Post Reply 
Fullscreen w co ja się wpakowałem ?
Author Message
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #11
RE: Fullscreen w co ja się wpakowałem ?
Mały offtop.
FunFzeiN Wrote:śmietanka polskiego youtuba

Nie mogłem przestać chichotać przez dobrą chwilkę.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
06-11-2012 10:24
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #12
RE: Fullscreen w co ja się wpakowałem ?
(06-11-2012 10:12 )Rangy Wrote:  
(06-11-2012 08:34 )Sou Wrote:  Rangy czemu z 60 zrobiłeś 40?

Zakładam, że tak ma napisane w umowie.

Ale czemu? FS daje standardowo 60/40 (60 dla usera 40 dla siebie). Czemu nagle białby dać mu na odwrót?;p

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
06-11-2012 14:31
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rangy Offline
*

Posts: 198
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #13
RE: Fullscreen w co ja się wpakowałem ?
(06-11-2012 14:31 )Sou Wrote:  
(06-11-2012 10:12 )Rangy Wrote:  
(06-11-2012 08:34 )Sou Wrote:  Rangy czemu z 60 zrobiłeś 40?

Zakładam, że tak ma napisane w umowie.

Ale czemu? FS daje standardowo 60/40 (60 dla usera 40 dla siebie). Czemu nagle białby dać mu na odwrót?;p

Porąbało mi się, nie ważne. :)
06-11-2012 18:25
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
FunFzeiN Offline
*

Posts: 12
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #14
RE: Fullscreen w co ja się wpakowałem ?
Sou mnie trochę uspokoił . ja generalnie nie narzekam na FS
mam partnera czuję się wyróżniony itp
ale denerwują mnie uwagi innych ludzi na temat tego
jakim cudem ja jestem w FS skoro ponoć
oszukują ludzi

A bawię się w zagrajmera :)
Skype - nodi889
Chętnie pomogę , pogadam :)
06-11-2012 22:02
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #15
RE: Fullscreen w co ja się wpakowałem ?
(06-11-2012 22:02 )FunFzeiN Wrote:  Sou mnie trochę uspokoił . ja generalnie nie narzekam na FS
mam partnera czuję się wyróżniony itp
ale denerwują mnie uwagi innych ludzi na temat tego
jakim cudem ja jestem w FS skoro ponoć
oszukują ludzi

Ale jak oszukują? FS po prostu niski CPM w porównaniu do AdSense, tak jak i inne sieci;) Jak nie chcesz słyszeć, że sieć cie okrada to musisz być w AdSense:P Co do FS to to szkoda trochę, że mają takie słabe stawki za reklamy, może się kiedyś coś zmieni i będą większe, nigdy nie wiadomo. Prawda jest taka, że i ty zarabiasz mało i oni, to nie jest tak że tobie dadzą dolara a sobie biorą 10 ;)

Pamiętaj, że zawsze lepiej jest tam gdzie nas nie ma:D

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
07-11-2012 08:25
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
skkf Offline
*

Posts: 69
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #16
RE: Fullscreen w co ja się wpakowałem ?
(07-11-2012 08:25 )Sou Wrote:  Ale jak oszukują? FS po prostu niski CPM w porównaniu do AdSense, tak jak i inne sieci;)

Nie do końca.
Sporo osób podpisało jedna umowę, a potem została podesłana im inna z ich podpisem (!!).
Do tego dostajesz ileś % zarobków, np. ja mam 80/20, czyli dostaję 80%. Pytanie tylko od czego jest to 80%? Cholera wie. W większości networków jesteś w stanie sprawdzić ile reklamy zarobiły łącznie i potem od tego np. odliczasz te 20%. W adsense masz to wszystko bardzo przejrzyście opisane, nawet w agorze możesz wejść do analityki i sprawdzić dokładne kwoty.
W fullscreenie masz umowę która jest tak naprawdę gówno warta, bo mogą ci w panelu wyświetlić, że zarobiłeś 50 dolarów, a równie dobrze mogą wyświetlić 20 dolarów i ni cholery nie jesteś w stanie sprawdzić, czy cię nie robią w chuja.
Ja mam u nich umowę 80/20 (na szczęście za 2 tyg już mi się kończy) i zarabiam 50% tyle co w adsense. Nawet jakby oni po prostu podłączyli swojego adsense, zamiast mojego i na podstawie tego wypłacali pieniądze, to jakim cudem wychodzi 50% mniej niż na moim adsense?
Albo kolega któremu dali 95/5 ma mniejszy CPM niż ja, mimo, że ma 15 punktów procentowych więcej.
Fullscreen leci w chuja i tyle.

Kiedyś wyślę chomika w kosmos.
07-11-2012 19:17
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #17
RE: Fullscreen w co ja się wpakowałem ?
No nie wiem jak jest w innych networkach, ale nie przypadkiem tak, że w ogóle nie wiesz ile zarabiasz tylko masz na koniec miesiąca info?;] Z tego co pamiętam google coś newsował, że udostępni dostęp do panelu adsense dla partnerów sieci (i to nie wczoraj tylko z rok czy dwa lata temu). Działa to? Jakaś sieć pozwala sprawdzać zarobki przez google?

Co do mniejszych zarobków to w każdej sieci tak jest i zawsze miałem wrażenie, że jest to spowodowane tym że te sieci są zagraniczne i mają gorzej z reklamami u nas w polsce...

Tak więc jeszcze raz pytanie, jakaś sieć udostępnia możliwość sprawdzenia zarobków bezpośrednio przez Google żeby mieć 100% pewności, że nas nie dymają?;d

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
08-11-2012 07:19
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Przetłumaczona umowa z fullscreen SVMM 0 674 25-02-2014 15:08
Last Post: SVMM
  Partnerstwo - FullScreen Grzesiiu 57 23.124 20-03-2013 21:37
Last Post: Rexlu
  Fullscreen - pytanie Muskownica 0 667 17-03-2013 13:01
Last Post: Muskownica

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5