Post Reply 
Smite Klucze
Author Message
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #11
RE: Smite Klucze
@bezelo warna nie za przekręcanie ksywek, a za spamowanie czymś takim.

Wątek zgłoszony.
08-07-2012 19:22
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
bezelo Offline
*

Posts: 94
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #12
RE: Smite Klucze
Uzasadnij czym spamuje?

Ja tobie swoich przekonań nie wcisnę a ty mi swoich wiec poco się kłócić?
Największy Hajter Rp xD(tyle że nie hejtuje)
Lepiej być inteligentnym człowiekiem i udawać debila,niż być debilem i udawać inteligentnego człowieka.Bezelo Księga:życie,rozdział:doświadczenie.
08-07-2012 19:23
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #13
RE: Smite Klucze
(08-07-2012 19:16 )bezelo Wrote:  Widzę że jesteś kolejnym psychologiem internetu potrafiącym ocenić co odczuwałem podczas pisania postu tyle że w internecie nie ma empatii.
Co do obrażania w którym momencie kogoś obraziłem nie rozumiem
Gów1Masz to jest obraza? przekręciłem jego ksywkę jak i moją Vice Versa zwykła.

Psychologiem Internetu można nazwać tutejszego użytkownika Mięsnego Jeża i Rocka. Z humorem nie potrafisz odpowiedzieć na żart? Znowu zakładanie w ślepo kto jest jaki? Tak jak poprzednio?
Tak poza tym, to "Gów1Masz" jakoś dobitnie kojarzy się ze słowem "gówniarz", c'nie? Aha, nie wiem, ale raczej nadal nie poszerzyłeś swoją wiedzę o pojęcie zdrobnienia. Bo to jest co innego od przekręcenia jednak.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
08-07-2012 19:29
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #14
RE: Smite Klucze
bezelo Wrote:Gów1Masz to jest obraza?

Nie, po prostu chciałeś pokazać swoją wyższość w słowotwórstwie i ci się udało, brawo, medal wyślę pocztą.

bezelo Wrote:przekręciłem jego ksywkę jak i moją Vice Versa zwykła.

Nie bezelciu, gdybym przekręcił twoją ksywkę powstałby dumny zwrot "Be zero", a ja twoją ksywkę po prostu zdrobiniłem, ty za to moją przekręciłeś w taki sposób, aby wg twojej persony była ona obraźliwa, co doskonale odzwierciedla pustostan twojego umysłu, którym zdążyłeś już uraczyć paru użytkowników tego, jakże, skromnego foruma.

bezelo Wrote:Tak zależy mi aby ludzie którzy chcą w to pograć dostali klucze.
Wejdź na forum i zostaw klucze, koszty robienia filmiku i ciężar robienia konkursu zostaną zredukowane to minimum, serio.

bezelo Wrote:Uzasadnij czym spamuje?
Swoim gównianym contentem.
08-07-2012 19:38
Find all posts by this user Quote this message in a reply
bezelo Offline
*

Posts: 94
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #15
RE: Smite Klucze
Quote:Psychologiem Internetu można nazwać tutejszego użytkownika Mięsnego Jeża i Rocka. Z humorem nie potrafisz odpowiedzieć na żart? Znowu zakładanie w ślepo kto jest jaki? Tak jak poprzednio?
Tak poza tym, to "Gów1Masz" jakoś dobitnie kojarzy się ze słowem "gówniarz", c'nie? Aha, nie wiem, ale raczej nadal nie poszerzyłeś swoją wiedzę o pojęcie zdrobnienia. Bo to jest co innego od przekręcenia jednak.

Heh po pierwsze, kiedy ja coś mówiłem, kto jest jaki?zresztą, to ty jesteś taki master, że umiesz wybadać co czuje podczas pisania postu co jest śmieszne.
Po drugie Gów1Masz kojarzy mi się z niczym równie dobrze mogłem napisać Lol1Hasz, jeżeli was, to tak bardzo dotknęło, to nie moja wina że komuś to się kojarzy z czymś obraźliwym.
Ja mam inny humor niż użytkownicy tego forum wiec nie będę go zmieniał na potrzeby jednej wypowiedzi.

