Post Reply 
Manifest Wszechmogącego
Author Message
Gik Offline
*

Posts: 781
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #11
RE: Manifest Wszechmogącego
Z czymś takim juz wyjeżdżał HoGar. Myślałem, że nikt nie był za, ale cóż. Ja jestem sceptyczny w każdym razie.

[Image: aqI8D.jpg]
03-04-2012 18:55
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kaszub Offline
*****

Posts: 535
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #12
RE: Manifest Wszechmogącego
Na początku istnienia forum, Hogar miał jakieś konkretne plany wobec tego forum. Najważniejsze, że miał konkrety. Pokazywał mi projekt forum gdzie każdy by miał swój tak jakby "kanał/blog" i mógł nim zarządzać według swoich upodobań. Niestety ze względów technicznych i finansowych projekt upadł. Później dopiero zaproponowano system newsów użytkowników.
Ja też nie jestem do tego mocno przekonany, ale uważam, że nie szkodzi spróbować.
04-04-2012 09:04
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #13
RE: Manifest Wszechmogącego
Wszystko świetnie, tylko Xist celowo unika wszystkich pytań.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
04-04-2012 16:47
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gik Offline
*

Posts: 781
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #14
RE: Manifest Wszechmogącego
Zdziwiony? Nie wiem co jest z Xistem nie tak. Czy te pytania naprawdę są takie trudne? Brak odpowiedzi jest z jego strony czystą bezczelnością, co zresztą nie jest niczym nowym.

[Image: aqI8D.jpg]
06-04-2012 16:00
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #15
RE: Manifest Wszechmogącego
Skoro powinien mieć odpowiedzialność i brać odpowiedzialność za bycie adminem tego forum, powinien brać odpowiedzialność za swoją robotę (zamykanie wątków itd.) i odpowiedzieć na zwykłe pytania użytkowników. Kiedyś trzeba podjąć dialog.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
06-04-2012 21:15
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gik Offline
*

Posts: 781
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #16
RE: Manifest Wszechmogącego
Czekamy, Xist. Nasz superkompetentny adminie.

[Image: aqI8D.jpg]
08-04-2012 11:30
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kaszub Offline
*****

Posts: 535
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #17
RE: Manifest Wszechmogącego
Xist, prowadzisz forum. Celem forum jest DYSKUSJA. A Ty będąc właścicielem forum tej dyskusji unikasz. Cholera, czy tylko mi tu coś nie pasuje?
08-04-2012 13:22
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Xist

 

Post: #18
RE: Manifest Wszechmogącego
Odpowiedziałem na te pytanie na które chciałem odpowiedzieć. Konkrety? Jeżeli będe je miał to na pewno je przedstawię. Gik, co chciałeś osiągnąć zakładając ten temat? Chcesz mnie ośmieszyć? odpowiadając na twoje pytanie - nie, nie miałem wcześniej styczności z zagrajmy i nie wiedziałem ,że to forum jest jaskinią trolli - to si może zmienić. Gik, nikt ciebie nie trzyma na tutaj na siłę jeżeli nie potrafisz tolerować tego, że jestem tutaj administratorem to trudno. Jeżeli inni użytkownicy mają jakieś propozycje proszę bardzo przedstawiajcie je tutaj. Zapraszam i pozdrawiam!
08-04-2012 20:51
Quote this message in a reply
Gik Offline
*

Posts: 781
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #19
RE: Manifest Wszechmogącego
Nie ja jedyny zadawałem pytania. "Odpowiedziałem na te pytanie na które chciałem odpowiedzieć." Hihi, dobre, dobreeeee...

Aha, jakby co - temat założyłem po to, żebyś w końcu przestał chować głowę w piasek. Myślałem, że to zostało już wyjaśnione na początku tematu.

[Image: aqI8D.jpg]
(This post was last modified: 08-04-2012 21:09 by Gik.)
08-04-2012 21:00
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #20
RE: Manifest Wszechmogącego
Quote:Odpowiedziałem na te pytanie na które chciałem odpowiedzieć.
Bo reszta jest niewygodna? Serio, powinieneś brać odpowiedzialność za swoje działania na tym forum.

Quote:nie wiedziałem ,że to forum jest jaskinią trolli - to si może zmienić.
A może "jaskinią" ludzi którzy mają własne zdanie o gwiazdach "Internetów", którzy nie podlizują się im? Xist, to się nie zmieni. Wszelka cenzura lub brak wolności słowa nie jest dobra, deal with it. To, że zakupiłeś to forum, nie oznacza, że będziesz całkowicie kontrolował jego użytkowników. A że dialogu podjąć nie chcesz, oznacza jedynie, że kiepsko zarządzasz tą stroną.

Quote:Gik, nikt ciebie nie trzyma na tutaj na siłę jeżeli nie potrafisz tolerować tego, że jestem tutaj administratorem to trudno.

Argument równie dobry jak "nie podoba się, nie oglądaj".
Nie tolerujemy tego, w jaki sposób unikasz krytyki i zamykasz niewygodne tematy pod pozorem "agresji wobec innych użytkowników". Może trzeba coś zmienić w Twoim działaniu?

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
08-04-2012 21:41
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5