Post Reply 
Iniemamocny RockAlone2k
Author Message
Valion Offline
*

Posts: 43
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #151
RE: Iniemamocny RockAlone2k
@HoGar

Że Rock uwielbia "faperskie" komentarze, nie sądzisz?

Powiedzieć cokolwiek o tej sprawie, która i tak jest przesądzona, nie ma sensu, ponieważ Rock to oleje... czego w zupełności nie rozumiem. I Rock, porada dla Ciebie... broń się, bo jak na razie to wychodzisz na "błazna", jak to powiedziałeś wcześniej.
(This post was last modified: 10-07-2011 11:46 by Valion.)
10-07-2011 11:42
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Etren Offline
*

Posts: 127
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #152
RE: Iniemamocny RockAlone2k
(10-07-2011 11:32 )RockAlone2k Wrote:  
(10-07-2011 11:14 )HoGar Wrote:  Może zrobimy tak, Mordon zada kilka pytań Rock'owi. Rock zada kilka pytań Mordon'owi?
Potem odpowiecie na te pytania i zamkniemy ten temat bo będzie się ciągnął w nieskończoność.

Rozumiem Twój punkt widzenia, ale przecież nikomu się krzywda nie dzieje. Ignorowanie gościa, który jest według mnie półgłówkiem nie tylko poprawia mi humor, ale też skłania inne osoby, do całkiem sensownej wymiany zdań.
Zobacz na wypowiedzi Roofixa i Gimpera. Obaj mają pewnie spore wątpliwości co do mnie, ale to im zupełnie nie przeszkadza w normalnej rozmowie.

(10-07-2011 11:21 )Valion Wrote:  Yay ! Dawaj Rock ! Potrafisz się wybronić ! Liczę na Ciebie !

Doceniam Twój entuzjazm, ale nie przystoi żeby się kulturalny człowiek wdawał w dyskusję ze szczeniakiem. Co najwyżej można go odpędzić kijem, a najlepiej nie zwracać uwagi.

Czy Ty widzisz co piszesz (nie przepraszaj, tylko nie pisz).
Sam się pogrążasz, nie widzisz tego? Jedyne komentarze, które tolerujesz to takie: "Beee, 240p, buuu", "Zajebisty film!!!!111", "Rock, rządzisz" itp.itd.

A zresztą, co ja się będę wysilał? Zaraz mnie nazwiesz błaznem i powiesz że "rozmowa ze szczeniakiem nie ma sensu".
(This post was last modified: 10-07-2011 11:51 by punio7.)
10-07-2011 11:49
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
RockAlone2k Offline

Posts: 22
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #153
RE: Iniemamocny RockAlone2k
(10-07-2011 11:37 )HoGar Wrote:  
(10-07-2011 11:36 )Valion Wrote:  Hohohoho~! Ktoś tu wpadł ^^

Gdzie? o.o Albo w co?

On chyba myśli, że zażartował ze mnie w niezwykle wyszukany sposób, a teraz się boi, że Modron (Mordon... nieważne... "Kubek") może nie załapać przekazu.
(This post was last modified: 10-07-2011 11:55 by RockAlone2k.)
10-07-2011 11:54
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Valion Offline
*

Posts: 43
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #154
RE: Iniemamocny RockAlone2k
@RockAlone2k

Eeeeeeee? O co mam się bać?
10-07-2011 11:56
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #155
RE: Iniemamocny RockAlone2k
I nasz Rock dotarł do ostatniej linii obrony - infantylnych wycieczek osobistych. Nie pomogło potrójne definiowanie słowa krytyka na coraz dziwaczniejsze i błędne obrazy. Nie pomogła demagogia dobrej krytyki na PW a tej złej i kradnącej sławę w komentarzach. Nie pomogło porównywanie działań ludzi do działalności tabloidów.
Kiedy twoje twierdzenia skonfrontowały się z resztą, każdy już wie, czemu wolisz krytykę na PW - boisz się swojej publicznej reakcji, której przykład mamy powyżej. Reakcji, która jest płaczem kogoś skrzywdzonego przez losową osobę z Internetu.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
10-07-2011 12:01
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #156
RE: Iniemamocny RockAlone2k
Rock, zastanów się czy piszesz posty po to by przekazać cokolwiek czy po to by trollować innych użytkowników forum. Jeżeli to drugie to naprawdę oszczędź sobie bo inteligentny czytelnik potrafi dostrzec iż tylko ośmieszasz sam siebie.

