Post Reply 
O Bladebeliiarze słów kilka...
Author Message
RomanPL79 Offline
*

Posts: 154
Joined: Feb 2011 {socialsites}


Post: #8
RE: O Bladebeliiarze słów kilka...
W tym momencie Blade zachowuje się jak zwyczajny dres - w sumie po "poziomie" jego zagrajmy można się było takiego zachowania spodziewać...

W sumie ciekawi mnie czemu dzieci tak się jarają bluzgami. Co jest takiego fajnego w tym, że na przykład taki BladeBeliar potrafi wrzucić z 10 bluzg do jednego zdania które normalnie miało by z jakieś dwa słowa?

(07-08-2011 22:15 )vlodek2532 Wrote:  Cham i prostak, którego powinno się ignorować by zmarł śmiercią naturalną a wy mu wątki jeszcze smażycie.

I cytatem z największego skupiska trolli i fejmów czyli LOOŚNYCH GADEK

"A FEJM ROŚNIE"

Edit:

Wiem, ze zaraz sie znajdzie jakiś pseudo filozof i powie, ze dyskusję są potrzebne. OK, nie zaprzeczam ale zacznijcie dyskutować na "pożyteczne" tematy a nie skupiacie się po raz kolejny na negatywnych postaciach (widzę, ze takie dyskusję są motorem napędowym tego forum - Rock, Mega Zajka).

Powiem tak - z jednej strony wydaje się mi, że jest trochę za dużo takich dyskusji (czyli o "wpadkach tych sławnych") w ostatnim czasie. Ale z drugiej strony takie tematy są w pewnym sensie po tym, aby pokazać idiotyzm niektórych sławnych youtube'rów oraz być może ich czegoś nauczyć.

W sumie moglibyśmy też zakładać dyskusje o youtube'rach bez okazji.
08-08-2011 07:58
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: O Bladebeliiarze słów kilka... - RomanPL79 - 08-08-2011 07:58

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 7 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5