Post Reply 
"Hejterzy" - Dyskusja
Author Message
TheEurola Offline
*

Posts: 51
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #11
RE: "Hejterzy" - Dyskusja
A ja uważam, że ze słowem hejter to jak z chipsami. Jeśli przetłumaczymy na język ojczysty to znaczy co innego. Jednak u nas po prostu tak się przyjęło. Hejter jest teraz równoznaczne z troll. Ale to tylko moje prywatne zdanie.

Majne kanałłe. :D
08-01-2012 11:52
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #12
RE: "Hejterzy" - Dyskusja
Quote:Hejter jest teraz równoznaczne z troll
Szczerze mówiąc trollowanie wydaje mi się trochę ambitniejszą sztuką niż dawanie komuś łapek w dół i pisanie, że film jest kiepski. Zresztą, to byłby wyjątkowo kiepski przykład trollowania, bo w trollu chodzi o spowodowanie reakcji i lulz z niej. Zablokowanie konta X i usunięcie komentarza to raczej mało spektakularna reakcja, a tak przecież większość ludzi postępuję wg przykazania Buraka.
Z drugiej strony, wszelkie dyskusje o hejterach w tonie negatywnym stają się wtedy automatycznie selftrollem wprost proporcjonalnym do tego, jak negatywnie wypowiadamy się o nich. Tego chyba nie chcemy, nie?
Przyznaję, są ludzie którzy wchodzą na kanał i jedynym ich celem jest zminusowanie filmu i zostawienie komentarza z ripostą a la bluzgacz.org. So what? Komentarz „ty &*$#%^!, co za #$%^$% film!” to tylko świadectwo albo kiepskiej zdolności do trollowania albo kultury takiej osoby. Po co mam usuwać wypowiedź, która failuje w obrażeniu mojej osoby, a pokazuje tylko ile słomy wystaje z butów komentującemu? That's funny!
Zaś co do komentarzy pokroju "film słaby" - imho powinno się usuwać tylko, jeśli usuwamy także takie jak "fajny film". Przy tym tylko usunąć, nie zablokować. Niestety, żyjemy w kraju gdzie alfabetyzm wtórny postępuje i nie każdy potrafi uzasadnić, dlaczego coś mu się podoba, a dlaczego nie.
Tyle z mojej strony w tej sprawie chyba, więcej grzechów nie pamiętam.
08-01-2012 13:23
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gimper Offline
*

Posts: 313
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #13
RE: "Hejterzy" - Dyskusja
Quote: Po co mam usuwać wypowiedź, która failuje w obrażeniu mojej osoby, a pokazuje tylko ile słomy wystaje z butów komentującemu? That's funny!
Bo może się z czegoś takiego zrobić flamewar w komentarzach, ty może odpowiednio do tego podchodzisz ale twoi widzowie - niekoniecznie.

Nie będę pisał tutaj długaśnego posta, jeżeli kogoś interesuje moja opinia na temat "hejterów" - zapraszam tutaj http://www.youtube.com/watch?v=rzvoUYgPWzw

[Image: t43eX.jpg]
08-01-2012 14:56
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #14
RE: "Hejterzy" - Dyskusja
Jestem ciekaw kiedy w dyskusji ktoś rzuci, że LavosCore nie jest trollem, (jak powiada powszechna renoma) a bardziej ambitnym hejterem, nuff said.

@app, hehs, jakby nie patrzeć, każdy na swoim kanale na youtube jest moderatorem, także może robić co chce, w tym usunąć komentarz lub zablokować komentowanie i ocenianie w ogóle. Pozatym, jak chcesz po krótce, jednym słowem nazwać ludzi którzy wchodzą na kanał, dają łapiszona w dół i piszą "c%^#&A@$*@$ (dodaj linijke ctrl+c ctrl+v ze słownika wulgaryzów)? Niestety, najbliżej tego jest pojęcie "hejter".
(This post was last modified: 08-01-2012 16:29 by Wan1Mas.)
08-01-2012 16:29
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #15
RE: "Hejterzy" - Dyskusja
Quote:Niestety, najbliżej tego jest pojęcie "hejter".
Bo? Już troll jest bliżej, really. Niektóre takie komentarze to faktycznie trolle, ale nie każdy.
08-01-2012 19:26
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #16
RE: "Hejterzy" - Dyskusja
Jakim trzeba być trollem, żeby pisać wiązankami epitetów typu "Ty $(@($!@&!)%!)(*&%!*%*!@%*(!% BO @$)(!&$!()%@" Troll musi mieć trochę finezji, no chyba że to jakiś plejmer spod mostu który ułożył sobie legowisko we wnęce.

Troll =/= hejter jeżeli chodzi o samo pojęcie.
08-01-2012 20:55
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gimper Offline
*

Posts: 313
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #17
RE: "Hejterzy" - Dyskusja
(08-01-2012 20:55 )IConquer Wrote:  Jakim trzeba być trollem, żeby pisać wiązankami epitetów typu "Ty $(@($!@&!)%!)(*&%!*%*!@%*(!% BO @$)(!&$!()%@" Troll musi mieć trochę finezji, no chyba że to jakiś plejmer spod mostu który ułożył sobie legowisko we wnęce.

Troll =/= hejter jeżeli chodzi o samo pojęcie.

Taki gość to po prostu idiota, który nie pisze tego typu komentarzy bo faktycznie kogoś nienawidzi tylko pisze je bo poprawia to jego samopoczucie ("haha, ale mu nawkładałem"). Nie ma tu nigdzie miejsca na zazdrość ani nienawiść.

[Image: t43eX.jpg]
(This post was last modified: 09-01-2012 00:44 by Gimper.)
09-01-2012 00:43
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #18
RE: "Hejterzy" - Dyskusja
Quote:Jakim trzeba być trollem, żeby pisać wiązankami epitetów typu "Ty $(@($!@&!)%!)(*&%!*%*!@%*(!% BO @$)(!&$!()%@" Troll musi mieć trochę finezji, no chyba że to jakiś plejmer spod mostu który ułożył sobie legowisko we wnęce.
Nie odpowiadasz na moje pytanie. Bliżej do trolla bo część tak głupich komentarzy faktycznie ma to na celu, natomiast znacznie mniej to faktyczna nienawiść.
Najczęściej jest to próba popisania się, to be honest.
09-01-2012 00:52
Find all posts by this user Quote this message in a reply
BrzydkiBurak Offline
*

Posts: 95
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #19
RE: "Hejterzy" - Dyskusja
http://www.youtube.com/watch?v=ZA8sdjkxI7o

Niech mi ktos jeszcze powie ze nie rozumie czym jest hejter :D

Nie ma to jak zepsuc editlists w cp

Kazdy pseudo-troll wpisany na liste ignorowanych = uscisk dloni prezesa!
09-01-2012 07:32
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #20
RE: "Hejterzy" - Dyskusja
(01-01-2012 00:40 )Gik Wrote:  A wszystko zaczęło się od tej małej perełki:
Perełka self trollingu plus niesamowite zawężenie widzenia z arogancką świadomością uniwersalizmem tego widełka.

(09-01-2012 07:32 )BrzydkiBurak Wrote:  http://www.youtube.com/watch?v=ZA8sdjkxI7o

Niech mi ktos jeszcze powie ze nie rozumie czym jest hejter :D
Nie rozumiem. Bo podałeś przykład prymitywa z butthurtem.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
09-01-2012 13:26
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury. Infelicity 100 28.304 11-06-2012 21:29
Last Post: Roofix

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5