Post Reply 
Squbany23
Author Message
Squbany Offline
*

Posts: 18
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #21
RE: Squbany23
Krytyka od kogoś kto nie ma konta na YT i nie robi własnych filmów jest żadną krytyką.Zrób sobie swój kanał,z chęcią zobaczę czy będzie taki dobry.Jeśli nie,to zamilcz bo i tak Twoich bezsensownych postów nie będę czytał.
28-03-2011 06:59
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MugoX Offline
*

Posts: 102
Joined: Feb 2011 {socialsites}


Post: #22
RE: Squbany23
Czyli według Ciebie jeśli nie wyreżyserowałem do tej pory żadnego filmu, nie mogę powiedzieć czy konkretny tytuł jest zły i ewentualnie co w nim nie jest dobre? Jeśli nie napisałem żadnej książki, moja opinia o żadnej książce nie może być rzetelna?

Może na to nie wygląda, ale ludzie tutaj starają Ci się pomóc, wytykając Ci Twoje błędy, których sam może nie zauważasz. Poznając gdzie je popełniasz, starając się je naprawiać, staniesz się lepszym zagrajmerem.
(This post was last modified: 28-03-2011 07:18 by MugoX.)
28-03-2011 07:17
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Moskit Offline
*

Posts: 21
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #23
RE: Squbany23
(28-03-2011 06:59 )Squbany Wrote:  Krytyka od kogoś kto nie ma konta na YT i nie robi własnych filmów jest żadną krytyką.Zrób sobie swój kanał,z chęcią zobaczę czy będzie taki dobry.Jeśli nie,to zamilcz bo i tak Twoich bezsensownych postów nie będę czytał.

Sorry Stary, ale jeżeli chcesz aby oglądało Ciebie więcej osób, to staraj stosować się do uwag innych i nie traktować ich sporą porcją (kiepskiego dodajmy) jadu. Zgodnie z tym co napisał MugoX: nie trzeba być kucharzem, aby móc docenić smak potraw, nieprawdaż?

Wyluzuj man i postaram się poprawić błędy, które Ci wytknęli. Jeżeli Ty nie potrafisz poradzić sobie z krytyką, to po prostu daruj sobie kręcenie vidsów, albo pisanie na tego typu forach. ;)

PS. Kompletnie nie rozumiem co ma dysleksja do wciskania spacji po znakach interpunkcyjnych. O_o Tutaj nie ma ŻADNYCH wyjątków, wystarczy wciskać spację po każdym przecinki, kropce czy dwukropku... (no dobra, jest wyjątek - m.in., ale to rzadko używany zwrot :P )

"There is no spoon!"

Mój kanał na YT :)
(This post was last modified: 28-03-2011 10:28 by Moskit.)
28-03-2011 10:26
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Squbany Offline
*

Posts: 18
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #24
RE: Squbany23
Ale filmów na YT nie robiąc(GP,zagrajmy,własny program) nie ma się takiej wiedzy jak ktoś kto te filmiki od jakiegoś czasu z różnym skutkiem produkuje.

@Moskit Zaczynam zagrajmy w robić,moja pierwsza seria wystartowała wczoraj ,a to strona poświęcona tylko zagrajmy w a nie innych tak?Czy może się myle?Więc uwagi o moich innych filmach o których wyraźnie pisze w pierwszym poście że nie są za dobre.Zaczynam od nowa jako zagrajmer.Usunę te inne filmy aby nie psuć kontrastu starymi produkcjami.
28-03-2011 15:34
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #25
RE: Squbany23
Quote:Krytyka od kogoś kto nie ma konta na YT i nie robi własnych filmów jest żadną krytyką.Zrób sobie swój kanał,z chęcią zobaczę czy będzie taki dobry.Jeśli nie,to zamilcz bo i tak Twoich bezsensownych postów nie będę czytał.

Ciekawe kiedy sobie zdasz sprawę jaki bełkot teraz piszesz. Dupcia boli, co?

Quote:Ale filmów na YT nie robiąc(GP,zagrajmy,własny program) nie ma się takiej wiedzy jak ktoś kto te filmiki od jakiegoś czasu z różnym skutkiem produkuje.