[Image: 88440151.gif]
10-07-2011 12:15
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
RockAlone2k Offline

Posts: 22
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #157
RE: Iniemamocny RockAlone2k
(10-07-2011 12:01 )ModronCube Wrote:  I nasz Rock dotarł do ostatniej linii obrony - infantylnych wycieczek osobistych. Nie pomogło potrójne definiowanie słowa krytyka na coraz dziwaczniejsze i błędne obrazy. Nie pomogła demagogia dobrej krytyki na PW a tej złej i kradnącej sławę w komentarzach. Nie pomogło porównywanie działań ludzi do działalności tabloidów.
Kiedy twoje twierdzenia skonfrontowały się z resztą, każdy już wie, czemu wolisz krytykę na PW - boisz się swojej publicznej reakcji, której przykład mamy powyżej. Reakcji, która jest płaczem kogoś skrzywdzonego przez losową osobę z Internetu.

Popatrz, przeczytałem.
Chyba w całej Twojej postawie najbardziej bawi mnie myśl, że według Ciebie, to Twoje pitolenie ma jakikolwiek wpływ na moje samopoczucie.
Z każdym wpisem sprawiasz, że coraz głośniej zaczynam się śmiać. No i te staranne wywody, nie mogę... haha... omg... hehehe...

Obaj wiemy, że zrobisz wszystko, żeby zwrócić na siebie moją uwagę. No to masz, Ty się spełniłeś, a ja miałem ubaw.

//warn, za trollowanie
(This post was last modified: 10-07-2011 12:25 by punio7.)
10-07-2011 12:19
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Etren Offline
*

Posts: 127
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #158
RE: Iniemamocny RockAlone2k
(10-07-2011 12:19 )RockAlone2k Wrote:  
(10-07-2011 12:01 )ModronCube Wrote:  I nasz Rock dotarł do ostatniej linii obrony - infantylnych wycieczek osobistych. Nie pomogło potrójne definiowanie słowa krytyka na coraz dziwaczniejsze i błędne obrazy. Nie pomogła demagogia dobrej krytyki na PW a tej złej i kradnącej sławę w komentarzach. Nie pomogło porównywanie działań ludzi do działalności tabloidów.
Kiedy twoje twierdzenia skonfrontowały się z resztą, każdy już wie, czemu wolisz krytykę na PW - boisz się swojej publicznej reakcji, której przykład mamy powyżej. Reakcji, która jest płaczem kogoś skrzywdzonego przez losową osobę z Internetu.

Popatrz, przeczytałem.
Chyba w całej Twojej postawie najbardziej bawi mnie myśl, że według Ciebie, to Twoje pitolenie ma jakikolwiek wpływ na moje samopoczucie.
Z każdym wpisem sprawiasz, że coraz głośniej zaczynam się śmiać. No i te staranne wywody, nie mogę... haha... omg... hehehe...

Obaj wiemy, że zrobisz wszystko, żeby zwrócić na siebie moją uwagę. No to masz, Ty się spełniłeś, a ja miałem ubaw.

Śmiej się głośniej, bo tu u mnie nie słychać.





Gdzieś tam na końcu Rock, mówi coś o punktach widzenia. Obejrzyjcie a potem pomyślcie czy to co mówi przekłada się na jego zachowanie. Nie wydaje mi się.

Ach, Rock jeszcze jedno. Przeczytaj post punia7, pomyśl nad nim i sam sobie odpowiedz na zadane przez niego pytanie.
10-07-2011 12:23
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
RockAlone2k Offline

Posts: 22
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #159
RE: Iniemamocny RockAlone2k
No to teraz już mogę uciekać, trzymajcie się.
Miło było poznać Gimpera i Roofixa. Pozdrawiam.
10-07-2011 12:26
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kaszub Offline
*****

Posts: 535
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #160
RE: Iniemamocny RockAlone2k
Quote:Temat już dawno przestał być "pożyteczny".

Zamykam.

Jako, że użytkownicy forum domagają się odblokowania tematu, gdyż bardzo chcą prowadzić tu dyskusje, postanowiłem wam to umożliwić.

Miałem pewien dylemat:
1. Jak otworzę temat, to dam dowód temu, że jako admin, nie potrafię trzymać się swojego zdania i podtrzymać swoje decyzje.
2. Jak nie otworzę tematu, to ludzie, uznają, że mam w dupie zdanie innych ludzi.

Nie chcę pokazać jaki to jestem dobry. Mam to gdzieś.
Piszcie, dyskutujcie, wymieniajcie argumenty. Powodzenia. Oczywiście przestrzegajcie regulaminu ;-)

Enjoy.
(This post was last modified: 10-07-2011 13:16 by kaszub.)
10-07-2011 12:26
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Nowe tło rockalone2k skkf 134 35.525 13-01-2013 12:11
Last Post: appareil
  RockAlone2k 0wn3d MultiGameplayGuy 28 11.480 16-09-2012 21:37
Last Post: Grzybiarz
Question Koniec RockAlone2k? Xeplon 757 227.750 02-09-2012 13:56
Last Post: Gimper
  RockAlone2k wsparcie? HoGar 47 26.973 27-06-2011 20:37
Last Post: RockAlone2k

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5