Post Reply 
Limit youtube.
Author Message
manderomc Offline
*

Posts: 15
Joined: Feb 2011 {socialsites}


Post: #21
RE: Limit youtube.
Punio ale to świetna taktyka - najpierw porobić Minecrafta = masz pewność, że ktoś Ciebie będzie oglądał, a później można się zajmować innymi zagrajmy.
21-03-2011 00:44
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kaszub Offline
*****

Posts: 535
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #22
RE: Limit youtube.
Minecraft nie jest tak atrakcyjny dla widzów jak 2 miesiące temu. Teraz jest po prostu kolejną produkcją, którą wszyscy nagrywają.
21-03-2011 07:51
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
manderomc Offline
*

Posts: 15
Joined: Feb 2011 {socialsites}


Post: #23
RE: Limit youtube.
Kaszubiak trzeba umieć się sprzedać, to Minecraft nadal jest atrakcyjny. Uwierz mi. Przykłady? SeedMine, CarriomSensation - co prawda, to drugie konto to reaktywacja Meespihera, ale nikomu tego nie mówił oficjalnie ;].
21-03-2011 11:17
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Adeo Offline
*

Posts: 29
Joined: Feb 2011 {socialsites}


Post: #24
RE: Limit youtube.
Wszyscy o tym Fejmie gadają... Minecrafta robi dużo ludzi bo można robić niekończące się serie... :)
21-03-2011 16:14
Find all posts by this user Quote this message in a reply
BrzydkiBurak Offline
*

Posts: 95
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #25
RE: Limit youtube.
@manderomc

Nieistotne ilu masz widzow. Bez wzgledu na to skad sobie taka liczbe "600" wymysliles decyzja zawsze spoczywa w rekach pracownika rozpatrujacego zgloszenie i wlasnie opinia takiego goscia jest najwazniejszym parametrem. Jesli nie spodoba mu sie content lub twoje zachowanie otrzymasz wiadomosc zwrotna o odmowie i zaproszenie do artykolow pomocy YouTube (zasady/promowanie). Pomijam juz tutaj klepsydre w przypadku gdy zainteresowany programem jest zlodziejem (piratem) lub otrzymywal wczesniej formalne upomnienia dotyczace zachowania w serwisie.

Ale...

Jesli masz potencjalnie dochodowy i unikalny content to YouTube samo proponuje partnerstwo. Wystarczy ze ktorys z moderatorow akurat wpadnie na twoj kanal i pomysli sobie ze warto zaproponowac wspolprace.

YouTube musi zaczac zarabiac. Beda wciskac partnera wszystkim tak jak w innych krajach. Na poczatku dla nas ustalili sobie troche wywindowane zasady bo A) nowy zespol = tymczasowy burdel i wolna reka dla moderatorow B) chca by od poczatku partnerstwo wygladalo "elitarnie" przez co ma "mobilizowac" przyszlych partnerow do tworzenia lepszego contentu i wiekszego posluszenstwa.

Na podstawie dlugiej znajomosci z zagranicznym partnerami. Bo tych kilku krajowych z ktorymi sie zaprzyjaznilem jeszcze czasami pyta o pomoc z rubrykami praw autorskich przy wysylaniu filmikow ;-)

Ps.
Nie warto (AdSense). No chyba ze siedzisz na YouTube dla cyferek w liczniku widzow (promowanie). Personalizacje kanalu pomijam.

Nie ma to jak zepsuc editlists w cp

Kazdy pseudo-troll wpisany na liste ignorowanych = uscisk dloni prezesa!
(This post was last modified: 23-03-2011 15:25 by BrzydkiBurak.)
23-03-2011 15:18
Find all posts by this user Quote this message in a reply
manderomc Offline
*

Posts: 15
Joined: Feb 2011 {socialsites}


Post: #26
RE: Limit youtube.
@BrzydkiBurak
Dzięki wielkie za długą i wyczerpujacą odpowiedź. Ino samo YouTube mi odpisało, że minimum 600 widzów. Poza tym właśnie mi zależy głównie na personalizacji kanału i dłuższych filmach ;].
23-03-2011 17:34
Find all posts by this user Quote this message in a reply
BrzydkiBurak Offline
*