Quote:Nie, po prostu chciałeś pokazać swoją wyższość w słowotwórstwie i ci się udało, brawo, medal wyślę pocztą.

Raczej nie podam adresu.Nie chciałem się wywyższać po prostu odbiłem piłeczkę.(i znowu próbujecie udowodnić że wiecie lepiej ode mnie co chciałem zrobić)

Quote:Nie bezelciu, gdybym przekręcił twoją ksywkę powstałby dumny zwrot "Be zero", a ja twoją ksywkę po prostu zdrobiniłem, ty za to moją przekręciłeś w taki sposób, aby wg twojej persony była ona obraźliwa, co doskonale odzwierciedla pustostan twojego umysłu, którym zdążyłeś już uraczyć paru użytkowników tego, jakże, skromnego foruma.

Oj, Wać panie nie chciałem tym nikogo obrazić, ale ty teraz próbujesz mnie obrazić twierdząc, że mam w głowie pustostan.Mojej ksywki się nie zdrabnia wiec ją przekręciłeś.

Quote:Wejdź na forum i zostaw klucze, koszty robienia filmiku i ciężar robienia konkursu zostaną zredukowane to minimum, serio.
Nie zrobię tak ponieważ wstawię te 13 kluczy po czym zagarnie je 1 osoba i zapewnię wykorzysta do swoich niecnych planów.Wolę osobiście rozdać każdemu po kolei kto na to zasłużył poprzez konkurs.
Swoim gównianym contentem.[/quote]
Nie wiem co to znaczy ale odpowiem"chyba ty"

Ja tobie swoich przekonań nie wcisnę a ty mi swoich wiec poco się kłócić?
Największy Hajter Rp xD(tyle że nie hejtuje)
Lepiej być inteligentnym człowiekiem i udawać debila,niż być debilem i udawać inteligentnego człowieka.Bezelo Księga:życie,rozdział:doświadczenie.
(This post was last modified: 08-07-2012 20:41 by bezelo.)
08-07-2012 20:35
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #16
RE: Smite Klucze
Quote:Nie wiem co to znaczy ale odpowiem"chyba ty"
Content czyli twoje filmy, którymi spamujesz i nabijasz sobie wyświetlenia.
Jeżeli nie znasz słowa użyj google, a nie piszesz jak gimbus "chyba ty" nie wiedząc o co chodzi.
(This post was last modified: 08-07-2012 20:40 by kubn2.)
08-07-2012 20:40
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #17
RE: Smite Klucze
bezelo Wrote:Po drugie Gów1Masz kojarzy mi się z niczym równie dobrze mogłem napisać Lol1Hasz,
Najwyraźniej każda osoba źle zrozumiała twoją intencję, na wszelki wypadek sprawdziłem w internetowym słowniku jakie inne słowo mogłeś znaleźć, niestety, nadal nie mam pojęcia
[Image: AVe6Q.png]
bezelo Wrote:odbiłem piłeczkę
Póki co to nikt ci jej nawet nie podał.
bezelo Wrote:że mam w głowie pustostan.
Z czegoś to wynika, c'nie?
bezelo Wrote:Nie zrobię tak ponieważ wstawię te 13 kluczy po czym zagarnie je 1 osoba i zapewnię wykorzysta do swoich niecnych planów
Herp derp, skąd wiesz że na bardziej aktywnym forum ludzie nie złapią kluczy? Poza tym, po co komu 13 kluczy do gry, które są nic nie warte, bo ludzie rozdają je jak dilerzy cukierki pod podstawówką.

Swoją drogą.
SŁOWNIK INTERNAUTÓW contentzawartość, treść; zadowolony, kontent
Źródło: Ling.pl
08-07-2012 21:02
Find all posts by this user Quote this message in a reply
bezelo Offline
*

Posts: 94
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #18
RE: Smite Klucze
Jak na razie wrzuciłem tutaj 1 film który nie ma na celu podbijaniu sobie wyświetleń.Jeżeli moderator uzna inaczej niech usunie ten post i po krzyku.
Bo jak na razie nie widzę sensu dalszej dyskusji.

