Post Reply 
Krytyka a wazelina
Author Message
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #21
RE: Krytyka a wazelina
Quote:Może jest głupie, ale nie mam ani czasu ani ochoty na oglądanie/czytanie kiepskich rzeczy.
Lawl. Przeczytaj kilkanaście razy tę swoją dewize, może zrozumiesz jej bezsens. Nie trzeba jej nawet interpretować, w samym zdaniu zawarta jest sprzeczność.
20-12-2012 18:20
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gaskin Offline
*

Posts: 2
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #22
RE: Krytyka a wazelina
Jak dla mnie krytyka w założeniu powinna być bezpośrednia. Jeśli coś jest złe to napiszę o tym w komentarzu. Pisanie o tym że materiał jest dobry "ale troszkę bym zmienił" dużo mniej motywuje do zmian niż ostre wytknięcie aspektów które przeszkadzały podczas oglądania. (najlepszą formą krytyki jest wskazanie drogi jaką możemy naprawić słabe strony materiałów) Wypada zaznaczyć że chodzi o wytknięcie tego co zniechęciło do dalszego materiału a nie o zwykły hejt, mówiący o beznadziejności materiału bez przytoczenia powodu.

Z drugiej strony nie można też przesadzać, jeśli pod jednym materiałem ktoś dostaje 50 komentarzy o dokładnie tej samej treści - może to być bardziej irytujące niż motywujące.

Nikt nie jest doskonały, a w przypadku kiedy ktoś uważa odwrotnie należy mu to wyperswadować. Krytyka jest potrzebna bo to jedyny sposób przyspieszenia samodoskonalenia się twórców na YT.
21-12-2012 16:01
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rexlu Offline

Posts: 154
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #23
RE: Krytyka a wazelina
Krytyka owszem jest potrzebna, ale obserwując po sobie to dzieli się to na takie cuda:
- Wyzywanie i trolling
- Niekulturalne zachowanie i wyrażanie swojej opinii
- Krytyka w sposób taki że twórca komentarza wie wszystko i każdy od niego jest gorszy

Bardzo rzadko kiedy spotykam się by krytyka która jest właśnie bezpośrednia, wyrażona kulturalnie na poziomie. Nie chodzi mi to o Bóg wie co, ale po prostu normalny komentarz z kulturą i odpowiednim zachowaniem. I tego brakuje.
27-12-2012 16:05
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #24
RE: Krytyka a wazelina
Trolling to dla Ciebie krytyka? Nice.
27-12-2012 19:06
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rexlu Offline

Posts: 154
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #25
RE: Krytyka a wazelina
Nie w tym kontekście, W tym rodzaju krytyki znajduje się również i to w takiej inenj mierze. Btw. sygnatura idealnie pasuje do tego co robisz ;>
27-12-2012 21:51
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rangy Offline
*

Posts: 198
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #26
RE: Krytyka a wazelina
Trolling nie jest w ogóle żadną formą krytyki.
27-12-2012 21:53
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rexlu Offline

Posts: 154
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #27
RE: Krytyka a wazelina
Czytajcie ze zrozumieniem ...
Ach rozumiem dlaczego teraz uczą tego.

W krytyce znajdą się wyzwiska, trolling i inne pierdolstwa które złożą się na cała krytykę.
Doczepili się jednego słowa i będą przez 5 postów wałkować. Jedna osoba już to stwierdziła nie trzeba potwierdzenia.
27-12-2012 21:56
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rangy Offline
*

Posts: 198
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #28
RE: Krytyka a wazelina
Baw się dalej w cwaniakowanie, krytyka =/= trolling.
28-12-2012 00:05
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #29
RE: Krytyka a wazelina
(27-12-2012 21:53 )Rangy Wrote:  Trolling nie jest w ogóle żadną formą krytyki.

Ale równie dobrze może nią być.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
29-12-2012 14:08
Find all posts by this user Quote this message in a reply
TheIntelPL Offline
*

Posts: 62
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #30
RE: Krytyka a wazelina
LavosCore Wrote:
(27-12-2012 21:53 )Rangy Wrote:  Trolling nie jest w ogóle żadną formą krytyki.

Ale równie dobrze może nią być.

No chyba nie.

Gdyby w jakimś z moich postów pojawił się błąd, a ty go zauważysz to proszę cię, poinformuj mnie.
Prędkość łącza internetowego: 15mb/s
29-12-2012 14:24
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
Exclamation Nolif i jego zmagania z krytyką. rafi81 15 6.081 26-02-2013 19:54
Last Post: The Meldero

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5