Posts: 95
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #27
RE: Limit youtube.
Skoro dostales taka wiadomosc od moderatora to wybacz mi fragment o wymyslaniu tych "600". Sugerowalem sie dyskusja na Skype miedzy kilkoma swiezo upieczonymi partnerami (vlogi) w ktorych postronna osoba zaczela sie skarzyc ze "a ja tez mam 800 widzow i mi nie dali" ;-)

Mimo wszystko samo minimum jakiejkolwiek ilosci widzow jest sprawa indywidualnej decyzji moderatora. Sa osoby posiadajace mniej widzow ktore uzyskaly status partnera. Pierwszym przykladem ktory przychodzi mi do glowy jest PardaTV. Choc ten kolega ma akurat tez inne/starsze konto z wieksza iloscia widzow wiec nie wiem czy to dobry przyklad. Ale sadze ze sa tez krajowe konta solo z iloscia ponizej 600. Bo oczywiscie za granica bywaja i "nastki".

Przy okazji bardzo polecam tworczosc tego goscia ;-)

Nie ma to jak zepsuc editlists w cp

Kazdy pseudo-troll wpisany na liste ignorowanych = uscisk dloni prezesa!
23-03-2011 18:02
Find all posts by this user Quote this message in a reply
manderomc Offline
*

Posts: 15
Joined: Feb 2011 {socialsites}


Post: #28
RE: Limit youtube.
Brzydki właśnie to zależy. Takim osobom, które robią coś w stylu kulinarnie, programy telewizyjne czy muzyka dają z ręki od razu, nawet jak masz około 100 widzów - wiedza, że szybko zdobędziesz popularność.

Następnie dają vlogerom, ponieważ jest ich dużo oraz dużo osób ich ogląda.

My chyba jesteśmy na szarym końcu obecnie :D
23-03-2011 21:58
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Adeo Offline
*

Posts: 29
Joined: Feb 2011 {socialsites}


Post: #29
RE: Limit youtube.
Może w najbliższym czasie się to zmieni ;)
Ja osobiście nie przepadam za Vlogerami, nudzą mnie ich "opowieści", ale tak naprawdę nie obejrzałem dłużej niż 30sec :d
24-03-2011 18:39
Find all posts by this user Quote this message in a reply
BrzydkiBurak Offline
*

Posts: 95
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #30
RE: Limit youtube.
@manderomc

I przykladem wciskania partnera za "kasowy content" jest kanal kotlettv. Zostali zaproszeni przez jednego z moderatorow. Minie troche czasu i beda wciskac to wszystkim do gardla. W koncu chca zaczac zarabiac. YouTube jest malo rentowny wiec jakos musza minimalizowac straty reklamami ;-)

Ciekawi mnie tylko co bedzie w ciagu kolejnych 2/3 lat z wyporzyczaniem filmow. To moze byc ciekawa opcja dla partnerow z przydatnymi filmami. Choc na razie chyba niedostepna dla zadnego z tutejszych.

Nie ma to jak zepsuc editlists w cp

Kazdy pseudo-troll wpisany na liste ignorowanych = uscisk dloni prezesa!
04-04-2011 12:46
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Podjeżany e-mail od YouTube. yoji720 5 2.536 01-08-2013 20:21
Last Post: PanTrollman
  Co ten youtube odpierdala Andżej 7 2.884 13-05-2013 13:33
Last Post: 05mateo10
  Youtube oszczędza serwery? LamaTiVi 8 2.689 23-04-2013 14:07
Last Post: kubs2000
  Zmiany na YouTube Harley 9 2.402 21-03-2013 21:17
Last Post: Harley
  Niechciane obszary reklamowe na YouTube procjon 9 3.317 01-03-2013 11:58
Last Post: procjon
  Ciągłe bezzasadne roszczenia na YouTube yoji720 5 2.432 16-02-2013 14:05
Last Post: yoji720
  Machinima, Agora, YouTube który partner? kubn2 52 30.311 14-02-2013 12:15
Last Post: The Meldero
  Mafia na YouTube ponuro1992 15 6.290 04-02-2013 18:43
Last Post: appareil
  YouTube zamula? TheIntelPL 19 6.037 08-01-2013 07:55
Last Post: Infelicity
  Gwiazdy telewizji na Youtube ogm 15 5.225 02-01-2013 15:34
Last Post: Kefrus

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5