Post Reply 
Gdzie siedzą polskie jutuby ?
Author Message
Gik Offline
*

Posts: 781
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #31
RE: Gdzie siedzą polskie jutuby ?
W Hard Rock Cafe?

"Tarcza, dziwko! Przejmujemy to siedlisko hipsterów XDSDXDXDXDXDXDXDXDXDLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLXDXD".

Może powinien pójść ze swoją armią dzieciaków pod Sejm i spróbować przejąć nad nim kontrolę?

[Image: aqI8D.jpg]
25-04-2012 22:08
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Roofix Offline
*

Posts: 557
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #32
RE: Gdzie siedzą polskie jutuby ?
A właśnie, skąd się wziął w ogóle ten motyw z tarczami i tarczownikami?
25-04-2012 23:42
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gimper Offline
*

Posts: 313
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #33
RE: Gdzie siedzą polskie jutuby ?
Od tego że Rojo zaczął drzeć się "Tarcza szmato!" gdy blokował cios podczas gry w Skyrim (poprawcie mnie jak się mylę, bo nie jestem pewien)

[Image: t43eX.jpg]
26-04-2012 06:26
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #34
RE: Gdzie siedzą polskie jutuby ?
Quote:Słyszałem że MegaZajka w warszawie z widzami spotyka się w Złotych Tarasach... ;d

Zabiera ze sobą kosę, aby zabijać użytkowników zagrajmyw.pl?

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
26-04-2012 08:43
Find all posts by this user Quote this message in a reply
wolf Offline
*

Posts: 45
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #35
RE: Gdzie siedzą polskie jutuby ?
Mnie po prostu zadziwia ten cały fenomen duetu rock&rojo. W ciągu roku udało im się osiągnąć bardzo dużą popularność, zdobyć całkiem pokaźną armię fanatyków. Na pewno mieli dużo szczęścia bo wstrzelili się idealnie w nisze, ale również i umiejętności. Rock bardzo dobrze się wysławia i ma dar opowiadania. To prawda, że jest bezkrytyczny i przesadza z byciem "poprawnie politycznym", ale to chyba taki typ człowieka. Rojo jest na pewno przebojowy i charyzmatyczny, ale niestety gorzej u niego z płynnością i "jakością" wypowiedzi. Jest również bardzo dziecinny, ale przez to udało mu się porozumieć z głównym targetem - ludźmi 12-20l. Ostatnio rojo stał się nudny przez to, że praktycznie każdy jego gameplay polega na darciu ryja.

Największym zarzutem jaki do nich mam jest subiektywne odczucie, że nie są do końca szczerzy, nie mówią to co myślą. Nie wiem może to moja zchiza, ale oglądając Angry Joe'a, wonzia czy TotalBiscuita nie mam takiego wrażenia.

A ten zlot to lekka parodia. Goście, którzy są zwykłymi komentatorami rozdają autografy (nawet perla dawała autografy), zachowują się jak jakieś gwiazdy, jacyś idioci chodzący z tarczami i krzyczący tarcza szmato czy mordor, lol. Mimo wszystko na miejscu roja czy rocka też byłbym zadowolony, bo takiej armii dzieci, która ci łechta ego na próżno szukać :)
26-04-2012 16:20
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #36
RE: Gdzie siedzą polskie jutuby ?
Fenomen Rocka był taki że PN strasznie wybił jego filmy do "polecanych" na YT. Każda osoba która logowała sie na YT widziała na ekranie conajmniej kilka jego filmów jako polecane. Wyobraźcie sobie te SETKI TYSIĘCY ludzi dziennie... no nie może się nie udać;)

Teraz np jest inaczej. Można mieć film z 100k wyświetleń a jak się ktoś loguje na YT to i tak widzi to co MU yt poleca a nie polecane dla wszystkich filmy w które już chyba nikt nie zagląda z laików bo nie wie gdzie jest przycisk żeby tam wejść:D

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
26-04-2012 17:51
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #37
RE: Gdzie siedzą polskie jutuby ?
I bardzo dobrze. Nienawidzę wręcz wchodzić na YT niezalogowany i widzieć zalew badziewia od R&R&Miszor.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
26-04-2012 18:47
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Matiz Offline
*

Posts: 41
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #38
RE: Gdzie siedzą polskie jutuby ?
Dlaczego każdy temat na tym forum sprowadza się do gadania o Rocku\Roju\Zajce\wstawimiękolesiaz9001epeenemnayt?

Srsly guise
26-04-2012 22:51
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rangy Offline
*

Posts: 198
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #39
RE: Gdzie siedzą polskie jutuby ?
(26-04-2012 22:51 )Matiz Wrote:  Dlaczego każdy temat na tym forum sprowadza się do gadania o Rocku\Roju\Zajce\wstawimiękolesiaz9001epeenemnayt?

Srsly guise

Dobrze, że o to zahaczyłeś. :)

@topic:
Quote:Czy tylko "zagrajmerzy" mają swoje fora? Gdzie siedzi ta cała reszta ludzi od gotowania, vlogów, malowania oczy itd? Mają w ogóle jakieś swoje miejsce w sieci do pogadania czy nie?;p

Gdzie siedzą? Skype przeważnie, ew. jakiś inny komunikator. Dlaczego? Szybsza i lepsza forma kontaktu. Kiedyś jak ktoś wcześniej wspominał było forum "vlogerskie", które upadło wraz z zaniedbaniem, dlatego po prostu dalej "vlogerzy" korzystają ze Skype, ponieważ jak wcześniej wspominałem - najlepiej się w tym programie rozmawia.

@offtop:
Nie wiem, czy Was coś boli, ale skończcie rozmawiać PONOWNIE o tych samych personach w tym (z kolei następnym) temacie, bo już zanudzacie.
(This post was last modified: 27-04-2012 06:21 by Rangy.)
27-04-2012 06:20
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #40
RE: Gdzie siedzą polskie jutuby ?
Wydaje mi się, że gadanie o najpopularniejszych zagrajmerach na forum o tej tematyce to normalna sprawa... ale co ja tam wiem pogadajmy o ludziach z <5k subków którzy nie mają żadnego wpływu na polską scene YT;]

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
27-04-2012 08:19
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Reklamowanie się - gdzie najlepiej? Vedoos 18 6.741 26-07-2012 21:56
Last Post: ogm

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5