Post Reply 
Nowy wygląd strony głównej YouTube
Author Message
skkf Offline
*

Posts: 69
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #21
RE: Nowy wygląd strony głównej YouTube
Sam wygląd mi nie przeszkadza, ale kurde, brakuje tam chyba z 2/3 przydatnych linków.
- Strona główna i "moje subskrypcje" to jakiś misz-masz, brakuje tam najważniejszego, czyli nowych filmów, wszystko zalewają jakieś komentarze, dodanie do ulubionych itp. Na starej wersji dało się to przełączyć,
- Na stronie filmu nie da się szybko podejrzeć innych filmów autora (była taka rozwijana, pozioma belka). Nie wiem jak wy, ale ja często tego używałem,
- Przy odpowiedziach wideo brak linku "zobacz wszystko", a jak już sobie przekleimy link ze starej wersji, to wygląda to jakby ktoś dopiero się uczył html, kompletnie rozjechane (może dlatego linku nie ma D:),
- Nie ma nigdzie na stronie głównej odnośnika do wielu często używanych funkcji, np. skrzynki odbiorczej,
- Przy wyszukiwaniu nie da się uporządkować wyników wg "data przesłania", "ocena", "wyświetlenia".


Najgorsza jest właśnie funkcjonalność. Strona główna wygląda jakby wyrzucili połowę odnośników i innych użytecznych rzeczy.
Rozumiem jakby to była jakaś wersja beta, którą można by wyłączyć, tak jak było z cosmic pandą, ale oddawanie czegoś takiego do użytku publicznego to wstyd.

Kiedyś wyślę chomika w kosmos.
(This post was last modified: 02-11-2012 10:56 by skkf.)
02-11-2012 10:50
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Grzesiiu Offline
*

Posts: 26
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #22
RE: Nowy wygląd strony głównej YouTube
A jedyne co mi się zmieniło,to to,że w menedżerze filmów nie widać dokładnej liczby wyświetleń,tylko 1,2,3,4 itp "tys"...wkurza niesamowicie. Tylko ja to mam?
02-11-2012 21:57
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
eMi Offline
*

Posts: 9
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #23
Wideo Koszmarny wygląd YouTube. Jest jakaś nadzieja?
Zdecydowana większość zgadza się z opinią, że nowy layout YouTube, to krok w tył. Mało wygodna strona główna, pozbycie się przydatnych opcji- to nie może przejść obojętnie obok wymagającego użytkownika. Jak dla mnie to, co zrobiono z nowym wyglądem YouTuba, to zwykły 'samobój'. Najistotniejsze informacje, jak np. przesłane filmy, są zrzucone na drugi plan. Niektórzy mówią, że to kwestia przyzwyczajenia, jednak ja jestem zdania, że jest sporo niedociągnięć, bez których poprawy może być ciężko. Oczywiście znajdzie się też parę fajnych rzeczy, jednak jest to zdecydowana mniejszość.

I tutaj pytanie do Was: Czy myślicie, że fala negatywnych opinii o nowym layoucie może przekonać administrację to przywrócenia starego ładu, czy zostanie to tylko miłym wspomnienie
m bez nadziei na poprawę?

Lecimy w kosmos?
09-12-2012 20:36
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kefrus Offline
*

Posts: 117
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #24
RE: Koszmarny wygląd YouTube. Jest jakaś nadzieja?
U mnie cała strona główna jest zaspamowana reklamami typu "Polecamy minefaga, ponieważ obejrzałeś jakiś filmik kilka tygodni temu". Bezsensowna zmiana.
09-12-2012 20:42
Find all posts by this user Quote this message in a reply
ogm Offline
*

Posts: 166
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #25
RE: Koszmarny wygląd YouTube. Jest jakaś nadzieja?
Generalnie nowy wygląd jest w porządku. Niedopracowane są tylko dwie rzeczy. System obsługi własnego konta. System proponowanych filmów.
Nie zmienią na stary. Bardziej prawdopodobne, że doczekamy się kolejnego nowego tła.
Jak się śledzi historię jutuba to widać, że każda zmiana jest źle przyjmowana przez użytkowników. Nie wiem właściwie dlaczego tak jest.
Mi się podoba. Cieszyłbym się gdyby go dopracowali bo jest ładny, czytelny i poza tymi dwoma błędami łatwy w obsłudze.

