Post Reply 
Weno, przybywaj!
Author Message
undero Offline
*

Posts: 42
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #11
RE: Weno, przybywaj!
Mój sposób jest prosty nagrywam dużo tak cz 20 odc a potem wrzucam powiedzmy przez tydzień ale już nie nagrywam potem kolejny dzień i tak 6 dni luzu 1 pracy :D
17-07-2011 22:29
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Shinji-kun Offline
*

Posts: 69
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #12
RE: Weno, przybywaj!
Szczerze mówiąc, mnie ten problem się jeszcze nie przytrafił - po prostu siedzę sobie, nagle !nagrałbym coś! - odpalam sprzęt, zaczynam. Czasami wychodzi po przetworzeniu ~2-3 godziny materiału, czasem 15-20 minut, ale jest.
17-07-2011 22:32
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #13
RE: Weno, przybywaj!
Brak weny? Co najwyżej lenistwo. U mnie jest tak, że jeżeli mam czas i okoliczności to staram się coś nagrać. Jest tam na tym zwariowanym portalu parę osób, które ogląda moje wypociny i chociaż wiem iż jestem nudny to nie chcę zawieźć kogokolwiek kto może mnie oglądać. To mnie zazwyczaj pchnie do przodu. Jeżeli mam okazję a nie nagrywam to z czystego lenistwa.

[Image: 88440151.gif]
18-07-2011 17:27
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #14
RE: Weno, przybywaj!
Bungo21/VVitchaven. Oglądam ich. Chęć powraca wraz z każdą minutą.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
18-07-2011 19:39
Find all posts by this user Quote this message in a reply
EvilScrooge Offline
*

Posts: 68
Joined: Feb 2011 {socialsites}


Post: #15
RE: Weno, przybywaj!
@punio7 popieram! Nagrywam bo to lubię i jak tylko znajdę czas to przyjemnie jest powrócić do swojego hobby. Oczywiście może się tak zdażyć, że ktoś po dłuższym czasie zaczyna za bardzo przejmować się tym jak robi i tym czy widzom się to wogóle podoba. W takim momencie cały czas zamęcza się myślami i się mu odechciewa, obawia się powrotu do kręcenia (i wenę szlag trafia).
Jeżeli się mi podoba rezultat to kręcę i kręcę kiedy mogę :) Tak jakbym normalnie grał w grę tyle że z komentarzem.
Pusto w mieszkaniu... nie ma się do kogo odezwać? Zacznijmy kręcić! Tylko kiedyś jeszcze trzeba inne zagrajmy oglądnąć
23-07-2011 13:52
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Hobbit2 Offline
*

Posts: 12
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #16
RE: Weno, przybywaj!
Zjedź sobie paluszka i wena przyjdzie.
29-07-2011 13:51
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5