Post Reply 
Nowego monitora potrzebuję
Author Message
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #11
RE: Nowego monitora potrzebuję
(11-06-2012 10:30 )Gik Wrote:  Nie jestem w stanie tego objąć rozumem. Monitor z HDMI za 1000 - 2000zł? Niektóre i nawet po 3 patyki idą. To mi komputer złożyli za 3k kilka lat temu, a co dopiero monitor.

No nie wiem ja swój monitor kilka lat temu za 1500 kupowałem:p Tylko, że on parametrami jest ciągle w tych lepszych więc do dziś nie żałuję. No ale jak masz takie fundusze to sprawdzaj te co Wan1mas napisał bo ceneo podaje że są do kupienia.

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
11-06-2012 11:23
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #12
RE: Nowego monitora potrzebuję
Tylko upewnij się że mają wejścia HDMI na 100%, bo głowy za to nie dam.
11-06-2012 11:28
Find all posts by this user Quote this message in a reply
CTSG Offline
*

Posts: 216
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #13
RE: Nowego monitora potrzebuję
Największym problemem wydaje się być wyjście na słuchawki. Przyznam szczerze, że chyba żaden z monitorów które przeglądałem kiedy sam planowałem zakup nie miał takiej opcji. W dodatku widzę, że mało który monitor poniżej 24'' ma HDMI.

Za to rada co do Samsungów... Są stosunkowo tanie i mają masę funkcji, ale podobnie jak wyświetlacze ich telefonów kolory są nienaturalnie ciepłe i ciemne. Ja polecam Acery, mają dobry balans jakości i ceny. Sam używam 2x V243HL i jestem bardzo zadowolony. Są też wersje bardzo podobne z HDMI, jak S240HL. Niestety, cena ~750zł i brak wyjścia na słuchawki.

I'm the root of all that's evil, yeah, but you can call me cookie.
11-06-2012 12:42
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
ADominacja Offline
*

Posts: 210
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #14
RE: Nowego monitora potrzebuję
A do czego zamierzasz używać monitora, że ci HDMI potrzebne? Zresztą, z takim budżetem i wymaganiami (ciągle nie wiem jak duży ma być) to warto celować w używki:
http://allegro.pl/monitor-24-lcd-q246l-g...40485.html
http://allegro.pl/monitor-22-cale-dell-p...70324.html (Full HD w 22" jest dla orłów albo masochistów)
http://allegro.pl/okazja-monitor-acer-t2...04722.html (ponad budżet, ale nowe)
11-06-2012 16:53
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gik Offline
*

Posts: 781
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #15
RE: Nowego monitora potrzebuję
Monitor jak to monitor. Odległość gdzieś tak mniej więcej pół metra. Aktualnie mam 19'' i zupełnie mi to wystarcza. A HDMI, bo chcę podłączyć do niego PS3. Używek nie uznaję. Jak są takie, a nie inne ceny, to cóż, z zakupu nici. Nie będę wywalał 1,5 patyka tylko po to, żeby postacie były nieco szersze.

[Image: aqI8D.jpg]
11-06-2012 17:05
Find all posts by this user Quote this message in a reply
CTSG Offline
*

Posts: 216
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #16
RE: Nowego monitora potrzebuję
Ja podpinam PS3 do monitora kablem HDMI to DVI i powiem Ci, że obraz jest zupełnie spoko jak na monitor takiej wielkości. Koszt kabla to coś koło 30zł.

I'm the root of all that's evil, yeah, but you can call me cookie.
11-06-2012 18:38
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Potrzebuje pomocy. PieciuPL 4 1.142 08-07-2012 19:41
Last Post: ogm

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5