich grach gracza ;]

SH ma bardzo specyficzny klimat, na mnie zrobił ogromne wrażenie (w strachu wg mnie od razu po Amnezji i Fatal Frame), a za to na innych w ogóle nie działa. Plus jeszcze ta pokręcona na maksa historia... Niestety, gra nie dla każdego, tak samo jak chociażby The Path. Do sterowanie łatwo się przyzwyczaić, trochę gorzej w trójce, ale jak już się przyzwyczaisz, to nie wyobrażasz sobie lepszego : D Radziłbym Ci dać szansę SH jeszcze raz, w żadnej innej grze nie znajdziesz tak pięknej fabuły (jeśli mówimy o dwójce) i tak kapitalnego klimatu.
(This post was last modified: 04-08-2011 21:58 by Przemcio.)
04-08-2011 21:55
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Jak i kiedy pownniśmy grać w horrory - Przemcio - 04-08-2011 21:55

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Kiedy kolega chce, żebyś go polecił. Co robicie? Ervoy 12 3.070 25-08-2012 22:59
Last Post: Empirator

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 3 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5