Post Reply 
RomanSzondi
Author Message
vlodek2532 Offline

Posts: 316
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #11
RE: RomanSzondi
Aha, to po co się przedstawiasz na początku?
03-09-2011 08:51
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
RomanSzondi Offline
*

Posts: 86
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #12
RE: RomanSzondi
Tak dla potwierdzenia, że to naprawdę ja :) Ale to tylko na początku serii, później się nie będę przedstawiał.
03-09-2011 10:11
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gimper Offline
*

Posts: 313
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #13
RE: RomanSzondi
Żeby zabezpieczyć się przed kradzieżą dodaj intro, outro oraz w połowie odcinka wstaw jakiś przerywnik. stempel powinien być na środku inaczej łatwo będzie go usunąć. Dobrze też byś co 1-2 minuty przypominał kto prowadzi let's play żeby trudniej było to ukraść. Ew. pasek na górze ekranu z wielkim napisem RomanSzondi będzie git - to powinno skutecznie odstraszyć złodzieja i twoje materiały będą bezpieczne

[Image: t43eX.jpg]
03-09-2011 10:42
Find all posts by this user Quote this message in a reply
vlodek2532 Offline

Posts: 316
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #14
RE: RomanSzondi
Swoją drogą miałem swój "mirror" na YT swojego czasu.

http://www.youtube.com/watch?v=gQGavexfeBg - jeden z moich filmów ale kanał już niedostępny
03-09-2011 10:59
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Przemcio Offline
*

Posts: 143
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #15
RE: RomanSzondi
Pooglądałem trochę* odcinka Crysisa 2.

* I to jest pierwsze zastrzeżenie, 40 minutowy odcinek? Nie wiem jak inni, ale dla mnie to za dużo, nie ze względu na to, że nie chce mi się oglądać, ale raczej często ktoś do mnie dzwoni, czy przychodzi bez uprzedzenia, a potem nie pamiętałbym gdzie skończyłem oglądać : D Wg mnie optymalne party to 15 minut.

Dalej, nie podoba mi się Twój głos, seplenisz (często w ogóle nie rozumiem o czym Ty rozmawiasz, np. 20:10 w pierwszym parcie Crysisa 2), masz taki niemiecki akcent. Komentarz nie jest zły, plus za Auto-Duck. Nie podoba mi się także Twój styl gry, może to tylko przy Crysisie 2, bo faktycznie jest on jakiś taki wolny, jedynka była dużo dynamiczniejsza. Ja jestem przyzwyczajony do gry w stylu CoD'a i innych szybkich napieprzanek, dlatego dla mnie takie włączanie maskowania i zabijania powoli jest nudne : D

Jakość filmu jest ok, dźwięk też, mikrofon nie jest zły (tylko chyba trochę za daleko od niego siedzisz, bo słychać Cię tak jakby z tyłu). No, ale niestety nie podoba mi się Twój głos i styl gry przynajmniej przy Crysisie 2. Nie wiem jak Cię ocenić za bardzo, tak mówiąc szczerze : )
04-09-2011 11:10
Find all posts by this user Quote this message in a reply
RomanSzondi Offline
*

Posts: 86
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #16
RE: RomanSzondi
Ja nagrywam sesjami. Wolę mało ,ale za to długich filmów. niż kilka na krótkich. Nie mam czasu na wysyłanie 3-4 partów na dzień. nawet. A tak to wyślę jeden długi i mam spokój. To jest zresztą indywidualna kwestia. Moim widzom np. przypadło to do gustu.

Nie podoba Ci się mój głos ? Cóż :) O gustach się nie rozmawia.
Może i seplenię, ale prawda jest taka, że dla mnie gadanie po polsku to czasem istna mordęga. We vlogu wspomniałem ,że jestem Włochem i od paru lat ledwo posługuję się j. polskim. Wiem, że to mnie do końca nie usprawiedliwia, ale jednak nic na to nie poradzę. Właśnie dzięki LP mam nadzieję, że poprawi się moja dykcja i z czasem będzie coraz to lepiej.

