Poll: Jesteś za wsparciem od RockAlone2k ?
Tak
Nie
[Show Results]
 
Post Reply 
RockAlone2k wsparcie?
Author Message
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #21
RE: RockAlone2k wsparcie?
@Modron, fora takie jak to nie powstają po to aby kilka jednostek między sobą wymieniało swoje poglądy. To raczej przypomina kółko wzajemnej adoracji a nie forum internetowe. Zgadzam się, że mniejsze grono jest bardziej debil-proove i łatwiej o względny porządek no ale jeżeli będziemy z takim podejściem traktować to forum to równie dobrze zamiast tego moglibyśmy założyć irc i na nim doskonale się komunikować.

Nie chodzi w tym momencie o to czy jest fajnie czy nie ale ilu innych użytkowników sieci (wartościowych czy nie) może skorzystać z takiego forum. To że 9 na 10 prawdopodobnie nie będzie wartościowych nie oznacza, że mamy się od nich izolować. Po prostu musimy sobie z nimi poradzić i być bardziej newcomer-friendly.

[Image: 88440151.gif]
(This post was last modified: 21-06-2011 20:28 by punio7.)
21-06-2011 06:59
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
m4xies Offline
*

Posts: 95
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #22
RE: RockAlone2k wsparcie?
@Rocku Myślę, że jednak tak. Twoi widzowie cię rozumieją i wspierają, jakbyś zareklamował to forum, przybyłoby sporo osób potrzebujących wsparcia, ale i takich którzy sami by mogli nas wesprzeć. :]

Być będąc, będąc tym kim chce się być.
21-06-2011 07:21
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
TheArasz Offline
*

Posts: 11
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #23
RE: RockAlone2k wsparcie?
To będzie mój pierwszy post na tym forum, więc postaram się pisać ładnie, składnie i na temat.

Z jednej strony idea promowania forum jest słuszna, a z drugiej Rock musiałby na swoim kanale zaznaczyć, że tutaj rzeczywiście wszelkie, nawet najmniejsze błędy się wytyka i to często bardzo dosadnie. Nie mówię, że to jest złe, wręcz przeciwnie, tylko trzeba niektórych ludzi na to po prostu przygotować. Nikt tutaj jednak (mam taką nadzieję) nie wytyka błędów z czystej złośliwości. Jeżeli ktoś myśli sensownie i ma choć odrobinę dystansu do siebie, to zrozumie, że krytyka ma na celu jego rozwój, a nie przyprawienie o kompleksy. Jak to mówią - nauczyciele zwykle widzą w nas więcej przywar niż my sami jesteśmy w stanie dostrzec. Zabrzmiało to pompatycznie i banalnie, ale myśle, że sens tych słów pasuje do dyskusji.

Tak więc, Rock musiałby zaznaczyć, że jeżeli ktoś chce być posmyranym za uszkiem i ululanym do snu, to tutaj raczej tego nie znajdzie. Tu dostanie raczej po uchu, w większości zaslużenie, ale często to jest właśnie najskuteczniejsza metoda dydaktyczna.
(This post was last modified: 21-06-2011 07:28 by TheArasz.)
21-06-2011 07:26
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrShihor Offline
*

Posts: 19
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #24
RE: RockAlone2k wsparcie?
Kolega na górze dobrze napisał.
Sam jestem nowy ale trzymam się i dzięki krytyce której dawkę tutaj dostałem nie wyjdę na jakiegoś zarozumiałego trolla (dziękuje przy okazji ;D). Gdyby laureaci Play Next trafiali by tu z jakimś wyróżnieniem musieli by być ostrzeżeni że tu nie dostaną miejsca na podium tylko dostaną po łbie krytyką (że tak się wyrażę) ewentualnie małe gratulacje że dobrze prowadzą swoją działalność na YT.
Mam nadzieję że to co napisałem ma jakiś sens bo głowa mnie lekko boli ;d.
21-06-2011 07:39
Find all posts by this user Quote this message in a reply
RomanPL79 Offline
*

Posts: 154
Joined: Feb 2011 {socialsites}


Post: #25
RE: RockAlone2k wsparcie?
Moim zdaniem to dobry pomysł, ale Rock powinien powiedzieć o tym, że (tak jak shihor napisał) tu dostaje się po łbie krytyką, ale wychodzi to na dobre.

