Post Reply 
"Tetryczni konserwatyści." ~ CTSG
Author Message
sony Offline
*

Posts: 12
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #48
RE: "Tetryczni konserwatyści." ~ CTSG
Słuchaj ogólnie nie mowie że "wy" jak ty to piszesz tu mi chodzi raczej ogólnie jest dużo tego typu for takich może nie znanych ale są. I natknąłem się na takie gdzie zawsze w dziale polecane kanały kiedy na kanale był minecraft szedł koment : Skończ z minecraftem, nie wybijesz się. Może rzeczywiście źle się wyraziłem i można było moja wypowiedz zrozumieć w taki sposób ze mowie tu tylko o tym forum. Przepraszam za to źle się wyraziłem. Co do tego oceniania po tym kto przesłał film to zobacz ze taka sytuacja naprawdę istnieje. Może nie tu bo jest to ogarnięte forum zagajmerskie i to może nie ma czegoś takiego bo tu trzyma się poziom i nie ocenia ludzi po tym czy są sławni. Ale zobacz ze właśnie wśród dzieciaków czy może nawet wielu nastolatków jest tak ze oceniają to oni przez pryzmat osoby która nagrywa dany materiał. I najczęściej jest tak ze tacy ludzie wielbią np. CTSG a hejtuja młodych zagajmerow. Owszem jak stwierdziłeś w ostatniej wypowiedzi można mówić ale czy jest sens ? zobacz kiedy dzieci piszą ctsg co ma robić jest to bez sensu bo skoro ma to robić na sile mija to się z celem ale jak widać wreszcie przejrzał na oczy i przestał robić to co im każą fani.
Po co mówić młodym bardzo słabym zagajmerom żeby nie robili nic ?. Bo oni maja fazę na to ze ooo będę sławny jak ctsg ponagrywam mc i będzie super ale po miesiącu jak nie zobaczą 1000 widzów na swoim koncie odpuszczają sobie albo nie zajmują się tym kontem yt zbyt często. Warto mówić "średnim zagajmerom" co robią źle, co poprawić itd. Ale wydaje mi się ze tacy średni już starają się sami jakoś reklamować, dowiadywać się co poprawiać właśnie przez takie fora jak to.

Ja jestem tak do tego wszystkiego nastawiony bo pamiętam jak ja zaczynałem może miesiąc nagrywałem z 10 widzami i trzymałem się tego, miałem zabawę i mi się udało coś co tworzyłem
się spodobało. Co najlepsze Minecraft z fabułą nie jest czymś strasznie nowym bo tego było sporo
ale jednak mi się udało. Jak chcesz zobaczyć mój kanał to : http://www.youtube.pl/user/sonynapalonyxd
chociaż pewnie widziałeś.
(This post was last modified: 06-10-2011 20:56 by sony.)
06-10-2011 20:17
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: "Tetryczni konserwatyści." ~ CTSG - sony - 06-10-2011 20:17

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 5 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5