Post Reply 
"Tetryczni konserwatyści." ~ CTSG
Author Message
Obywatel T Offline
*

Posts: 1
Joined: Sep 2011 {socialsites}


Post: #34
RE: "Tetryczni konserwatyści." ~ CTSG
Mnie bardziej zastanawia skąd aż taka popularność właśnie Minecraft. Nie sądziłem, że gra trafi w taki target. Bardziej kojarzy mi się z czymś przemyślanym i kreatywnym, a tu masz... Dzieci przypomniały sobie jak układały klocki w przedszkolu?

Artykuł dał mi do myślenia w sumie. Rezygnować z siebie i własnej osobowości dla popularności? Brzmi jak wyznanie typowego celebryty. Dobrze, że w pewnym momencie powstała właśnie taka forma sprzeciwu. Żeby trafić z tą informacją do tych wszystkich "dafaj filmik z majnkraft", faktycznie trzeba by było to sprytnie wpleść w filmik, bo tekst jest za długi. Obawiam się jednak, że nawet taka forma przekazu nie trafi do tej konkretnej grupy.

Jedyne co wydaje mi się na tą chwilę słuszne to konsekwentnie realizować siebie. Zacisnąć zęby, olać, kręcić i grać ;-)

Pozdrawiam
Obywatel "T"
05-10-2011 21:42
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: "Tetryczni konserwatyści." ~ CTSG - Obywatel T - 05-10-2011 21:42

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 8 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5