Poll: Jesteś za wsparciem od RockAlone2k ?
Tak
Nie
[Show Results]
 
Post Reply 
RockAlone2k wsparcie?
Author Message
Gik Offline
*

Posts: 781
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #11
RE: RockAlone2k wsparcie?
Wątpię, aby to dało coś dobrego. Prawdopodobnie na jednego wartościowego użytkownika przypadnie 10 spamerów.

Ustaliłeś to z Rockiem? Jesteś pewien, że byłby gotów zrobić coś takiego? A poza tym - jaki to niby miałoby wydźwięk? Że strona istnieje już rok czasu, a co drugi użytkownik wychodzi stąd obrażony? To ANTYreklama. Lub prawda, jak kto woli, lol.

[Image: aqI8D.jpg]
(This post was last modified: 20-06-2011 19:47 by Gik.)
20-06-2011 19:46
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mide Offline
*

Posts: 117
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #12
RE: RockAlone2k wsparcie?
Spamerów się ukarze, odejdą obrażeni, a Ci wartościowi zostaną. Jedyny sęk w tym że to Wy - Administracja - będziecie mieli masę roboty ze spamerami, hater'ami i utrzymaniem porządku.

kanał: http://www.youtube.com/user/MideStorm
20-06-2011 21:04
Find all posts by this user Quote this message in a reply
BaToNxPL Offline
*

Posts: 21
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #13
RE: RockAlone2k wsparcie?
od czego jest administracja ;P
20-06-2011 21:13
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #14
RE: RockAlone2k wsparcie?
Myślę, że in the end prędzej czy później musi na forum wpaść większa liczba użytkowników. To czy uznają nas oni z i-netowe zołzy to już zależy tylko od nas.

[Image: 88440151.gif]
20-06-2011 21:17
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mide Offline
*

Posts: 117
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #15
RE: RockAlone2k wsparcie?
Nie do końca od nas, pamiętaj że wleje się tu dużo "adwokatów diabła" stających w obronie swoich "Panów" i czy chcesz czy nie, jedyne co będą w stanie napisać to przesiana zbędnymi wyrazami i absurdalnymi argumentami, które nie będą nic miały wspólnego z tematem LP, wiązanka wulgaryzmów pod naszym adresem za próbę skrytykowania jakiejś "sławnej" osoby, choćby i słuszną krytyką podpartą dobrymi argumentami. Więc i-netowymi zołzami i tak zostaniemy. Mnie osobiście to nie przeszkadza :P mówi się trudno, krytykuje się dalej.

kanał: http://www.youtube.com/user/MideStorm
20-06-2011 21:33
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #16
RE: RockAlone2k wsparcie?
Zastanawiam się, z czyjej strony wyszła ta inicjatywa — HoGara czy Rocka, gdyż jeśli dobrze pamięta, to ten został tutaj potraktowany dość chłodno.
Imho trochę ludzi się przyda, jeśli będą to bezkrytyczni fani popularnych person, będzie tylko troszkę śmieszniej niż zwykle, a jeśli będą to sensowni użytkownicy, to wyjdziemy in plus.
20-06-2011 21:39
Find all posts by this user Quote this message in a reply
CarlSheppards Offline
*

Posts: 207
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #17
RE: RockAlone2k wsparcie?
Niechaj przybędą, by spłonąć w ogniu rzeczywistości.
Więcej ludzi pokroju mentalnego CTSG czy Beo (bez obrazy, ale jednak mało potraficie argumentować, a kontradykcja przy tym jest niesamowita).
Na dziesięciu, dziewięć odpadnie po paru postach, bo nie będą potrafili przyjąć rzeczywistości, w której ich wielcy Bogowie YouTube leżą plackiem.
20-06-2011 21:55
Find all posts by this user Quote this message in a reply
m4xies Offline
*

Posts: 95
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #18
RE: RockAlone2k wsparcie?
Jam jest za, był w play next i moja musi się odwdzięczyć.

Być będąc, będąc tym kim chce się być.
20-06-2011 22:37
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #19
RE: RockAlone2k wsparcie?
Nie. Nie jestem za pimpowaniem w Internecie. Użytkownicy dochodzą teraz? Tak. Piszą posty? Piszą. Ci, którzy chcą zostać, zostają i są aktywni. Ci, którzy nie, to znikają w odmętach Sieci.
Teraz moje pytanie - na co komu zwielokrotnienie tego stanu?

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
20-06-2011 23:18
Find all posts by this user Quote this message in a reply
RockAlone2k Offline

Posts: 22
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #20
RE: RockAlone2k wsparcie?
Wśród moich widzów jest bardzo dużo młodych osób, które chcą się czegoś nauczyć i chcą robić dobre filmy.
Pytanie brzmi, czy jak ich tutaj wyślę, to otrzymają wsparcie, czy raczej, po krótkiej wizycie, stracą w ogóle ochotę do robienia filmów i prezentowania się na YT?
Nie mam wątpliwości, że na zagrajmyw.pl jest sporo wartościowych osób, ale jest też kilka z nosami w chmurach, które nie mają pojęcia o czym piszą, a uważają się za autorytety.

Mówiąc krótko. Jeśli w ramach współpracy będę wymagał prezentacji osób, które zostały wyróżnione w Play Next, to czy spotkają się one tu z życzliwością?

Rozumiem, że to forum ma swoją specyfikę i w pełni to akceptuję. Pytanie tylko czy napływ moich widzów wyjdzie komukolwiek na dobre?
21-06-2011 05:57
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Nowe tło rockalone2k skkf 134 35.088 13-01-2013 12:11
Last Post: appareil
  RockAlone2k 0wn3d MultiGameplayGuy 28 11.392 16-09-2012 21:37
Last Post: Grzybiarz
Question Koniec RockAlone2k? Xeplon 757 225.271 02-09-2012 13:56
Last Post: Gimper
  Iniemamocny RockAlone2k Lavos 259 162.598 13-07-2012 07:22
Last Post: HudsonM

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5