Post Reply 
Pokazywanie twarzy w let's playu
Author Message
lastkill3r Offline
*

Posts: 13
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #13
RE: Pokazywanie twarzy w let's playu
(13-08-2011 21:02 )Gik Wrote:  
(13-08-2011 20:06 )CTSG Wrote:  
Gik Wrote:Jakie to ma zastosowanie? Oswojenie się z zagrajmerem? Polubienie go? Jeżeli nie znam tej osoby IRL, to nie ma szans, żebym nawiązał z nią jakiekolwiek relacje emocjonalne.
Nie masz nawiązywać relacji emocjonalnych, tylko odczuwać emocje, jakie zagrajmer przeżywa w trakcie grania (właściwie nie koniecznie, bo jak już mówiłem to kwestia podejścia i oczekiwań). I moim zdaniem dodanie obrazu z kamerki może bardzo dobrze się do tego odbioru przyczynić. Oczywiście sprawdza się to chyba tylko w przypadku LP "na ślepo", do czego nawiązał wcześniej punio.

Ano, niekoniecznie, bo to kwestia podejścia i oczekiwań. Ja oczekuję, że będę patrzył na GRĘ, a nie na czyjąś gębę. Emocje mogę doskonale rozpoznać po głosie. Wstawianie twarzy mnie rozprasza. Nawet 4playerpodcast zaczęło mnie irytować, gdy zaczęli wstawiać swoje twarze.

Poza tym, mam wrażenie, że jest to tani chwyt psychologiczny - powołując się na moje ostatnie doświadczenia, mogę spokojnie stwierdzić, że gdy ktoś wrzuci do neta swoją twarz, to nagle staje się wiarygodniejszy i "prawdziwszy" co najmniej kilkukrotnie.

Dla mnie to nie chwyt psychologiczny, lecz po prostu interakcja z widzami.

Quote:3. "Pokazujący się" nie pochodzi z Czarnobyla

Rozwaliłeś mnie ;)
13-08-2011 21:51
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Pokazywanie twarzy w let's playu - lastkill3r - 13-08-2011 21:51

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 4 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5