Post Reply 
Freeman's Mind- LP ale nie do końca
Author Message
Kern3l Offline
*

Posts: 589
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #5
RE: Freeman's Mind- LP ale nie do końca
Hm, wychodzi na to, że zrobiłem coś podobnego, ale z dwójką. Nie przerabiałem gry, moje założenie to było zrobić kwestie+dubbing Freemana, zachowując "filmowość" gry jak jest w oryginale.

Na początku wymyślałem dokładny przebieg dialogów, potem starałem się w idealnych momentach odezwać. Z kilku bardzo istotnych względów zarzuciłem ten pomysł.

Na gruzach poprzedniego pomysłu powstał freestyle'owy dubbing (a może komentarz stylizowany na dubbing?). Jakie problemy napotkałem podczas tworzenia? Najważniejszy to jest brak reakcji na wypowiadane przeze mnie kwestie - mniej/bardziej świadomie deprymuje. Dlatego też dziwię się bohaterom (w szczególności Alyx), którzy nie zrażeni niczym nawijają do Freemana - czyli dziwię się lekko scenariuszowi. Drugi - grałem już w tą grę (minus Ep1) i czasami ciężko mi było zagrać autentyczne emocje.

Jeśli kogoś zainteresowałem, może spojrzeć do mojego siga, gdzie mam odnośniki do playlist (dorzucę jeszcze linki do Episode One i Episode Two).

<object type="text/html" data="http://bit.ly/ofoRM0" width="100%" height="125px"></object>
05-08-2011 00:28
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Freeman's Mind- LP ale nie do końca - Kern3l - 05-08-2011 00:28

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 7 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5