Post Reply 
Nitro polski Stallman
Author Message
TheIzuel Offline
*

Posts: 25
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #91
RE: Nitro polski Stallman
A tak zapomniałem dodać jeszcze dla tych co nie oglądali jego lajvu do końca, że on ma dwóch sponsorów, którzy zapłacą mu odszkodowanie za każdy przeciw niemu pozew. Moim zdaniem to jak ktoś wytrzyma jego smarkanie (co nie jest miłe trza przyznać), to nawet można sobie poprawić humor słuchając jak z siebie robi idiotę.
15-12-2012 22:00
Find all posts by this user Quote this message in a reply
tusianka Offline
*

Posts: 2
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #92
RE: Nitro polski Stallman
chyba jednak z Bydgoszczą to Wojtuś się wkopał ^^


Attached File(s) Thumbnail(s)
   
15-12-2012 22:23
Find all posts by this user Quote this message in a reply
LamaTiVi Offline
*

Posts: 111
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #93
RE: Nitro polski Stallman
może schizofrenia ?
15-12-2012 23:11
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #94
RE: Nitro polski Stallman
[Image: eTLb5.jpg]
16-12-2012 01:35
Find all posts by this user Quote this message in a reply
testowy Offline
*

Posts: 2
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #95
RE: Nitro polski Stallman
Cała prawda o nim:


16-12-2012 01:42
Find all posts by this user Quote this message in a reply
NitroZyniak Offline

Posts: 33
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #96
RE: Nitro polski Stallman
(15-12-2012 20:28 )MZLJ Wrote:  @NitroZyniak Proelo-hakerze, w Polsce ludzie nie używają "polskiej klawiatury" tylko (w przeważającej większości) najzwyklejszej standardowej QWERTY. Klawiaturę taką w każdym cywilizowanym kraju w większym mieście powinno dać się kupić. Z tego co widzę, to ten wasz śmieszny wariant mało co się różni od standardowego, więc naucz się przestawiać język klawiatury w systemie i pisz poprawnie.

Teraz to zobaczylem i zalamuje rece, te forum to banda ludzi ktorzy czytac nie potrafia.

JEZYK KLAWIATURY: ES (Hiszpanski)
Nadruki na klawiaturze: ES (Hiszpanskie)
Co nie zmienia faktu ze to jest klawiatura QWERTY. Rozni sie ona innym ustawieniem znakow ][';.,=- etc.

Dlaczego nie zmienie JEZYKA KLAWIATURY?
Bo nie mam ochoty + jest to niewygodne.



Jesli teraz mnie nie zrozumiecie to wam tutorial zrobie jak byc normalnym czlowiekiem.

Edit: I pozdro dla kolejnego "ajsztajna" co sie zna na wszystkim i myli mnie z trollem ktorego tutaj "komentujemy"
(This post was last modified: 16-12-2012 03:35 by NitroZyniak.)
16-12-2012 03:33
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Baldo Offline
*

Posts: 71
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #97
RE: Nitro polski Stallman
Jak widzę twój stosunek do innych użytkowników tego forum to mi się rzygać chce...
NitroZyniak Wrote:Teraz to zobaczylem i zalamuje rece, te forum to banda ludzi ktorzy czytac nie potrafia.
Jak ci się nie podoba forum zawsze możesz je opuścić, nikt cię tu nie trzyma.
NitroZyniak Wrote:Dlaczego nie zmienie JEZYKA KLAWIATURY?
Bo nie mam ochoty + jest to niewygodne.
Chwaliłeś się wcześniej, że nie masz problemu z pieniędzmi. Dlaczego więc nie sprowadzisz klawiatury z "normalnym", takim jak my znamy ustawianiem znaków?

Poza tym praktycznie cały świat używa klawiatury angielskiej, i w Polsce nie wiem czy ktoś ma klawiaturę polską, sam przed chwilą się dowiedziałem że takowa istnieje... Zobaczcie tutaj: http://www.aranet.nq.pl/sklep/specyfikac...esario.htm

http://www.baldopi.wordpress.com
http://www.twitter.com/BaldoPL
http://www.facebook.com/orteam
(This post was last modified: 16-12-2012 10:51 by Baldo.)
16-12-2012 10:46
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rajvane

 

Post: #98
RE: Nitro polski Stallman
@idioci
Możecie iść do piaskownicy i tam się rzucać piaskiem? To jest temat o Nitro moim po części idolu i chciałbym czytać posty TYLKO odnośnie jego.
Także NitroZyniak, MZLJ, Baldo wypierdalać, bo nikt z was poziomem nie błyszczy przez takie wdawanie się w pyskówkę, won na PW i tam sobie wyjaśniać.

@Topic
Skoro mam już jego szkołę, nie widzę problemu by tam zadzwonić/napisać, wytłumaczyć o co chodzi i żeby w pokoju nauczycielskim puścili jakiś jego filmik z youtube, na bank jakiś nauczyciel go rozpozna i może podadzą jego dane lub przynajmniej potwierdzą.

Sukcesem będzie nawet jeśli tylko potwierdzą, że chodzi do ich szkoły bo przynajmniej wśród nauczycieli będzie robił za błazna i pośmiewisko :D
Nie jestem złośliwym człowiekiem, wpierw dam mu szansę stworzenia filmu wyjaśniającego i żeby koniecznie wspomniał tam, że jest idiotą. No i po jakiś 2 dniach ma być kanał zamknięty :D

Jak zacznie się wykręcać, że to nie jego szkoła to w tygodniu niech ta szkoła spodziewa się telefonu/maila =D
16-12-2012 12:23
Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #99
RE: Nitro polski Stallman
Quote:Poza tym praktycznie cały świat używa klawiatury angielskiej
Nie bardzo. Francuzi mają własny układ, Niemcy także. Podejrzewam, że używa się ich także w miejscach, gdzie mówi się w tych językach (Walonia, Szwajcaria, Liechtenstein, Luksemburg itd.). Z tego, co mówi NitroZyniak, hiszpanie też mają własny (czym sam się nigdy nie interesowałem, bo Hiszpanie to podludzie). Wychodzi na to, że tylko polaki biedaki chcą na siłę być amerykańscy, albo wszystkich tak bardzo obchodzą że nawet rodzime firmy mają ich gdzieś.
A szkoda, bo miło by było, gdyby po tylu latach komputerów u nas, ludzie nauczyli się jak wygląda myślnik, który można z polskiego układu wyprowadzić bez problemu.
16-12-2012 12:29
Find all posts by this user Quote this message in a reply
TheIzuel Offline
*

Posts: 25
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #100
RE: Nitro polski Stallman
Nie no, ja już go nie będę oglądał bo to już się robi chore. Teraz JJjyaJokera oskarża XD. CTSG jeśli to czytasz to uważaj bo na pewno się weźmie za ciebie XD
(This post was last modified: 16-12-2012 13:08 by TheIzuel.)
16-12-2012 13:07
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Agora - Polski ING Media UK Andzia639 26 8.127 31-08-2011 00:07
Last Post: BrzydkiBurak

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 4 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5