Ale jak zostaniemy zareklamowani (o ile w ogóle będziemy) to zapewne będzie trzeba załatwić jeszcze paru moderatorów, żeby usuwali posty spamerów oraz osób, którym krytyka ich ulubionych zagrajmerów się nie spodobała i oczywiście postanowili wulgarnie wyrazić swoje zdanie.
(This post was last modified: 21-06-2011 08:15 by RomanPL79.)
21-06-2011 08:15
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #26
RE: RockAlone2k wsparcie?
Co do moderatorów to głębiej omówimy to w innym temacie.

[Image: 88440151.gif]
21-06-2011 08:39
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mandero Offline
*

Posts: 159
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #27
RE: RockAlone2k wsparcie?
Trzeba gdzieś dać ogłoszenie dla nowych, żeby nie dyskutować z Sintraxem, a to się uda.
21-06-2011 10:37
Find all posts by this user Quote this message in a reply
m4xies Offline
*

Posts: 95
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #28
RE: RockAlone2k wsparcie?
Ej Speedovsky, to jest myśl :D +1

Być będąc, będąc tym kim chce się być.
(This post was last modified: 21-06-2011 10:39 by m4xies.)
21-06-2011 10:39
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
kaszub Offline
*****

Posts: 535
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #29
RE: RockAlone2k wsparcie?
Rock, jeśli kanały, które wybierzesz jako "warte uwagi" w Play Next będą rzeczywiście tak dobre, to dlaczego z góry zakładasz, że może posypać się hejt? Owszem, czasami ostro traktujemy osoby, które prezentują swój kanał, ale tylko dlatego, że są to naprawdę niskiej jakości materiały, a autor nie potrafił spokojnie przyjąć krytyki/zwracania uwagi. Między innymi dlatego postanowiliśmy zaostrzyć regulamin dla prezentowania swoich kanałów. Jedna skończona seria jest jak dla mnie absolutnym minimum. Jest to swego rodzaju test, który sprawdza komentatora, czy rzeczywiście chce nagrywać zagrajmy w, czy tylko ma słomiany zapał. Po co mamy reklamować kogoś, kto po nagraniu kilku odcinków stwierdzi, że to nie to? Oczywiście komentator może zaprzestać swojej działalności nawet jak zrobi więcej niż 1 serię (Gik) - ale coś takiego rzadko się zdarza.

Osobiście uważam, że pomysł jest godny uwagi. Trzeba po prostu dokładnie rozpatrzeć wszelkie plusy i minusy. Potencjalna nasza współpraca może przynieść korzyści dla naszych obydwu społeczności - taka jest szansa. Ale taka sama szansa jest, że będzie wręcz odwrotnie.

Temat trzeba przeżuć. Wróci Gik, to trzeba będzie zwołać jakąś konferencję na Skype.
21-06-2011 13:09
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
CarlSheppards Offline
*

Posts: 207
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #30
RE: RockAlone2k wsparcie?
(21-06-2011 10:37 )Speedovsky Wrote:  Trzeba gdzieś dać ogłoszenie dla nowych, żeby nie dyskutować z Sintraxem, a to się uda.
A raczej, żeby nauczyli się co to jest dyskusja, a potem coś pisali, ponieważ dyskutować trzeba jeszcze umieć.

Chciałem coś napisać, ale zauważyłem, że TheArasz zrobił to za mnie. Dobrze napisane.
21-06-2011 13:20
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Nowe tło rockalone2k skkf 134 35.087 13-01-2013 12:11
Last Post: appareil
  RockAlone2k 0wn3d MultiGameplayGuy 28 11.390 16-09-2012 21:37
Last Post: Grzybiarz
Question Koniec RockAlone2k? Xeplon 757 225.270 02-09-2012 13:56
Last Post: Gimper
  Iniemamocny RockAlone2k Lavos 259 162.598 13-07-2012 07:22
Last Post: HudsonM

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5