Post Reply 
Ile lat?
Author Message
Deso Offline
*

Posts: 28
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #21
RE: Ile lat?
Ja mam 20 lat. I wiem że w wielu moich let's play jest wiele błędów np. Nie słychać mnie, albo gry itp.

Ale uczę się na błędach, tylko mój głos. Echhh taki jak u dziecka albo jak u dresiarza. ;)

[Image: 2q1fktz.jpg]

We will take to fight you Arthas and we will tear down the walls of Icecrown ! THE ARGENT CRUSADE COMES FOR YOU ARTHAS !
03-12-2010 16:59
Find all posts by this user Quote this message in a reply
TheTakzwany Offline
*

Posts: 3
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #22
RE: Ile lat?
A ja jestem "młodziak" ;) bo mam tylko 13 ;)
05-12-2010 17:18
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Maskikon Offline
*

Posts: 26
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #23
RE: Ile lat?
Ja powiem krótko - chcesz to rób. Sam gdy zaczynałem nagrywać, piszczałem, krzyczałem i przeklinałem jak szewc, za co do dziś napada mnie Flame. Nagrywaj co chcesz, jednak dbaj o jakość. IMO najważniejsze jednak jest pozostać takim, jaki jesteś. Nie daj się zmienić przez napierający na ciebie Flame, nie bój się i ponad wszystkim - rób to z przyjemności. Wiele starych polskich Let's Player'owców czuje przymus nagrywania dla swoich fanów, nawet gdy oni takiej ochoty nie posiadają. Ich późniejsze odcinki są monotonne i pozbawione humoru.
11-12-2010 02:07
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Deso Offline
*

Posts: 28
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #24
RE: Ile lat?
Dobrze gada.

Niestety u mnie oglądalność spadła bo w kilku odcinkach Duke Nukema i Mass Effect zrąbały się ustawienia. I nikt nie ogląda. :-/

[Image: 2q1fktz.jpg]

We will take to fight you Arthas and we will tear down the walls of Icecrown ! THE ARGENT CRUSADE COMES FOR YOU ARTHAS !
13-12-2010 15:20
Find all posts by this user Quote this message in a reply
TheKasspar Offline
*

Posts: 6
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #25
RE: Ile lat?
Wiek tu nie gra roli (za bardzo) liczy się głos i osobowość przede wszystkim, bo jakby taki np. angry german kid prowadził LP to raczej nikt go by nie oglądał [chociaż ....]. Ja tam mam czynaście lat a jakoś mi to idzie ale kij.
20-12-2010 08:20
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
c309726 Away
*

Posts: 4
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #26
RE: Ile lat?
Nie podobają mi się zagrajmy nagrywane przez dzieci, z kilku prostych powodów:
1. Ograniczony zasób słów (ciągłe powtórzenia, zacinki)
2. Masa wulgaryzmów (kilka przekleństw nie szkodzi, ale 13 latek i co drugie słowo to "kurwa"? No proszę...
3. Brak kontaktu z widzem (Przypomina to gadanie do siebie podczas grania)
4. Gry nieodpowiednie dla wieku (no tak, 13latki mają dzieci, to czemu 12latek nie może zabijać)

Nie jest to zasadą i znajdą się "młodsi" zagrajmerzy, którzy są dobrzy, jednak jest ich niewielu, tak samo są "starsi" zagrajmerzy, którzy są nudni jak flaki z olejem.

