Post Reply 
Matriszek
Author Message
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #11
RE: Matriszek
Poczekasz, zobaczysz że prowadzenie kilku gier na raz zazwyczaj kończy się w tym, że nie skończysz żadnej. Ale na razie chyba nie dasz się przekonać.

[Image: 88440151.gif]
15-01-2011 09:58
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Matriszek Offline
*

Posts: 20
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #12
RE: Matriszek
Wspominam jednym z moich filmików że nie mam zamiaru prowadzić więcej niż 2ch serii. To też zależy od osoby która prowadzi swój kanał że nie kończy niektórych serii.
(This post was last modified: 15-01-2011 10:59 by Matriszek.)
15-01-2011 10:54
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #13
RE: Matriszek
To też zależy od tego, że zaczęła za dużo i potem nie chce się kończyć. Chodzi o bycie konsekwentnym.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
15-01-2011 11:02
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gimper Offline
*

Posts: 313
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #14
RE: Matriszek
Tu muszę przytaknąć Modronowi - prowadziłem całkiem niedawno 3 serie jednocześnie i jak wrzucałem video z jednej to widzowie upominali się o 2 pozostałe, to mi się nie chciało nagrywać, to nie miałem kiedy wrzucić i rózne perypetie z tym były więc postanowiłem 2 zawiesić i wrzucać jedną do końca a potem te 2 w jakiejś kolejności skończyć - tak jest po prostu dużo prościej i dużo lepiej - widzowie wiedzą co aktualnie robisz, idzie ci to dużo szybciej, potem robisz następną serię i następną i następną. Jak rozpoczniesz kilka na raz to w końcu ci się odechce, bo to że zaczynasz drugą grę to znaczy że pierwsza ci się zaczyna nudzić i jak zaczniesz grać w tą drugą to do pierwszej wrócisz za pół roku ;) Wiem na przykładzie mojego Wolfensteina 3D którego skończyłem po 8 miesiącach, dlatego staram się teraz prowadzić jedną serię na raz, chyba że drugą mam już cała nagraną i tylko wrzucanie zostało.

Ogólnie zostawiam suba i będę śledził twoją działalność ;)

[Image: t43eX.jpg]
16-01-2011 23:58
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Matriszek Offline
*

Posts: 20
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #15
RE: Matriszek
Dla zainteresowanych (Być może tacy są) ukończyłem Half-Life 2 i zacząłem Half-life 2 Episode One!
10-03-2011 08:58
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #16
RE: Matriszek
Hlf Lajf 2 coz za orginalnosc!

(Wszelkie ułomności w gramatyce są celowe i służą celom dydaktycznym.)

[Image: 88440151.gif]
10-03-2011 09:51
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Likki Offline
*

Posts: 54
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #17
RE: Matriszek
Czytając tą dyskusję, miałem niezły ubaw...

Ale, ale - piszę aby wyprostować pewną nieścisłość - mianowicie, błędne przekonanie co do braku sensu prowadzenia kilku serii na raz. Oskarżając kogoś o "brak konsekwencji" sami bądźmy najpierw konsekwentni - kilka serii na raz prowadzić jak najbardziej się da, wszystko jednak zależy od tego, kto to robi. Faktem jest, że w przypadku początkujących jest to bardzo niewskazane (z powodów, które zostały już wymienione w temacie), jednak doświadczeni lp-rzy - np. DaveTheUsher, TehNews czy skorch82 (celowo nie wymieniam żadnych polskich zagrajmerów - u nas lp jest trochę zbyt krótko jeszcze) mogą sobie pozwolić na prowadzenie kilku serii naraz - i wychodzi to im całkiem sprawnie (np. u Dave'a).
(This post was last modified: 10-03-2011 16:35 by Likki.)
10-03-2011 10:16
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #18
RE: Matriszek
Jeśli odnosisz się do mojego posta, to ubaw będę mieć ja.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
10-03-2011 15:24
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Likki Offline
*

Posts: 54
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #19
RE: Matriszek
@ModronCube
W tym temacie było sporo postów różnych osób. Nie czuj się taki ważny ;)
10-03-2011 16:35
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
EvilScrooge Offline
*

Posts: 68
Joined: Feb 2011 {socialsites}


Post: #20
RE: Matriszek
Nie przesadzajmy z tą konsekwętnością. Wiele rzeczy na świecie nie kieruje się żadnymi wygórowanymi zasadami więc ciężko je tutaj określać. W moim przypadku; tworzyłem 3 zagrajmy jednocześnie, z których 2 ukończyłem w szybkim tempie a blood2 kończę pomimo tego iż zawiesiłem na 2 tygodnie i nagrywanie żadnego zagrajmy z nich mi sie przez ten czas nie znudziło. Szkoda kategoryzować zagrajmerów bo ludzie to cudaki i czasem występują różne dziwne okoliczności więc zamiast przekreślać dajmy szansę. Poza tym to tylko dwa zagrajmy na raz!!
(This post was last modified: 10-03-2011 17:33 by EvilScrooge.)
10-03-2011 17:32
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5