Post Reply 
Sup Foh Zup
Author Message
Falc00n Offline
*

Posts: 155
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #11
RE: Sup Foh Zup
Również dostałem sporą wiązankę spamu od s4s. Porażka. Przyznam, że jak dostałem (bodaj po dodaniu trzeciego filmu na kanał) pierwszą wiadomość od nich to byłem zaskoczony, że "nie-Polakowi" podobają się moje filmy. Jednak szybko spojrzałem na to z innej strony - przecież ten facet nie rozumie nawet co ja mówię w tych LP, a po drugie przymiotnik "awesome" bynajmniej nie pasuje do moich wcześniejszych jak i nowszych produkcji... Więc o czym mowa? Olać ich i tyle. Szkoda czasu.
14-06-2011 16:08
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sworson Offline
*

Posts: 139
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #12
RE: Sup Foh Zup
Zależy, jak ktoś traktuję zakładki. Niektórzy, traktują suby jako zabawę. Nie oceniają filmów, tylko osobę. Ja daję suba, tylko kanałom których filmy mi się podobają. Do znajomych, dodaję osoby które w miarę znam. Z którymi gadałem lub widzę, że się udzielają i mi w czymś pomogły. Dałeś suba? Spoko. Chcesz w zamian suba? Jeśli masz fajne filmy, czemu nie. W innym przypadku, sorry Winetou.

Mnie, obecnie takie komentarze śmieszą. Nawet dużo dzieciaczków, uważa że takie zachowanie jest głupie i nie fajne. Więc, coś się w tej kwestii zmieniło. Śmieszni są przy tym, bo niby blokują takie wiadomości. A sami dawają suby, swoim kolegom, którzy nie mają żadnych filmów.

Niedawno, miałem taką sytuację, że koleś sam mi zaproponował zrobienie tła na kanał. No, mówię: Ok, jak masz czas i chęci. A ten, wpierw poprosił, żebym mu dał suba, wtedy mi zrobi. Odmówiłem. Ciekawa forma zapłaty.
14-06-2011 19:41
Find all posts by this user Quote this message in a reply
CarlSheppards Offline
*

Posts: 207
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #13
RE: Sup Foh Zup
@SeedPL
"Przepraszam za tego Minecrafta"
>Patrz kanał (jeden z trzech) SeedMine.

Sub4sub jest dla ludzi, który wierzą, że internetowe znajomości mogą mieć jakieś znaczenie... A nie, to ludzie, którzy po prostu uważają, że znajomości mogą mieć jakieś znaczenie. S4s jest dla ludzi, którzy uważają, że liczba subskrybentów jako sama liczba ma jakieś znaczenie.
W sumie prawie na jedno wychodzi. I tu i tu następuje oderwanie od rzeczywistości.
14-06-2011 20:41
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Roofix Offline
*

Posts: 557
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #14
RE: Sup Foh Zup
Większość moich widzów z dziewięciu to ci od S4S. A na razie nie mam własnych filmów na kanale, heh.
15-06-2011 01:03
Find all posts by this user Quote this message in a reply
m4xies Offline
*

Posts: 95
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #15
RE: Sup Foh Zup
Roofix, ale oni i tak uważają, że twoje filmy są "awesome" and you're so "cool" :D.

Być będąc, będąc tym kim chce się być.
15-06-2011 21:13
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
SylvanPrince14 Offline
*

Posts: 5
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #16
RE: Sup Foh Zup
sub4sub to jedno wielkie nieporozumienie! Jeżeli nagrywasz let's play-e to z zamierzeniem, że będziesz oglądany i szanowany w grupie zagrajmerów. Zbieranie bezsensownych subów nic nie daje w tej kwestii.

http://youtube.com/user/SylvanPrince14
27-06-2011 16:35
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5