Post Reply 
"Hejterzy" - Dyskusja
Author Message
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #21
RE: "Hejterzy" - Dyskusja
(09-01-2012 00:52 )apparatus Wrote:  Nie odpowiadasz na moje pytanie. Bliżej do trolla bo część tak głupich komentarzy faktycznie ma to na celu, natomiast znacznie mniej to faktyczna nienawiść.

A może po prostu czysty idiotyzm? hehs.

(09-01-2012 00:52 )apparatus Wrote:  Najczęściej jest to próba popisania się, to be honest.
RockAlone?
09-01-2012 15:06
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Likan Offline
*

Posts: 9
Joined: Dec 2011 {socialsites}


Post: #22
RE: "Hejterzy" - Dyskusja
Hejterzy? Raczej trolle, choć przyjęło się "hejter". Cóż, trolli nie karmić konstruktywną krytukę przyjmować i stosować.

Let's Rock!
10-01-2012 16:44
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Selevan Offline
*

Posts: 233
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #23
RE: "Hejterzy" - Dyskusja
Są hejterzy, i komentarze szpiegowskie. Konstruktywna krytyka nie istnieje.
11-01-2012 11:23
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #24
RE: "Hejterzy" - Dyskusja
A jak wiadomo komentarz szpiegowski jest zły i nie potrzebny, a dopuszczalne są takie jak "super film, sub"?
(This post was last modified: 11-01-2012 15:27 by Wan1Mas.)
11-01-2012 15:27
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #25
RE: "Hejterzy" - Dyskusja
Nie mam trolli ani hejterów, ale ostatni ktoś mi napisał, że nie mam pojęcia o FPSach co widać po filmie (tribes ascend) smutłem na 2 sekundy.


Z tego doświadczenia wyszedłem mocniejszy i gotowy stawić czoła nawet prawdzie ; d

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
16-01-2012 17:32
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #26
RE: "Hejterzy" - Dyskusja
Właśnie, co innego nic nie wnoszący hejt typu ,,rzal weś lepiej nie graj w tom gre!!1'' (ortografia, a raczej jej brak, zamierzona :D), a co innego konstruktywna krytyka, dzięki której masz szanse naprawienia tego, co robiłeś źle.
28-02-2012 15:51
Find all posts by this user Quote this message in a reply
genpj Offline
*

Posts: 55
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #27
RE: "Hejterzy" - Dyskusja
hm, chyba nie wiecie jak działają algorytmy na yt... tzn nikt do końca nie wie, ale są zauważane pewne prawidłowości. YT uważa, że dany filmik jest bardziej popularny im więcej ma:
- wyświetleń
- komentarzy
- łapek

Zauważcie, że nie napisałem jakich łapek. To dlatego, że nie ma to absolutnie jakiegokolwiek znaczenia.

A teraz mała lekcja z zachowań użytkowników i ogólnie ludzi. Jak się komuś podoba filmik, to zobaczy go sobie do końca i tyle. Tylko nie liczni piszą komentarze/klikają na łapkę/dodają do ulubionych etc. Za to ludzie, którzy Was nie lubią oglądają KAŻDY filmik, dadzą łapkę w dół pod KAŻDYM filmikiem i napiszą PRZYNAJMNIEJ jeden komentarz pod KAŻDYM filmikiem.

Nie mówię, że budowanie swojej widowni na fanach jest złe, ale ludzie którzy Was nienawidzą pomagają Wam zdecydowanie najbardziej. To nie jest moje zdanie. To jest zdanie HuskyStarcraft'a jednego z najbardziej znanych komentatorów Starcraft'a na świecie. Zresztą wypowiedział je w podcascie TotalBiscuita gdzie wszyscy mu potaknęli.

Możecie mi ani bardziej doświadczonym kolegom nie wierzyć. Dlatego mam przykład. Oto kroki:
1. Wejdźcie na jakikolwiek filmik popularnego youtubera. Jako przykład:
http://www.youtube.com/watch?v=NUTcHs_kb...ature=plcp

2. Patrzcie na polecane:
[Image: tajemnica_ZUA.png]

Osoby w czerwonych ramkach to tzw. Reply Girls. Nazywają swoje filmiki podobnie jak popularni youtube'rzy i najczęściej mają głęboki dekolt. Filmiki to masakrycznie nudne ględzenie o tym jak to ona zobaczyła filmik i jej się podobał lub nie. Ciekawe jest to, że youtube wstawia je ZAWSZE jako jedne z polecanych i zwykle w pierwszej 5 lub 10. Po pewnym czasie filmiki te mają tysiące odwiedzin i często SAME łapki w dół. Mimo to są popularne, tak że doczekały się animacje je ośmieszających. Czy to robi coś Reply Girls? Nie sądzę.

Więc ja bym nie płakał nad "hejterami" tylko wyciągnął popcorn i oglądał jak to nieświadomie poprawiają Wam oglądalność.

Fantastyczny świat chomika Axela
28-02-2012 23:45
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #28
RE: "Hejterzy" - Dyskusja
Wszystko fajnie, tylko nie napisałeś o hejterach. Pewnie dlatego, że nie istnieją.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
28-02-2012 23:58
Find all posts by this user Quote this message in a reply
genpj Offline
*

Posts: 55
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #29
RE: "Hejterzy" - Dyskusja
(28-02-2012 23:58 )LavosCore Wrote:  Wszystko fajnie, tylko nie napisałeś o hejterach. Pewnie dlatego, że nie istnieją.

Nie za bardzo chce się wdawać w dyskusję co to jest hater wg tegoż forum.
Masz tutaj lekturę:
http://www.urbandictionary.com/define.php?term=hater

I o tym właśnie napisałem, ludzie którzy uporczywie będą pisać negatywne komentarze i nic niewnoszące komentarze tylko Was promują.

Fantastyczny świat chomika Axela
29-02-2012 00:16
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #30
RE: "Hejterzy" - Dyskusja
Tyle, że wg tej definicji wracamy do punktu wyjścia, czyli naszej ulubionej brzytwy Ockhama.
29-02-2012 00:35
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury. Infelicity 100 28.304 11-06-2012 21:29
Last Post: Roofix

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5