Ja tobie swoich przekonań nie wcisnę a ty mi swoich wiec poco się kłócić?
Największy Hajter Rp xD(tyle że nie hejtuje)
Lepiej być inteligentnym człowiekiem i udawać debila,niż być debilem i udawać inteligentnego człowieka.Bezelo Księga:życie,rozdział:doświadczenie.
(This post was last modified: 08-07-2012 21:13 by bezelo.)
08-07-2012 21:04
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #19
RE: Smite Klucze
Quote:Heh po pierwsze, kiedy ja coś mówiłem, kto jest jaki?
Choćby wtedy, gdy odpowiedziałeś jednemu użytkownikowi, żeby nie udawał mądrego, bo mu to nie wychodzi, więc założyłeś, że mądrością nie grzeszy.

Quote:zresztą, to ty jesteś taki master, że umiesz wybadać co czuje podczas pisania postu co jest śmieszne.
Tu już dopisujesz swoje, bo co czujesz, to ja nie wiem. Wiem natomiast, że odpowiedź na mój żart była poważna. To widać, chociażby jak ją napisałeś.

Quote:jeżeli was, to tak bardzo dotknęło, to nie moja wina że komuś to się kojarzy z czymś obraźliwym.
Welp, Twoja wina, bo z jakiegoś powodu większość wyrazów w języku polskim zaczynająca się na "gów" jest spokrewniona ze słowem "gówno". Deal with it.

Quote:Raczej nie podam adresu.
Wyczuj sarkazm Conquera.

Quote:Oj, Wać panie nie chciałem tym nikogo obrazić, ale ty teraz próbujesz mnie obrazić twierdząc, że mam w głowie pustostan.Mojej ksywki się nie zdrabnia wiec ją przekręciłeś.

Ksywka, a więc pochodna od imienia, w końcu pełni też zamienną rolę. A więc się zdrabnia, no chyba, że jest to wyjątek języka polskiego. Bezelo na pewno do wyjątku nie należy. Bezelo - Bezel - Bezelek - Bezelcio, i nic na to nie poradzisz. No chyba, że chcesz nam wbijać do głowy zmiany zasad naszego języka. Zresztą, co tak się na tą swą ksywkę uczepiłeś? Czy to takie ważne? Tak boli, że 2 randomy w internecie zdrobniły Twój nick?

Quote:Nie zrobię tak ponieważ wstawię te 13 kluczy po czym zagarnie je 1 osoba i zapewnię wykorzysta do swoich niecnych planów.Wolę osobiście rozdać każdemu po kolei kto na to zasłużył poprzez konkurs.

Przy okazji nabijając chociażby wyświetlenia, także dlatego, że zwycięzca takiego konkursu z pewnością zajrzy na Twój kanał. Serio, jeśli chcesz być Dobrym Samarytaninem, to wklej te klucze do tematu "Rozdajemy klucze" na polskim forum tejże gry. Z pewnością wszyscy będą mieli wtedy większe szanse, niż Ci, którzy znają głupawą kreskówkę i akurat zobaczyli Twój film.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
08-07-2012 21:14
Find all posts by this user Quote this message in a reply
witcher1998 Offline
*

Posts: 141
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #20
RE: Smite Klucze
1. Zly dzial, najlepiej jakby to bylo na Hydeparku.

bezelo Wrote:Uau, nie mogłeś wpaść na coś bardziej wyszukanego? Póki co, zasługujesz na warna, ale to zostawie moderacji :<
To nie obraza przekręciłem twoją ksywkę jak ty moja.

Wan1Mas zdrobnil ksywke z Bezelo na bezelcio, a ty go troche obraziles wykazujac brak kultury.
08-07-2012 21:15
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Smite - gra z gatunku moba. darmowekeye 1 334 09-07-2012 19:18
Last Post: Rabus
  Prosba - Smite witcher1998 0 241 29-06-2012 12:53
Last Post: witcher1998

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5