Thread Closed 
Złote myśli imć RockAlone'a
Author Message
vlodek2532 Offline

Posts: 316
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #11
RE: Złote myśli imć RockAlone'a
(30-07-2011 14:26 )Etren Wrote:  Chciałeś być śmieszny? Bo Ci nie wyszło.

Nie, chciałem być bardziej żałosny od ciebie ale to też mi nie wyszło. //to nie było potrzebne

Ludzie wyluzujcie bo jesteście żałośni. Tak na prawdę nikt o was (no może poza tym nołnejmem z YT) już nic nie mówi a wy sami robicie sobie "niezdrową" atmosferę na forum. Rock zachował się poniżej wszelakiej krytyki, jak nie powiem kto, to wy jesteście jeszcze głupsi bo daliście mu się sprowokować i wykorzystać. Wasza własna głupota i zachowanie na forum zrodziła tą sytuację.

Rock trollował (temu nie da się zaprzeczyć) jak 10-letni kid (z resztą cały czas się zachowuje jak 10-letnie dziecko) więc mogliście problem zgładzić w zarodku i go ignorować.

Teraz chcecie, żeby wszyscy dowiedzieli się jaki jest Rock? Widzicie kto ma go w subskrypcji - roześlijcie wszystkim wiadomości.

I co do zarzutu, ze mu zazdrościcie. Tak nie jest, niczego mu nie zazdrościcie - wy po prostu czujecie zawieść.
(This post was last modified: 30-07-2011 15:13 by punio7.)
30-07-2011 14:49
Visit this user's website Find all posts by this user
Etren Offline
*

Posts: 127
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #12
RE: Złote myśli imć RockAlone'a
(30-07-2011 14:49 )vlodek2532 Wrote:  
(30-07-2011 14:26 )Etren Wrote:  Chciałeś być śmieszny? Bo Ci nie wyszło.

Nie, chciałem być bardziej żałosny od ciebie ale to też mi nie wyszło. //to nie było potrzebne

Ludzie wyluzujcie bo jesteście żałośni. Tak na prawdę nikt o was (no może poza tym nołnejmem z YT) już nic nie mówi a wy sami robicie sobie "niezdrową" atmosferę na forum. Rock zachował się poniżej wszelakiej krytyki, jak nie powiem kto, to wy jesteście jeszcze głupsi bo daliście mu się sprowokować i wykorzystać. Wasza własna głupota i zachowanie na forum zrodziła tą sytuację.

Rock trollował (temu nie da się zaprzeczyć) jak 10-letni kid (z resztą cały czas się zachowuje jak 10-letnie dziecko) więc mogliście problem zgładzić w zarodku i go ignorować.

Teraz chcecie, żeby wszyscy dowiedzieli się jaki jest Rock? Widzicie kto ma go w subskrypcji - roześlijcie wszystkim wiadomości.

I co do zarzutu, ze mu zazdrościcie. Tak nie jest, niczego mu nie zazdrościcie - wy po prostu czujecie zawieść.

Witaj trollu.//to też nie było potrzebne Nie, nie czujemy zawiści, tu po prostu zbiera się jego złote myśli. Lol, nasza głupota i zachowanie? To Rock pierwszy zaczął wyzywać nas od szczeniaków i trolli.

Choć po namyśle, tak, temat jest żałosny. Szczególnie, gdy rozmawia się o nim z kimś Twego pokroju.
(This post was last modified: 30-07-2011 15:24 by punio7.)
30-07-2011 15:21
Visit this user's website Find all posts by this user
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #13
RE: Złote myśli imć RockAlone'a
Stwierdzenie, że Rock trollował jak 10-letni kid, to gruba przesada.

Zazdrość i zawiść to synonimy, wiec twoje ostatnie zdanie nie ma najmniejszego sensu.

A gdybyśmy chcieli ignorować wszystko co się dzieje na scenie zagrajmy w, to w ogóle byśmy nie wchodzili na to forum. Chciałem aby "złote myśli" były krótkim, prostym podsumowaniem sprawy Rocka z mojej strony, ale chyba poruszanie jego sprawy nadal niektórych boli.

I nie zamierzam wszystkim ludziom mówić co myślę o Rocku, bo to rzeczywiście byłoby żałosne. Grupa tego forum mi stanowczo wystarcza.