TO MNIE ŚMIESZY
09-12-2012 20:43
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
eMi Offline
*

Posts: 9
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #26
RE: Koszmarny wygląd YouTube. Jest jakaś nadzieja?
Jest sporo racji, że nowy wygląd jest z reguły źle przyjmowany, chociaż mi osobiście poprzedni podobał się od początku. W tym nie umiem się połapać, jest dla mnie mało przejrzysty i jak dla mnie to zwykły niewypał. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie go poprawią :<

Lecimy w kosmos?
09-12-2012 20:47
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
john Offline
*

Posts: 176
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #27
RE: Koszmarny wygląd YouTube. Jest jakaś nadzieja?
Gdyby nie to że yt zajmuje połowę strony a na drugiej połowie jest pustka to może i fajne by to było a tak to nawet nie mam ochoty sie uczyć gdzie co jest. Wcześniejszy wygląd był jak dla mnie idealny. Wcześniej próbowali mnie przyzwyczajać włączając co chwile nowy wygląd ale szybko odświeżałem i był stary, teraz już nie ma tak łatwo.
(This post was last modified: 09-12-2012 20:52 by john.)
09-12-2012 20:51
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rankoor Offline
*

Posts: 17
Joined: Oct 2012 {socialsites}


Post: #28
RE: Koszmarny wygląd YouTube. Jest jakaś nadzieja?
nie jest źle w sumie... jedynie co mnie denerwuje to, że w "co obejrzeć" pokazuje moje filmy totalnie bezsensu. Brakować mi będzie z prawej strony filmów, a nie kanały które mogę zasubskrybować a mnie w ogóle nie interesują tym bardziej że wyświetla się tam ojciec wszystkich gimbusów ;c

"bass, how low can you go"
(This post was last modified: 09-12-2012 20:53 by Rankoor.)
09-12-2012 20:51
Find all posts by this user Quote this message in a reply
eMi Offline
*

Posts: 9
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #29
RE: Koszmarny wygląd YouTube. Jest jakaś nadzieja?
Było dobrze, więc mogli minimalnie 'odświeżyć' poprzedni wygląd, poprawić parę funkcji, ew. dodać nowe. Nie rozumiem po co zmieniali cały layout, skoro był okej.

Lecimy w kosmos?
09-12-2012 21:12
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
john Offline
*

Posts: 176
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #30
RE: Koszmarny wygląd YouTube. Jest jakaś nadzieja?
Pewnie dla lepszej kompatybilności z telefonami no ale 17 cali to za dużo na telefon.
09-12-2012 21:25
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Podjeżany e-mail od YouTube. yoji720 5 2.536 01-08-2013 20:21
Last Post: PanTrollman
  Nowy odtwarzacz Miwoli 4 1.631 18-07-2013 22:35
Last Post: appareil
  Co ten youtube odpierdala Andżej 7 2.894 13-05-2013 13:33
Last Post: 05mateo10
  Youtube oszczędza serwery? LamaTiVi 8 2.704 23-04-2013 14:07
Last Post: kubs2000
  Nowy wygląd kanałów - wszelakie opinie GTOqw 23 6.387 24-03-2013 18:57
Last Post: Falc00n
  Zmiany na YouTube Harley 9 2.416 21-03-2013 21:17
Last Post: Harley
  "Nowy YT zabija twórczość"- Rock w końcu powiedział coś mądrego? The Meldero 34 10.658 03-03-2013 23:12
Last Post: Lugia007
  Niechciane obszary reklamowe na YouTube procjon 9 3.332 01-03-2013 11:58
Last Post: procjon
  Ciągłe bezzasadne roszczenia na YouTube yoji720 5 2.441 16-02-2013 14:05
Last Post: yoji720
  Machinima, Agora, YouTube który partner? kubn2 52 30.315 14-02-2013 12:15
Last Post: The Meldero

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5