Post Reply 
"Tetryczni konserwatyści." ~ CTSG
Author Message
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #38
RE: "Tetryczni konserwatyści." ~ CTSG
Mnie absolutnie nic nie boli w widełkach z majkrafta. Wręcz przeciwnie, bawi mnie prezentowanie raczkującej fabuły, mniej niż kiepskiej gry aktorskiej i takiej jakości dźwięku.
Czasem dla zabawy przeglądam takie widełka, parskając śmiechem na coraz to poważniej brzmiące nazwy - Minecraft Zdrada/Skażenie/Virus/Wikingowie czy jakże pouczające 'Przygody z Creeperami'.
Co łączy te wszystkie filmiki, oprócz gry? Sam wybór tytułu, który został już dawno gwarantem na przyciągniecie widzów - dzieciarni z nadmiarem wolnego czasu oraz brakiem standardów, które u każdego starszego kazałyby wyłączyć filmik po kilku minutach.
Czy tworzenie takich filmików jest czymś twórczym? Nie sądzę. To odtwórczość, gdyż większość z tej dzieciarni naśladuje mniej lub bardziej nieudolnie przeróżnych Dżokerów, ulegając każdej zmianie, zapoczątkowanej u ich wzoru - jest kopanie kilofem? robimy to samo. Jest 'fabuła' u sławetnych jutuba? To wymyślamy fabularną skarpetę i naciągamy ją na grę.
Zatem...tak. Widełka z Majnkrafta są jak widełka LoLa Gimpera, o których wspomniałem wcześniej - nie należy ich brać na poważnie.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
06-10-2011 06:52
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: "Tetryczni konserwatyści." ~ CTSG - Lavos - 06-10-2011 06:52

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 10 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5