Post Reply 
LikkiCurry
Author Message
Likki Offline
*

Posts: 54
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #1
LikkiCurry
To mój trzeci post na forum, a teoretycznie powinien być tym pierwszym... wypadek przy pracy. ;)

No więc, witam wszystkich zagrajmerów, forumowiczów i wszystkich tych bezbożnych, przeglądających forum bez rejestracji (jeśli oczywiście są tacy).

Zwę się/zwą mnie Likki; Grzegorz z imienia; z wieku nie za młody, acz i znowu nie taki stary.
Jestem oczywiście zagrajmerem (lub też let's playerem, jak kto woli). Swą przygodę ze zjawiskiem zwanym LP/playthrough rozpocząłem w pierwszych miesiącach roku 2008, za pośrednictwem być może znanego przez niektórych z was serwisu GameAnyone.com (obecnie jest to prawdziwe imperium LP, z milionami filmów w bazie) - w tamtym też, mniej więcej, okresie podjąłem moją pierwszą próbę nagrania LP. (Oczywiście po angielsku :P) W każdym razie, nie wyglądało to zbyt ciekawie, więc po trzech partach LP Dungeon Siege zaprzestałem prób. Aż do roku 2009.

Ale to już temat na dłuższą opowieść, a mi z wrodzonego lenistwa, po prostu nie chce się tego wszystkiego opisywać. Jeśli kogoś to NAPRAWDĘ interesuje, mogę się wysilić. A tak... :P Anyway, w chwili obecnej oprócz prowadzenia własnego, ostatnio niestety zaniedbanego kanału

http://www.youtube.com/user/LikkiCurry

pełnię funkcję redaktora prowadzącego serwisu Games-Area.org, w związku z czym lwia część tworzonych przeze mnie LP lądować będzie na tym oto kanale:

http://www.youtube.com/user/GAPlaytrough


Co do gier, oto mała rozpiska :

(Tytuł | Platforma | Kanał | Stan)

Borderlands | PC | LikkiCurry | W trakcie
Tiny Toon Adventures | NES | LikkiCurry | W trakcie
Assassin's Creed | Komórki | LikkiCurry | Ukończony
Drakensang: TRoT | PC | GAPlaytrough | Rozpoczynam
Fallout: New Vegas | PC | GAPlaytrough | W planach
Planescape: Torment | PC | GAPlaytrough | W planach

Może będę ją aktualizował. Ta, zdecydowanie będę.

(Jestem ciekaw, czy ktoś jeszcze napisze coś w tym temacie).
06-11-2010 19:22
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
LikkiCurry - Likki - 06-11-2010 19:22
RE: LikkiCurry - Likki - 19-12-2010, 21:15

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 3 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5