Jeśli chodzi o styl gry, no to wiadomo, każdy lubi inaczej. Ja uwielbiam się skradać i zabijać powoli, wykorzystywać to co gra mi oferuje. Bo skoro mogę włączyć w Crysis'ie 2 niewidzialność i wyłączyć na krotką chwilę tylko aby zabić przeciwnika, to czemu z tego nie korzystać? Ja jestem typ spokojny i zabijam powoli :) Chyba, że to DNF ...

O mikrofon się nie czepiaj nawet, bo to Samson G-Track. Może i jestem trochę oddalony, ale to dlatego, że nie lubię siedzieć 1 cm przed mic. Wolę mieć przed sobą jakąś przestrzeń.

Tak czy inaczej dzięki za uwagi. Głosu i mikrofonu raczej nie zmienię, więc sam wiesz :) Już nie mówiąc o tym, że nie będę udawał kogoś kim nie jestem w grach. Liczy się naturalność.
04-09-2011 12:09
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Przemcio Offline
*

Posts: 143
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #17
RE: RomanSzondi
RomanSzondi Wrote:Nie podoba Ci się mój głos ? Cóż Smile O gustach się nie rozmawia.
Może i seplenię, ale prawda jest taka, że dla mnie gadanie po polsku to czasem istna mordęga. We vlogu wspomniałem ,że jestem Włochem i od paru lat ledwo posługuję się j. polskim. Wiem, że to mnie do końca nie usprawiedliwia, ale jednak nic na to nie poradzę. Właśnie dzięki LP mam nadzieję, że poprawi się moja dykcja i z czasem będzie coraz to lepiej.

A, to scusa : D W takim razie może zajmij się nagrywaniem włoskich LP, a nie polskich, jak dla Ciebie gadanie po polsku to mordęga? Dykcja Ci się może nieznacznie poprawić, znam wiele osób, które np. mieszkały 15 lat w Niemczech i są od kilku lat w Polsce i właśnie mają ten sam problem co Ty.

RomanSzondi Wrote:O mikrofon się nie czepiaj nawet, bo to Samson G-Track. Może i jestem trochę oddalony, ale to dlatego, że nie lubię siedzieć 1 cm przed mic. Wolę mieć przed sobą jakąś przestrzeń.

Nie czepiałem się o mikrofon : P Tylko o to, że dalej siedzisz, głos jest dobry (chociaż nie powiedziałbym, że to G-Track, chociażby u Buraka brzmi to dużo lepiej, może ze względu na głos).

Miło, że umiesz przyjąć krytykę : D
(This post was last modified: 04-09-2011 12:52 by Przemcio.)
04-09-2011 12:32
Find all posts by this user Quote this message in a reply
RomanSzondi Offline
*

Posts: 86
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #18
RE: RomanSzondi
Aktualizacja:
Mam partnera, zacząłem kręcić Deus Ex Human Revolution, Limbo już nagrany i wysłany.
Teraz tylko czekam, aż lud będzie bardziej oglądał i będę wysyłał częściej odcinki.
Zapraszam do subskrypcji, a przynajmniej do ocen, bo tych nigdy za wiele.


Pozdrawiam
RiomanSzondi
24-09-2011 15:26
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
vlodek2532 Offline

Posts: 316
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #19
RE: RomanSzondi
Masz nie wykluczone parcie na szkło i manie cyferek przy wyświetleniach - jakby ci zależało na tej jałmużnie, którą daje YT. Mam dziwne wrażenie, ze dałbyś się polać wachą i podpalić dla wyświetleń - u mnie cię do dyskwalifikuje.
24-09-2011 15:46
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
RomanSzondi Offline
*

Posts: 86
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #20
RE: RomanSzondi
O ludzie! To już nie można chcieć tych k wyświetleń ,bo już niby ma się parcie na szkło!
No popatrz, wysyłam 10 godzin żeby to 1 osoba obejrzała!
Skandal!
24-09-2011 15:53
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5