Jakie braki w inteligencji trzeba mieć, by załapać różnicę między twórcą a odbiorcą?
Liczę, że w swojej egzystencji niczego nie krytykujesz, bo przecież musisz być rezyserem/muzykiem/twórcą by krytykować filmy/muzykę/gry. Rany, co za biedota umysłowa.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
28-03-2011 15:40
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Squbany Offline
*

Posts: 18
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #26
RE: Squbany23
Odwal się ode mnie,nie mam zamiaru słuchać Twoich wypowiedzi.Zajmij się czymś innym a nie zaczynaniem beznadziejnych dyskusji.
A to Twoje "dupcia boli" nie wymaga komentarza.I nie wydawaj opinii nt. mojego poziomu intelektualnego jeśli mnie nie znasz,nie wiesz jak się uczę itp.Może byś napisał coś pozytywnego nt. mojego kanału a nie sama krytyka co?Chyba nie jest tak źle jak Ty piszesz.I cały czas nie odpisałeś czy sam kanał posiadasz i masz jakieś doświadczenie.Boli?Nie masz czasu na robienie filmów a sam krytykujesz pracę innych.Krytykować sobie możesz.
Z tym panem już nie rozmawiam.Powodzenia Panie Wszechwiedzący.
(This post was last modified: 28-03-2011 16:21 by Squbany.)
28-03-2011 16:20
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #27
RE: Squbany23
Reakcja typowego zagrajmera na krytykę. BADUM-TS.

Nawet gdyby ModronCube podałby ci adres swojego kanału, to zacząłbyś doszukiwać się u niego czegokolwiek do przyczepienia a dyskusja zamieniłaby się w obrzucanie błotem.

[Image: 88440151.gif]
(This post was last modified: 28-03-2011 16:35 by punio7.)
28-03-2011 16:31
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Squbany Offline
*

Posts: 18
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #28
RE: Squbany23
Ustosunkował bym się do tych spraw co on mi zarzucił i czy u niego też jest tak idealnie.Tak było wcześniej.Teraz nie zamierzam mu na jego zaczepki odpowiadać,odpisywać.Nie ma co z takimi ludźmi rozmawiać.Pozdrawiam.
28-03-2011 16:40
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kaszub Offline
*****

Posts: 535
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #29
RE: Squbany23
Przyglądam się rozmowie od początku. Z tego co widzę, to "głos podniósł" Squbany. Modron (jak zwykle) napisał jakie jest jego zdanie i co mu nie pasuje. Nie widziałem w jego pierwszych postach żadnej agresji i prowokacji. Dopiero później nerwy puściły. Ale szczerze nie ma się co dziwić, bo Ty Squbany od razu zacząłem odpisywać atakującym tonem typu "odczep się", "daj mi spokój" czy "to nie oglądaj". Pamiętaj, że dział "wasze kanały" nie jest do reklamy kanały ale do jego prezentowania. Musisz liczyć się z tym, że spotkasz się z krytyką. Nikt się do Ciebie nie przyczepił tylko wyraził swoją opinię.
A co do Twojego stwierdzenia "sam nie robi a krytykuję" to za przeproszeniem masz guzik, a nie rację. Kto inny ma krytykować/oceniać jak nie widz? Uważasz, że taki film "Avatar" może ocenić tylko inny reżyser klasy Camerona? Nie. Nagrywasz to dla ludzi, widzów a nie dla innych producentów. Opinia widza powinna być dla Ciebie najważniejsza.

Ja też mam dysleksję. Dysleksja nie usprawiedliwia mnie od popełniania błędów w przypadku kiedy mam do dyspozycji sprawdzanie pisowni. Co innego na "dyktandach" - wtedy nie ma takich ułatwień.
28-03-2011 16:52
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Squbany Offline
*

Posts: 18
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #30
RE: Squbany23
Liczy się to jak się krytykuje.Czyżby?
Napisałem aby się "odczepił" i powinien ustąpić a nie drązyć temat który ja skończyłem,prawda?
I jeśli tak źle(pod względem przecinków,ich miejsca w zdaniu,czy składności zdań) czyta się to co piszę to niech Administrator da mi bana za to że mam z tym problem.I jeśli ktoś może to prosiłbym o zamknięcie tego wątku bo jak dla mnie temat się skończył.
28-03-2011 17:09
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5