Post Reply 
"Tetryczni konserwatyści." ~ CTSG
Author Message
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #47
RE: "Tetryczni konserwatyści." ~ CTSG
(06-10-2011 17:25 )sony Wrote:  Po drugie komentujecie tu młodych zagajmerow co jest dla mnie śmieszne dość ..
rzeczywiście są tacy którzy nagrywają kalkulatorem i słabo klecą zdania .. ale
są i tacy którzy mogli by nagrać odcinek na poziomie kanciastej doliny 6 i w tym momencie
takich tez zaliczacie do gówna a CTSG oglądacie .. Dla mnie takie segregowanie materiałów jest śmieszne.

Ja pisałem o WIĘKSZOŚCI (nie o wszystkich) minecraftowców i nie twierdzę, że kanciasta dolina była czymś ciekawym. Co innego kanciasta codzienność- CTSG wkładał w nią sporo czasu i pokazywał ciekawe konstrukcje, przez co oglądanie tego było ciekawe- w skrócie mogłeś zobaczyć ciekawe konstrukcje, których samemu nie chciałoby się budować. Ale kanciasta dolina... phail.

(06-10-2011 17:25 )sony Wrote:  Ale tak naprawdę nie potraficie dojść do filmów znanych youtuberow z takim podejściem
z jakim podchodzicie do filmów młodych nie znanych ludzi. Przed obejrzeniem filmu
patrzycie głownie na osobę która przesłała ten film. I wtedy zaczyna się dzielenie
materiału na gówno i na pewno dobry materiał bo to CTSG nagrał.

Patrz góra. Ponadto nie twierdzimy iż CTSG jest dobrym zagrajmerem w ogóle. Reszta gier które nagrywa- nie popełnia rażących błędów ale jest nudny.

(06-10-2011 17:25 )sony Wrote:  Na sam koniec powiem że rzeczywiście youtube ogarnęła fala Minecrafta i nic z tym nie zrobimy ale zamiast zająć się gadką o tym ze CTSG powinien robić minecrafta i w ogolę to się jego filmiki wielbi jakie by nie były i zamiast pisania że każdy minecraft robiony przez "nowych" youtuberow jest gównem i na nim się nigdy nie wybija jest jedną wielka głupota.

Dlaczego mielibyśmy tak nie mówić? Kanciasta codzienność mu wychodziła, a teraz zabrał się za robienie co nie odróżnia się niczym od dziesiątek innych średnio-klasowych zagrajmerów. Dlaczego miałbym mówić iż ktoś miałby robić coś co wychodzi mu gorzej niż to co wychodzi mu lepiej? Znudził mu się mc- ok, jest to jak najbardziej zrozumiałe, tylko dlaczego w takim razie miałbym dalej go oglądać?

No i jak wyżej nie piszemy iż każda seria minerafta jest "gównem", a już napewno nie mówimy iż nie da się na tym wybić. Tylko YT jest obecnie przesycony minecraftem. Więc po kiego grzyba wrzucać tam jeszcze więcej minecrafta? Zrób coś kreatywnego, ciekawego innego. Że ktoś może nagrywać minecrafta w sposób jaki nikt inny nie robił? Można, ale obiektywnie patrząc w 90% przypadkach nie ma to miejsca.

[Image: 88440151.gif]
06-10-2011 19:09
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: "Tetryczni konserwatyści." ~ CTSG - punio7 - 06-10-2011 19:09

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 10 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5