Post Reply 
Spis powszechny grzechów wszelakich
Author Message
SCARS Offline
*

Posts: 32
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #100
RE: Spis powszechny grzechów wszelakich
Po przejrzeniu listy grzechow z pierwszego posta dopisze jeszce kilka swoich obserwacji.

1. Autoplay na kanale - niektorzy na siłe starają sie nawbijać liczbe wyswietlen podczas gdy ja chce wybrac SAM co i kiedy ogladam.

2. Brak listy przeslanych filmów a jedynie playlisty - utrudnia to przejrzenie i posortowanie filmow w kolejnosci w jakiej były przesyłane... a ja nie lubie jak ktos mi utrudnia.

3. Intro - moge wytrzymac, a nawet chetnie obejrzec intro; rzecz w tym, ze wiele jest zbyt dlugich i zbyt nudnych - kolejne napisy o tym kto kogo i gdzie zywcem podlozone do gotowego szablonu z Vegas'a to nie jest cos co chce ogldac dlugo, czesto i namietnie. Tak, przewine sobie, ale i tak bedzie mnie wk....c.

4. "Pan z wyrokiem na nagrywnie" - siedzi taki i sie meczy, nie bardzo ma co powiedziec, co pokazac, co jakis czas wspomina ile mu jeszcze "minut zostalo do konca" i widzialem takich juz kilkunastu - glownie przy minecrafcie -_-'

5. "Pan no-skill" - ten ciagle za cos przeprasza: za jakosc, za tresc, za bledy, za to ze zyje. Inna sprawa, ze filmik zwykle ma slaby technicznie (zwlaszcza dzwiek) i w zasadzie pozbawoiny tresci bo tresc stanowia przeprosiny.

6. "cheaty mam ale nie uzywam" - to haslo sztandarowe, ale sa tez tacy, ktorzy mysla ze jak wgrali jakies gowno to sa hakerami na miare Anonymous albo przynajmniej super wymiataja w dana gre i wszystkich "ownuja" . Znowu powroci minecraft - tam goscie nic ciekawego nie sa w stanie zbudowac ale wszsytko leci na InvEdit czy innym takim wynalazku.

7. "Kopia kopii" - wzorowanie sie na idolu, czasem polaczone z ciaglym wspominaniem o nim... tylko po co mailbym ogladac kolesia, ktory jest gorszym wykonaniem kogos innego?

8. Mikrofon - tu sie zdarza filmiki ogolnie zbyt ciche, zle wywarzona glosnosc komantarza do gry (gra zagłusza autora), trzaski albo dmuchniecia i mlasniecia... dodaj do tego nagle glosne GG, smsy i obowiazkowo jedzenie czegos w czasie nagrania -_-'

9. Cenzura komentarzy, nie przyjmowanie krytyki itd - n/c

10. Ciagle nagabywanie o łapki, o suby, o like.
30-08-2011 15:06
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Spis powszechny grzechów wszelakich - SCARS - 30-08-2011 15:06

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 31 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5