Dla mnie granica to 16 lat, innej nie przyjmuję (chociaż są wyjątki, jak napisałem powyżej), tak samo komentarze "nie podoba ci się to nie oglądaj", nie przemawiają do mnie, od razu kojarzy mi się to ze Słoniem, dla którego "hejter" to każda osoba, której nie podoba się jego twórczość.
03-01-2011 16:26
Find all posts by this user Quote this message in a reply
dychab Offline
*

Posts: 5
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #27
RE: Ile lat?
Dobra. Ja tu zamieszczam moje zdanie na temat wieku. Zacznijmy od podstaw, więc ode mnie:
Mam 12 lat (no, prawie 13), coś mi się kręci po mózgu i (przynajmniej dla mnie) jest to coś z sensem. Porównanie mego 1st jak i najnowszego odcinka... oba są beznadziejne według mnie. Pierwszy to dziecięcy głos i zacinki, a najnowszy nuda. Jednak ten "najnowszy" był tak naprawdę kręcony z dobry miesiąc temu... or even more! Ale przyznam, niektóre me video są fajne (dla mnie). Następny odcinek muszę nagrać lepiej... i to o wiele. A teraz do sedna:
Sam zazwyczaj nie oglądam "Let's play'ów" młodszych ludzi - nawet w moim wieku, lub trochę starszych. Jakoś tak "przywarłem" do kilku zagrajmerów i tak zostało. Kiedyś widziałem kilka takich zagrajmy i... no nie specjalnie. Fakt - nie szukałem. Sprawa jest taka - jeżeli komuś to sprawia przyjemność, a to mu specjalnie nie wychodzi to taka osoba jest spoko, może nawet nałapię kilku fanów. Gorzej jest z osobami młodymi, niedoświadczonymi, pragnącymi sławy... wiadomo co się w takich przypadkach dzieje. Nie wiem czy moja odpowiedź cokolwiek wnosi, ale po prostu jestem zwierzem stadnym... to chyba wszystko tłumaczy, nie?

Mnie to się patykiem odgania.
(This post was last modified: 19-01-2011 16:33 by dychab.)
17-01-2011 20:30
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #28
RE: Ile lat?
1. Zwierzęciem stadnym.
2. Wplatanie do wypowiedzi bez sensu angielskich słów może jest cool ale zdecydowanie nie jest fajne.
3. Kiedy podrośniesz i przejdziesz mutację, spojrzysz na swoje wcześniejsze filmy, to sam zechcesz je wykasować.
4. "Gorzej jest z osobami młodymi, niedoświadczanymi, pragnącymi sławy... wiadomo co się w takich przypadkach dzieje."

[Image: 88440151.gif]
17-01-2011 23:17
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
kaszub Offline
*****

Posts: 535
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #29
RE: Ile lat?
A wg mnie. dycham ma całkiem duże predyspozycje na dobrego zagrajmera. Owszem, gdy włączyłem pierwszy odcinek Spore i usłyszałem dziecięcy głos, to od razu chciałem wyłączyć. Ale posłuchałem jego komentarza i stwierdziłem "Ej, to jest całkiem dobre". W porządku się słucha jego nagrań i gada całkiem płynnie. Nie gubi wątków. Nie wiem jak jest w kolejnych odcinkach, ale początek jest niezły.
18-01-2011 06:48
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
dychab Offline
*

Posts: 5
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #30
RE: Ile lat?
1. Wujek Google nie ma zastrzeżeń :D
2. Zakładam, iż chodziło tu o ironię - "cool" oraz "fajne" to wyrazy bliskoznaczne... z tego co mi wiadomo.
3. Właśnie jestem w trakcie mutacji (mój ostatni odcinek jest z przed bardzo dawna jak już napominałem). To znaczy inni tak twierdzą, jeszcze nie słyszałem siebie na nagraniu :) Nie, nie zechcę. Owszem, usunąłbym, gdybym robił to dla sławy ;)
4. Kilka razy widziałem ludzi, którzy bardzo agresywnie odpowiadają na zwykłą, negatywną ocenę - sądzę, iż to są przyczyny takiego zachowania, lecz cóż taki debil jak ja może wiedzieć, co nie? No chyba, iż chodzi o niepoprawnie napisany wyraz. Jeżeli tak bardzo razi to w oczy to spokojnie edytuję.

Dziękuję za pozytywną ocenę, Panie Kaszubiak ^^

Mnie to się patykiem odgania.
(This post was last modified: 19-01-2011 16:32 by dychab.)
19-01-2011 16:24
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 3 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5