Post Reply 
Spis powszechny grzechów wszelakich
Author Message
Kern3l Offline
*

Posts: 589
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #102
RE: Spis powszechny grzechów wszelakich
Dodałem większość Waszych wypowiedzi. Do poniższych mam zastrzeżenia:

(30-08-2011 15:06 )SCARS Wrote:  9. Cenzura komentarzy, nie przyjmowanie krytyki itd - n/c

10. Ciagle nagabywanie o łapki, o suby, o like.

Tutaj nie dodaję "no comment". Jak napisałem wyraźnie na wstępie - wymagane jest uzasadnienie.


(30-08-2011 18:21 )IConquer Wrote:  To może coś od Siebie

Grzechem głównym, jest nagrywanie z MajnKrafta, w 3 sposobów

1) Pan "Oryginau" Czyli wstaje na plaży, mówi ile ma pomysłów, pokazuje jak przetrwać pierwszą noc i przez pół odcinka kopie drzewo.
2) Zanim wykopie 6 stacków drewna (oczywiście bez żadnego przewinięcia lub cuta) i mówi DAJCIE SUBA DAJCIE SUBA DAJCIE SUBA (w uproszczeniu)
3 ROLEPLAY.

O ile spotlighty z modów są spoko, wyżej wymienione są

Nie pasuje to do reszty wpisów. Bo jak niby miałbym to sklasyfikować? Raczej rozbij te trzy punkty na konkretne grzechy, jakie tu już są (konieczne będzie napisanie tych punktów od nowa).

Ciekawi mnie bardzo, co rozumiesz pod pojęciem roleplay dot. Minecrafta (nie grałem). Słowo napisane capsem nie wystarczy ;]

<object type="text/html" data="http://bit.ly/ofoRM0" width="100%" height="125px"></object>
31-08-2011 01:55
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Spis powszechny grzechów wszelakich - Kern3l - 31-08-2011 01:55

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 14 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5