Post Reply 
Ile lat?
Author Message
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #11
RE: Ile lat?
Skoro zamierzałeś robić, to po co się pytałeś ?
Nie toleruję nikogo poniżej 18 lat. Za dużo się porobiło, nie oszukujmy się, gówniarzy z falsetem i gieteami,postalami i innymi grami ściąganymi przez nich z neta.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
22-11-2010 02:10
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Claudek27 Offline
*

Posts: 28
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #12
RE: Ile lat?
Nie powinieneś stawiać wszystkich w jednej linii. Ludzie są różni. Istnieją inteligentni, aczkolwiek żyją też Ci mniej kumaci.
22-11-2010 16:43
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Bigos Offline
*

Posts: 32
Joined: Oct 2010 {socialsites}


Post: #13
RE: Ile lat?
To rozmowa na inny temat. Jeśli chcecie o tym porozmawiać, zapraszam do założenia tematu w odpowiednim dziale.
22-11-2010 17:03
Find all posts by this user Quote this message in a reply
3landerBK Offline
*

Posts: 14
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #14
RE: Ile lat?
A więc....
Zagrajmy w można zasadniczo robić w każdym wieku jednakże dobrze jest znać budowę zdań mam na myśli żeby zdania lub słowa wypowiedziane przez ciebie miały sens i były związane z tym co teraz dzieje się w grze , oczywiście możesz też mówić o czymś innym ale to w swoim zakresie i jeżeli uważasz że akurat jest dobry moment na rozmowę na inny temat .
Druga sprawa to sam głos oczywiście nikt nie lubi kiedy głos jest piskliwy albo taki dziecięcy ... ale można tą wadę uzupełnić jeżeli po prostu gadasz z sensem .
Trzecia sprawa poruszona w tym temacie to nik powiem w skrócie no nik możesz mieć każdy nawet NianiaFrania na przykład ludzie nie oceniają cie za nik tylko za twoje filmy i za to jak je robisz .
Pozostaje tylko sprawa samego widza czy da ci suba bo podobają mu się twoje filmy czy też wstawi w twoich filmach komentarze w stylu "ale gejowski głos" .
W takich przypadkach radze po prostu takie komentarze usuwać bo nie warto się wnerwiać z tego powodu że ty nie przeszedłeś jeszcze mutacji czy czegoś

Tyle ode mnie
Pozdrawiam :)

[Image: tag_raiden1.png]
24-11-2010 00:36
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Manderoold Offline
*

Posts: 8
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #15
RE: Ile lat?
Ja sam skończyłem dopiero czternaście wiosen i kręcę Let's Playe - po prostu najważniejsze jest to, aby podchodzić do tego żywo, nie zanudzić widza. Można pieprzyć o trawie, ale jak się będzie to mówiło z entuzjazmem to na pewno będzie wszystko ok. Porównanie?

youtube.com/user/openingskhao - moje filmiki z Minecrafta przed hackiem.
youtube.com/user/themandero - moje filmiki z Minecrafta po hacku, gdzie zdecydowałem się zmienić podejście do gry.
25-11-2010 23:18
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Nylon661 Offline
*

Posts: 8
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #16
RE: Ile lat?
Jeżeli chcesz kręcić LP to kręć jeżeli to lubisz. A jeżeli komuś się to nie podoba to jego problem. Jak dla mnie najważniejsze jest to, aby LP nie było nagrywane telefonem komórkowym, kamerą, pralką, odkurzaczem, ale normalnym programem (najlepiej Fraps).
26-11-2010 21:18
Find all posts by this user Quote this message in a reply
SeedPL Offline
*

Posts: 165
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #17
RE: Ile lat?
(22-11-2010 02:10 )ModronCube Wrote:  Nie toleruję nikogo poniżej 18 lat. Za dużo się porobiło, nie oszukujmy się, gówniarzy z falsetem i gieteami,postalami i innymi grami ściąganymi przez nich z neta.

Oceniając ludzi po wieku udowadniasz jak niski masz poziom.

@topic

Osobiście kręcić LP zacząłem w wieku 13 lat ;D O dziwo sporej przez to krytyki nie miałem, nawet kilku widzów pisało mi, że mam tak spokojny i ogólnie dobry głos, że z przyjemnością zagrajmy oglądają....

Teraz w wieku zaledwie 14 lat, uważam że mój głos do najgorszych nie należy. Może też świetny nie jest, ale myślę że nie piszczą jak 12-nastoletnia dziewczynka na koncercie Biebera, tylko troszkę już bardziej ten głosik...Spoważniał.

Nie ma dla mnie praktycznie znaczenia, ile lat ma osoba nagrywająca, byleby mówiła ciekawie i nie zarzucała pseudo-śmiesznymi tekstami. Najważniejsze by temu komuś...Ta w sumie pasja, sprawiała radość.

@kaszubiak

A dziękuję :)
(This post was last modified: 27-11-2010 11:02 by SeedPL.)
27-11-2010 09:50
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
kaszub Offline
*****

Posts: 535
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #18
RE: Ile lat?
Zgadzam się z Seedem. Oglądałem twoje odcinki z Arcanii. Szczerze mówiąc, nie mogłem uwierzyć, że masz 14 lat. Przyjemnie się ogląda Twoje LP.
Ja też kiedyś miałem robić LP, ale zabrakło mi miejsca na dysku. ;) A mam 20 lat.
27-11-2010 11:00
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
3landerBK Offline
*

Posts: 14
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #19
RE: Ile lat?
Czyli reasumując nie ważne ile masz lat ważne że robisz to bo ci się podoba bo to lubisz , a głos jest kwestią upodobania przez widza , lecz też nie można zakazać komuś robić zagrajmy w , czy robić takiej osobie barier tylko za to że ma 14 lat i nie przeszło się mutacji

Pozdrawiam :)

[Image: tag_raiden1.png]
30-11-2010 17:37
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Thelleo50 Offline
*

Posts: 4
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #20
RE: Ile lat?
Zgadzam się z wami że wiek nie ma znaczenia. Sam mam 12 lat i po odsłuchaniu kilku swoich odcinków "Zagrajmy w" wydaje mi się że zostały dobrze nagrane. Żadnych głupich dowcipów, poniesień emocji. Jedynie nad dykcją muszę jeszcze popracować.
(This post was last modified: 03-12-2010 15:32 by Thelleo50.)
03-12-2010 15:30
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 3 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5