[Image: 88440151.gif]
30-07-2011 15:23
Visit this user's website Find all posts by this user
vlodek2532 Offline

Posts: 316
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #14
RE: Złote myśli imć RockAlone'a
(30-07-2011 15:21 )Etren Wrote:  Lol, nasza głupota i zachowanie? To Rock pierwszy zaczął wyzywać nas od szczeniaków i trolli.

Gdybyście go zignorowali zamiast wyzywać go i pokazać, ze macie trochę więcej rozumu od niego całej tej sytuacji nie byłoby.

(30-07-2011 15:21 )Etren Wrote:  Choć po namyśle, tak, temat jest żałosny. Szczególnie, gdy rozmawia się o nim z kimś Twego pokroju.

Skoro nie jestem godzien z tobą rozmawiać to po co mi odpisujesz? Zastanów się!

(30-07-2011 15:23 )punio7 Wrote:  Stwierdzenie, że Rock trollował jak 10-letni kid, to gruba przesada.

To raczej moje prywatne odczucie.

(30-07-2011 15:23 )punio7 Wrote:  Zazdrość i zawiść to synonimy, wiec twoje ostatnie zdanie nie ma najmniejszego sensu.

Ja dostrzegam zasadniczą różnice między tymi pojęciami. Zazdrość i zawiść to negatywne uczucia jednak zazdrość w konsekwencji może przynieść pozytywne skutki a zawiść tylko pogorszyć sytuacje.

(30-07-2011 15:23 )punio7 Wrote:  A gdybyśmy chcieli ignorować wszystko co się dzieje na scenie zagrajmy w, to w ogóle byśmy nie wchodzili na to forum. Chciałem aby "złote myśli" były krótkim, prostym podsumowaniem sprawy Rocka z mojej strony, ale chyba poruszanie jego sprawy nadal niektórych boli.

OK, nie mówię o ignorowaniu wszystkiego. Ale taka rzecz tylko na to zasługiwała. Ktoś doda jakiś materiał do oceny? Komentujcie! Ktoś rozpocznie jakąś zabawę na forum? Bawcie się! Ktoś rozpocznie dyskusje na temat np. jakieś gry? Dyskutujcie! Ktoś będzie chciał trollowac? Ignorujcie ewentualnie poczęstujcie banem!

I tak się dziwię, że jeszcze nikt nie napisał, ze to Rock w akcie odwetu robi te filmiki o trollach, biorąc na celownik użytkowników tego forum.
30-07-2011 15:39
Visit this user's website Find all posts by this user
Etren Offline
*

Posts: 127
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #15
RE: Złote myśli imć RockAlone'a
@vlodek2532 Pokaż kto, gdzie i kiedy wyzwał Rocka? Lavos, bo dobrze argumentował? Nie wydaje mi się.
30-07-2011 16:00
Visit this user's website Find all posts by this user
vlodek2532 Offline

Posts: 316
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #16
RE: Złote myśli imć RockAlone'a
Przecież moja dyskusja z tobą do niczego nie prowadzi. Nie warto, żebyś ze mną dyskutował. powiedziałeś A, powiedz B - nie bądź jak Rock.
30-07-2011 16:02
Visit this user's website Find all posts by this user
Devorn Offline
*

Posts: 40
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #17
RE: Złote myśli imć RockAlone'a
Vlodek. Nastała pora abyś zamknął w końcu internety, bo Ci szkodzą.

vlodek2532
30-07-2011 16:03
Find all posts by this user
vlodek2532 Offline

Posts: 316
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #18
RE: Złote myśli imć RockAlone'a
Tak, tak. Małe zawistne polaczki - wyjdźcie ze swojego świata i zamiast patrzeć na kogoś zacznijcie też na siebie. Bo wy w tym konflikcie nie jesteście bez skazy.
30-07-2011 16:05
Visit this user's website Find all posts by this user
Devorn Offline
*

Posts: 40
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #19
RE: Złote myśli imć RockAlone'a
Zamknij się już.

vlodek2532
30-07-2011 16:05
Find all posts by this user
Etren Offline
*

Posts: 127
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #20
RE: Złote myśli imć RockAlone'a
@vlodek2532 Nie no pytam serio: kto wyzwał Rocka? Jak powiedziałeś A powiedz B.
30-07-2011 16:06
Visit this user's website Find all posts by this user
Thread Closed 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5