Post Reply 
wątpliwości związane z prawami autorskimi i inne...
Author Message
barbados Offline
*

Posts: 4
Joined: Sep 2011 {socialsites}


Post: #1
wątpliwości związane z prawami autorskimi i inne...
Witam!

Mam zamiar prowadzić konto na YT na którym bd przede wszystkim umieszczał LP z gier. Żeby rozwiać pewne wątpliwości mam parę pytań:
1. Oglądając przez pare lat zagrajmerów widziałem jak nieraz sa zmuszeni przeprowadzać sie na inne konta czy jak mieli problemy przez blokady nałożone przez YT. Patrząc na kwalifikacje do partnerstwa znalazłem: "Dane konto NIE spełnia wymogów (..) jeśli przesłano na nie filmy, w których wykorzystano (..): zapisy przedstawiające gry wideo lub oprogramowanie" Czy w jakikolwiek sposób jest to jednak praktykowane? Ktokolwiek miał problem z dostaniem partnerstwa z tych powodów? Widze że LP maja narazie się świetnie mimo ze przez jakiś czas huczano o bill s.978. ( nie orientuje się w temacie ale chyba jeszcze nie podjęto decyzji o przyjęciu tego prawa ) Na forum znalazłem na razie ten temat: / S.978
2. Czy ma jakikolwiek wpływ na decyzje o partnerstwie YT fakt że na kanale tym WCZEŚNIEJ do jednego z filmu zgłoszono roszczenia o prawa autorskie ( ścieżka dźwiękowa ) ale niedługo potem usunąłem muzykę i roszczenia cofnięto?
3. Pytanie może nie za bardzo na to forum jeśli komuś przeszkadza to proszę o zignorownie go. Mianowicie jakbym chciał zrobić filmiki w którym wykorzystałbym dużą ilość oryginalnych urywków piosenek nie przekraczających maks. 6 skeund ale sam materiał stanowiłby samoistną całość to by to na YT przeszło? Coś jak sampling u Dj :happy:

Na razie trochę zarabiony jestem dlatego byłbym bardzo wdzięczny za jakiekolwiek info. Z góry przepraszam jeżeli post łamie regulamin, było już na forum czy jest zły pod względem merytorycznym. Jeżeli komuś coś przeszkadza to proszę o usunięcie wątku a ja go założe jeszcze raz dostosowując go do zaleceń
(This post was last modified: 28-09-2011 21:43 by barbados.)
28-09-2011 20:08
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
wątpliwości związane z prawami autorskimi i inne... - barbados - 28-09-2011 20:08

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  FRAPS vs PlayClaw i inne alternatywy TheKonZeb 31 10.962 21-12-2011 12:39
Last Post: appareil

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 5 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5